Chipolo CARD Spot Review: ردیاب کیف پول بهتر از AirTag

پس از تکمیل راه‌اندازی در Find My، دستگاه را در کیف پول خود یا هر کجا که دوست دارید قرار دهید.

آنچه من توصیه می کنم این است که Chipolo قیمت را 35 دلار کاهش دهد. توجیه تفاوت 6 دلاری بین این و AirTag 29 دلاری دشوار است.

توجه داشته باشید: اگر قبلا از محصولات Chipolo استفاده کرده اید، این یکی با برنامه Chipolo سازگار نیست. این انحصاری برای شبکه Find My اپل است.

آیا می خواهید نظرات بیشتری را بخوانید؟ اینجا کلیک کنید.

با توجه به شکل کارت اعتباری آن، قرار دادن CARD Spot در کیف پول بسیار آسان تر است. هیچ حجم اضافی از AirTag وجود ندارد.

Chipolo CARD Spot 0.09 اینچ ضخامت دارد. ارتفاع آن 3.35 اینچ و عرض آن 2.11 اینچ است. دارای یک بلندگو در لبه پایین سمت راست و یک دکمه در سمت چپ پایین است. در اینجا می بینید که دستگاه از نظر اندازه بسیار شبیه به کارت هدیه است.

ویژگی مورد علاقه من Chipolo CARD Spot این است که حلقه آن به طور قابل توجهی قوی تر از AirTag است. زنگ AirTags با سرعت 60 دسی بل در هوای آزاد زنگ می زند در حالی که نقطه زنگ CARD در 105 دسی بل زنگ می زند. من صدای آن را در حالی که در کیفم داخل کیفم گذاشته بودم تست کردم و صدا تقریباً 70 دسی بل بود – هنوز هم بلندتر از AirTag.

متاسفانه، CARD Spot گزینه های تعویض باتری را ندارد. با این حال، باتری حدود دو سال در مقایسه با حدود یک سال با AirTag دوام می آورد. نکته جالب این است که Chipolo در عرض دو سال زمانی که باتری شما تقریباً تمام شده است، یک ایمیل یادآوری برای شما ارسال می کند. اگر از قبل کنجکاو هستید، می‌توانید وضعیت باتری آن را در Find My بررسی کنید.

من واقعاً Chipolo CARD Spot را دوست دارم. راه اندازی و استفاده از آن ساده است – دو چیز اصلی که من را متمایز می کند این است که راحت تر از AirTag در کیف پول جا می شود. کیف پول من نازک است و نمی تواند طراحی سکه ای شکل ضخیم AirTag را تحمل کند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

هنگامی که به طور تصادفی مورد خود را جا می گذارید، اعلانی دریافت می کنید که هشدار خارج از محدوده نامیده می شود. عملکرد “Notify when abandoned” را فعال کنید. هنگامی که از ردیاب خارج می شوید یک اعلان دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، می‌توان آن را طوری پیکربندی کرد که در صورت رها کردن آن در خانه، هشداری به شما ندهد، زیرا ممکن است همیشه آن را با خود نبرید.

آیا کسی می تواند من را با یک نقطه کارت Chipolo دنبال کند؟

[ad_2]

Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی

وقتی برای یک کارت جدید آماده شدید، آن را برای بازیافت به Chipolo برگردانید. این شرکت پس از دریافت کارت جدید، 50 درصد تخفیف به شما می دهد.

نتیجه گرفتن

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


من همچنین دوست دارم که نقطه کارت بسیار بلندتر از AirTag باشد. پس از دفن شدن، من شخصاً ترجیح می‌دهم صدای کمی واضح‌تر به من کمک کند تا آنچه را که گم شده است پیدا کنم. این بسیار مفید است، به خصوص زمانی که سعی می کنید آن را در یک محیط پر سر و صدا قرار دهید.

Chipolo CARD Spot راه اندازی سریع و آسان است. وقتی آماده شدید، برنامه Find My را در iPhone یا iPad خود باز کنید و برگه “Items” را انتخاب کنید. “Add New Item” و سپس “Other Supported Item” را انتخاب کنید. برای روشن کردن آن باید دکمه لبه سمت چپ پایین CARD Spot را فشار دهید. روی اتصال ضربه بزنید.

از آنجایی که AirTag کوچکتر است، برای اکثر موارد مانند کلید، یقه حیوانات خانگی و غیره بهترین کار را دارد. با این حال، اگر به دنبال یک ردیاب به طور خاص برای کیف پول هستید، شکست دادن Chipolo CARD Spot سخت است. در اکثر کیف پول ها جا می شود و در صورت گم شدن به شما کمک می کند آن را پیدا کنید.

CARD Spot در برابر پاشش آب با درجه مقاومت IPX5 در برابر آب مقاوم است.

چه تفاوتی با AirTag دارد؟

همچنین، شما می توانید آن را هر چه می خواهید نام گذاری کنید، من فقط با Chipolo CARD Spot گیر کردم.

یکی از بزرگترین تفاوت ها این است که CARD Spot تشخیص دقیق ندارد. جستجوی دقیق روشی است که Find My شما را به محل دقیق AirTag هدایت می‌کند. از آنجایی که CARD Spot تراشه رابط کاربری ندارد، نمی تواند این کار را انجام دهد.

را چیپولو منو محل 35 دلار برای یک یا 60 دلار برای یک بسته دوتایی هنگام خرید از وب سایت آن است. پیش‌سفارش‌های جدید این محصول در ماه آوریل ارسال می‌شود.

می‌توانید نقطه Chipolo CARD خود را در برنامه Locate در iPhone، iPad، iPod Touch یا Mac خود پیدا کنید. در Find My، می‌توانید نقطه کارت خود را روی نقشه پیدا کنید، صدایی را اگر نزدیک شما است پخش کنید، یا حالت گمشده را فعال کنید تا وقتی پیدا شد به شما اطلاع دهد. مطمئن شوید که دستگاه های خود را به آخرین سیستم عامل به روز کنید.

خصوصیات فیزیکی

Chipolo در ماه ژانویه در نمایشگاه CES 2022 CARD Spot خود را اعلام کرد. این یک ردیاب است که برای قرار گرفتن در کیف پول طراحی شده است، اما در صورت تمایل می تواند بسیاری از موارد دیگر را ردیابی کند. با طراحی باریک و به شکل کارت اعتباری، بهترین دستگاه در بازار برای ردیابی کیف پول شما است. من مدتی است که از Chipolo CARD Spot استفاده می کنم. در اینجا چند نکته قابل توجه در مورد دستگاه و برخی از افکار من وجود دارد.

نحوه راه اندازی Chipolo CARD Spot

Chipolo هنگام طراحی ردیاب ها ایمنی را در نظر می گیرد. هنگامی که آیفون شما یک نقطه ناشناخته Chipolo CARD را با شما شناسایی کند، یک اعلان دریافت خواهید کرد. دستگاه صدایی تولید می کند تا بتوانید به راحتی آن را پیدا کنید. برد آن 200 فوت است و زمانی که CARD Spot به دستگاه صاحبش متصل نباشد فعال می شود.

یک برنامه تمدید وجود دارد

با این حال، هنوز هم یک ردیاب عالی است. هنگامی که مورد همراه شما نیست، Find My آخرین مکان شناخته شده محل باقی مانده کارت را به شما می دهد. به طور کلی، اگر یک ایده کلی از جایی که چیزی از دست داده ام داشته باشم، معمولاً می توانم آن را به خوبی پیدا کنم.

قوی تر است