CarPlay در iOS 15: اعلام پیام ها با سیری، سفارشی سازی تمرکز رانندگی، تصاویر پس زمینه جدید

پشتیبانی از CarPlay در اواخر امسال به‌روزرسانی نرم‌افزاری ارائه می‌شود.

CarPlay در iOS 15 چهار گزینه جدید تصویر زمینه (هر کدام با حالت های تاریک و روشن) از اولین نسخه بتا به دست می آورد. این سه تصویر زمینه بیشتر از اولین نسخه بتا آیفون است، اگرچه من انتظار دارم آنچه در CarPlay می بینیم در نسخه های بتا آینده به آیفون بیاید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


اپل تجربه CarPlay را با آپدیت‌هایی که پاییز امسال برای آیفون عرضه می‌شود ارتقا می‌دهد. iOS 15 ویژگی‌های جدیدی را برای درایورها معرفی می‌کند، از جمله اعلام پیام‌ها با سیری، تمرکز رانندگی برای مدیریت اعلان‌ها، تصاویر پس زمینه جدید برای سفارشی‌سازی ظاهر و موارد دیگر.

پیام ها را با سیری اعلام کنید

Driving Focus به شما امکان می دهد مخاطبین و برنامه های خاصی را پیکربندی کنید که اجازه دارند در این حالت به شما اطلاع دهند. همچنین می‌توانید امکان دریافت نوع جدیدی از هشدار به نام اعلان‌های حساس به زمان را در iOS 15 فعال کنید.

با صدای بلند خواندن هر پیامی که دریافت می‌کنید، البته بسته به مسافرانتان، می‌تواند حواس‌تان را پرت کند یا کمتر از حد ایده‌آل باشد. اپل برای پیام‌های اعلامی در CarPlay، کنترل‌هایی را طراحی کرده است، از جمله یک کلید جهانی برای خاموش کردن تبلیغات، زمان شروع یا خاموش کردن تبلیغات، و یک کلید برای خاموش کردن اعلان‌ها برای یک مکالمه خاص.

روی رانندگی تمرکز کنید

اپل می گوید که CarPlay در به روز رسانی آینده به این تجربه دسترسی خواهد داشت:

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

شهرهایی مانند سانفرانسیسکو، لس‌آنجلس، نیویورک و لندن را با جزئیات بی‌سابقه درباره ارتفاع، جاده‌ها، درختان، ساختمان‌ها، مکان‌های دیدنی و غیره کاوش کنید.

Driving Focus در iOS 15 جایگزین «مزاحم نشوید هنگام رانندگی در CarPlay» می شود تا با این رویکرد جدید سازگار شود. هنگامی که رانندگی شناسایی می شود، بلوتوث خودرو وصل می شود یا CarPlay فعال می شود، Driving Focus می تواند به صورت دستی یا خودکار فعال شود.

در صورت فعال بودن، اعلام پیام‌ها به‌طور خودکار پیام‌های جدید شما را هنگام دریافت با صدای بلند می‌خواند. این رفتار هنگام رانندگی بسیار راحت‌تر است، زیرا برای دیدن نشان‌ها یا بنرهای اعلان‌ها هرگز مجبور نیستید به صفحه نگاه کنید و گوش دادن به پیام کاملاً بدون هندز است.

CarPlay همیشه می‌توانست پیام‌های متنی را با ضربه زدن بر روی یک اعلان بر روی صفحه نمایش داخلی خودرو، با صدای بلند بخواند. این به شما امکان می دهد در حین رانندگی بدون اینکه چشم خود را از جاده برای نگاه کردن به آیفون خود بردارید، با پیام های مهم در تماس باشید.

مزاحم نشوید در iOS 15 تحت یک ویژگی چتر به نام Focus به‌روزرسانی بزرگی دریافت می‌کند. این به شما امکان می دهد وضعیت ها و حالت های مدیریت هشدار را در طول فعالیت هایی مانند خواب، رانندگی، کار و غیره تنظیم کنید.

در تجربه پیشرفته این امکان وجود دارد که وضعیت تمرکز رانندگی خود را با دیگران بدون پاسخ متنی از پیش نوشته شده در هنگام دریافت پیام به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، یک دوست می تواند قبل از ارسال پیام در پیام ها در iOS 15، ببیند که شما در Driving Focus هستید.

با شروع iOS 15، CarPlay اکنون برای اولین بار با پیام های اعلامیه کار می کند.

در اینجا تصاویر منبع، با حسن نیت از فیلیپ آمده است:

بعد از

اپل اخیراً قابلیتی به نام اعلام پیام‌ها با سیری را در دستگاه‌های بیشتری ارائه کرده است. پیام‌های اعلامیه برای اولین بار در AirPods ظاهر شدند، جایی که سیری می‌تواند پیام‌های متنی را از طریق هدفون بدون نگاه کردن به iPhone یا iPad شما بخواند.

گوش به زنگ باشید 9to5Mac در طول تابستان، همانطور که ما همچنان به دنبال تغییرات در iOS 15 و CarPlay قبل از انتشار آن در اواخر پاییز هستیم!

[ad_2]

Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

iOS 15 نقشه‌ها را با داده‌های شهری با جزئیات فوق‌العاده به سطح بعدی می‌برد:

با این حال، لازم نیست منتظر زمستان باشید یا در یک شهر خاص باشید تا متوجه ظاهر جدیدی برای Maps شوید. iOS 15 ارائه نقشه جدیدی دارد که به طور مشخص حالت تاریک را در همه محیط ها خواناتر می کند:

یکی از مزایای اصلی این سطح از جزئیات برای کنترل هشدار این است که می توانید قوانین مختلفی را تنظیم کنید که مخاطبین و برنامه ها می توانند برای هر حالت به شما هشدار دهند، از جمله کار، زمان شخصی، خواب و رانندگی.

والپیپرهای جدید