CIRP: پرفروش‌ترین سری آیفون 13 در سال‌های اخیر (با وجود علاقه کم به آیفون مینی)

از سری آیفون 13 چه می‌پسندید؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.Source link

بخش آیفون 13 9to5mac فارسی

در سه ماهه دوم سال 2022، 20 درصد از خریداران گفتند که گوشی قبلی خود را به مدت سه سال یا بیشتر در اختیار دارند، در مقایسه با 34 درصد در سه ماهه دوم 2021. همچنین مهم است که توجه داشته باشیم که سری آیفون 13 نسبت به نسل قبلی خود، مانند ناچ کوچکتر، پیشرفت های خوبی را به همراه دارد. و دوربین، 5G و بهبود باتری.

یکی دیگر از عوامل کلیدی می تواند شایعاتی باشد مبنی بر اینکه مدل های معمولی آیفون 14 مشابه آیفون 13 فعلی باقی می مانند – حتی با استفاده از همان پردازنده – بنابراین بر تصمیمات مشتری برای خرید یک آیفون جدید در حال حاضر یا منتظر ماندن برای جانشین آن تأثیر می گذارد.

از زمانی که بازار به سمت فروش گوشی های بدون یارانه به صورت قراردادی اقساطی سوق پیدا کرد، سن گوشی های قدیمی بالا رفته است زیرا مالکان از استفاده از تلفن های عمومی خود لذت می برند. اخیراً این روند معکوس شده است، شاید از آنجایی که گزینه‌های مبادله تلفن‌های دست دوم با ارزش بالا همچنان بهبود یافته است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

یافته‌های کلیدی این گزارش نشان می‌دهد که آیفون 13 بیشترین سهم را برای یک مدل طی چندین سال با 38 درصد داشته است، در حالی که مدل‌های آیفون مینی همچنان سهم بسیار کمی از خریداران را به خود جذب می‌کنند – در مجموع تنها 3 درصد. علاوه بر این، خریداران اکنون تلفن قدیمی خود را برای مدت زمان کوتاه تری نگه می دارند و روند طولانی مدت خود را معکوس می کنند.

گزارش جدیدی از Consumer Intelligence Research Partners نشان می دهد که سری آیفون 13 “برخی از بهترین نتایج را در بسیاری از سه ماهه” ارائه می دهد، اگرچه دو نسخه مینی که تا کنون راه اندازی شده اند هنوز تنها 3٪ از کل فروش را در دومی به خود اختصاص داده اند. سه ماهه 2022.

جاش لوویتز شریک و موسس CIRP گفت: مدل‌های جدید آیفون 13 یکی از بالاترین سهم‌های بازار را که در بسیاری از دوره‌ها دیده‌ایم، داشتند. چهار مدل شامل 13، 13 پرو، 13 پرو مکس و 13 مینی، تقریباً سه چهارم فروش را در سه ماهه مارس به خود اختصاص دادند. سال گذشته در همین زمان، مدل های جدید آیفون 12 61 درصد از فروش را به خود اختصاص دادند. همچنین در این سه ماهه، آیفون 13 بالاترین سهم را برای یک مدل با 38 درصد داشت که در مدتی پیش شاهد آن بودیم. خریداران پس از همه‌گیری به سراغ محبوب‌ترین گوشی‌ها رفتند. اگرچه آنها فقط پیشرفت‌های تدریجی نسبت به مدل‌های قبلی داشتند، اما آیفون مینی همچنان سهم بازار پایینی دارد و مدل های 12 و 13 مینی هر کدام تنها 3 درصد از فروش را به خود اختصاص می دهند.

مدل‌های قدیمی‌تر نیز همچنان به فروش خود ادامه می‌دهند. بچه دو ساله آیفون 11آیفون SE 2020 و آیفون XR سه ساله 15 درصد از فروش این سه ماهه را به خود اختصاص داده اند.