AT&T 5G Plus اکنون به طور کامل برای آیفون 12 و بالاتر قابل استفاده خواهد بود

برای سرعت متوسط ​​دانلود، 5G زیر 6 گیگاهرتز اکنون با سرعت 112.9 مگابیت بر ثانیه عرضه می شود. این 4.8 برابر سریعتر از Wifi عمومی با سرعت 23.3 مگابیت بر ثانیه است.

این اپراتور قبلاً اعلام کرده بود که تنها 2022 دستگاه می توانند از کل محدوده فرکانس استفاده کنند …

زمینه

در ماه مه، گزارشی از Opensignal نشان داد که شما به طور کلی در 5G سرعت بیشتری نسبت به شبکه‌های Wi-Fi عمومی خواهید دید.

AT&T در ابتدا نشان داد که این آخرین خط تنها توسط گوشی‌های هوشمند سال 2022 و بعد از آن پشتیبانی می‌شود، به این معنی که تنها دارندگان آیفون 14 در میان محصولات اپل به آن دسترسی خواهند داشت. با این حال، CNET خبرهای خوبی در آن جبهه گزارش می دهد.

هر اپراتور طبیعتاً اصطلاحات مختلفی را برای 5G پیشرفته انتخاب کرده است، بنابراین ما شاهد 5G UC، 5G UWB و 5G+ بوده‌ایم.

AT&T 5G Plus

عکس: Denis Cherkachine/Unsplash

در حالی که Verizon مشوق های خود را با پیشنهادهایی مانند 50٪ تخفیف برای مشتریان فعلی افزایش داد، T-Mobile تبلیغات مشابه خود را اعلام کرد.

T-Mobile گفت اینترنت خانگی 5G آن برای 40 میلیون خانه (اکنون 45 میلیون) در دسترس است و Verizon در ژانویه به اشتراک گذاشت که اینترنت 5G خانگی آن برای 20 میلیون خانه در دسترس است.

پس از آن فرکانس‌های بیشتری نیز در دسترس قرار گرفت و AT&T بیش از 9 میلیارد دلار در یک حراجی FCC برای دسترسی به محدوده 3.45 گیگاهرتز هزینه کرد. به همراه باند C، این فرکانس‌های میان رده AT&T 5G Plus نامیده می‌شوند.

همانطور که 5G سریعتر و فراگیرتر می شود، شروع به تسلط بر خدمات پهنای باند سیمی خانگی و هات اسپات های عمومی Wi-Fi کرده است.

AT&T در حال به روز رسانی لیست دستگاه هایی است که می توانند به آخرین شبکه های باند میانی 5G خود متصل شوند. سومین اپراتور بزرگ کشور پس از اینکه در ابتدا گفته بود فقط می تواند پشتیبانی از شبکه جدید 3.45 گیگاهرتز خود را در برخی از جدیدترین و بهترین دستگاه های سال 2022 فعال کند، اکنون به CNET گفته است که پشتیبانی Spectrum را برای تمام دستگاه های خود که در حال حاضر از آن پشتیبانی می کنند ارائه خواهد کرد. باند سی اسپکتر.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


این لیست در زمان انتشار بیش از 30 محصول را شامل می شود، از جمله تمام آیفون های 5G که به سری آیفون 12 سال 2020 باز می گردد، سری گلکسی اس 21 و اس 22 سامسونگ و پیکسل 6 و 6 پرو گوگل.

از زمان عرضه 5G سرعت به تدریج در حال افزایش است، اما برخی از گسترش به دلیل ترس از تداخل با ارتفاع سنج رادیویی هواپیما در نزدیکی فرودگاه ها به تعویق افتاده است. این در نهایت حل شد، و این آشفتگی به دلیل ترکیبی از بوروکراسی دولتی و رازداری حامل ها عنوان شد.Source link

بخش آیفون 13 9to5mac فارسی

از زمانی که Verizon و T-Mobile خدمات اینترنت خانگی 5G خود را راه اندازی کردند به سختی یک سال می گذرد و هر دو در حال افزایش هستند.

اینترنت خانگی 5G نیز به عنوان رقیب برنامه های کابلی معمولی شروع به اوج گیری کرده است.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

خدمات بهبودیافته 5G با ارائه سرعت های بالاتر هنوز برای بسیاری در دسترس نیست، اما خبر خوبی برای AT&T 5G Plus وجود دارد: سرویس سریعتر اکنون به طور کامل برای آیفون 12 و بالاتر قابل استفاده خواهد بود.

طیف جدید تا اواخر امسال وارد عمل نمی‌شود، اما AT&T می‌گوید 5G Plus باید تا اواسط سال آینده 200 میلیون نفر را پوشش دهد.

رقابت 5G با هات اسپات های کابلی و وای فای

پیش از راه اندازی 5G، به ما قول داده شد که استاندارد جدید داده تلفن همراه سرعت گیگابیت را ارائه دهد. بعداً متوجه شدیم که به mmWave 5G محدود می شود، که از نظر در دسترس بودن و برد بیشتر به Wi-Fi شباهت داشت.

هرگز استاندارد ارتباطی وجود نداشته است که اپراتورها نتوانند آن را پیچیده تر کنند.

و اگر به mmWave 5G دسترسی دارید، Opensignal دریافت که سرعت دانلود متوسط ​​​​571.6 مگابیت در ثانیه را دارد که 24.6 برابر سریعتر از وای فای عمومی است.