Aqara از دستگاه های جدید خانه هوشمند Matter and Thread رونمایی کرد

با ما همراه باشید تا با اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و تاریخ دقیق عرضه، این داستان را به روز خواهیم کرد.

در اینجا نگاهی به سه دستگاه جدید داریم:

  • هاب M3 آخرین تکامل مراکز کنترل خانه هوشمند ما است. M3 با داشتن اتصالات پیشرفته از جمله Thread، Zigbee، Wi-Fi، بلوتوث و مادون قرمز، اکوسیستم Aqara را با توانایی خود برای اتصال و مدیریت تعداد فزاینده دستگاه‌های Matter، نه تنها از Aqara بلکه از انواع اشخاص ثالث، به طور قابل توجهی گسترش می‌دهد. مارک ها قابلیت‌های پیشرفته‌ای را برای کنترل محلی و اتوماسیون ارائه می‌دهد و یک خانه هوشمند غیرمتمرکز و مستحکم را تسهیل می‌کند.
  • سوکت روتر مرزی نشان دهنده یک پیشرفت نوآورانه در شاخه های هوشمند است و جزو اولین پلاگین های هوشمند اعلام شده برای ترکیب قابلیت های روتر Thread Border است. این خروجی که به Thread و Wi-Fi دو باند مجهز شده است، به کنترل کننده های Matter بدون قابلیت Thread اجازه می دهد تا دستگاه های Thread را مدیریت کنند و امکان ادغام یکپارچه دستگاه های Thread را در سیستم های خانه هوشمند بدون نیاز به کنترلر جدید Matter فراهم می کند.
  • قفل هوشمند Aqara U300 یکی از اولین قفل های اهرمی هوشمند است که با Matter and Thread سازگار است و قابلیت همکاری بی سابقه ای را با پلتفرم های مختلف خانه هوشمند ارائه می دهد. برای استفاده در فضای داخلی و خارجی طراحی شده است، جایگزین اهرم یا دستگیره سنتی آمریکایی می شود و برای ورودی های جانبی، راهروها، دفاتر خانه، زیرزمین ها و اتاق های انبار ایده آل است. U300 یک سبک زندگی بدون کلید را با گزینه های دسترسی متعدد از اثر انگشت، پین، NFC گرفته تا دستیارهای صوتی امکان پذیر می کند.

در اینجا نگاهی به قفل هوشمند U100 داریم که از Apple Home Key پشتیبانی می کند و می توانید بقیه لوازم جانبی HomeKit Aqara را در آمازون بیابید.

سازنده محبوب دستگاه‌های خانه هوشمند Aqara امروز سه لوازم جانبی جدید Matter and Thread را در نمایشگاه CES معرفی کرد. دستگاه های دریافتی شامل قفل گوشی هوشمند جدید U300، پلاگین روتر مرزی و هاب M3 هستند.

انتظار می‌رود Smart Lock U300 و Border Router Plug «در ماه‌های آینده» راه‌اندازی شوند و M3 Hub قرار است در سه‌ماهه دوم سال 2024 راه‌اندازی شود.

FTC: ما از لینک های وابسته به صورت خودکار و درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی