Aqara از Matter حمایت می کند

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

Aqara به همراه بسیاری دیگر از فروشندگان خانه های هوشمند، امروز از Matter پشتیبانی می کند. من فکر نمی‌کنم این چیزی باشد که کاربران فوراً متوجه آن شوند، اما امیدواریم که خانه هوشمند پایدارتر و سریع‌تری ایجاد کند. Aqara سالهاست که محصولات خانگی هوشمند مقرون به صرفه تولید می کند و من نیز از دیدن معرفی دستگاه های جدید Thread هیجان زده هستم.

امروز Aqara طرح خود را برای پروتکل خانه هوشمند (Matter) تحت حمایت اپل به اشتراک گذاشت. Aqara با اتحاد استانداردهای اتصال (CSA) و اپل، گوگل و سامسونگ روی برنامه‌های آزمایش اولیه کار کرد تا از انتقال نرم به عرضه Matter اطمینان حاصل کند. کاربران Aqara ابتدا در دسامبر 2022 از طریق Aqara Hub M2 از طریق یک به‌روزرسانی میان‌افزار هوایی، به Matter دسترسی خواهند داشت، که به دستگاه‌های موجود Aqara Zigbee اجازه می‌دهد تا با Matter سازگار شوند.

سایر هاب های Aqara از جمله Hub M1S/M1S Gen 2، Hub E1، Camera Hub G3 و Camera Hub G2H Pro نیز در ماه های آینده به روز رسانی های OTA مشابهی را دریافت خواهند کرد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.
Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

در مجموع، Aqara قصد دارد پشتیبانی از Matter را به بیش از 160 دستگاه در 10 دسته محصول ارائه دهد

پشتیبانی از موضوع

Aqara همچنین در حال برنامه ریزی خط جدیدی از دستگاه های Thread-based است. با تکیه بر موفقیت سنسور جدید در و پنجره Aqara و همچنین حسگر حرکت، این شرکت طرح‌های این دو دستگاه را به‌روزرسانی خواهد کرد تا پروتکل Thread – در میان سایر پیشرفت‌ها – را به‌روزرسانی کند تا پشتیبانی از بومی Matter و ارتباط مستقیم با آن را فراهم کند. کنترل کننده ماده بدون استفاده از هاب. سنسورهای جدید اوایل سال آینده وارد بازار خواهند شد.

به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری، پشتیبانی از Matter را برای بیش از 40 دستگاه Aqara Zigbee به ارمغان می‌آورد. با استفاده از هاب‌های Aqara، این دستگاه‌ها می‌توانند از Matter پشتیبانی کرده و به دیگر دستگاه‌های Matter شخص ثالث متصل شوند. برخی از این دستگاه ها در زیر فهرست شده اند:

طیف وسیعی از دستگاه‌های Aqara مبتنی بر Thread شامل سنسورهای هوشمند مختلف، دیمرها، دوشاخه‌های هوشمند، چراغ‌ها و نسل بعدی هاب خانه هوشمند با پشتیبانی از چند پروتکل است. Aqara Hub M3 جدید نه تنها برای فعال کردن دستگاه‌های Aqara Zigbee برای پشتیبانی از Matter طراحی شده است، بلکه به‌عنوان یک Thread Edge Router و Matter Controller و کمیسیونر طراحی شده است که می‌تواند مستقیماً دستگاه‌های خانگی هوشمند Thread and Matter را متصل و مدیریت کند.

گرفتن 9to5Mac