CorelDRAW Graphics Suite 2021 با پشتیبانی Apple Silicon برای Mac، برنامه جدید iPad منتشر شدSource link

بخش اپل سیلیکون 9to5mac فارسی CorelDRAW همه جا هست! به یک تجربه واقعی چند پلتفرمی در Windows، Mac، Web، iPad و سایر دستگاه های تلفن همراه سلام کنید.

 • جدید! پشتیبانی Native Apple Silicon: CorelDRAW Graphics Suite 2021 برای مک طراحی شده است تا از قدرت و عملکرد استثنایی تراشه Apple M1 بهره ببرد. به‌علاوه، از منوها، پنجره‌ها و نماها، فیلدها و برچسب‌ها، دکمه‌ها و دیگر عناصر رابط کاربری که منعکس‌کننده جدیدترین نسخه macOS Big Sur هستند، لذت ببرید.
 • بهبود یافته! CorelDRAW.app بهینه شده برای لمس: برنامه وب CorelDRAW.app با تجربه کاربری جدید و بهینه شده با لمس، امکاناتی را که در موبایل و تبلت ها امکان پذیر است را گسترش می دهد.
 • جدید! CorelDRAW.app برای iPad: یک برنامه جدید iPad طراحی را در حین حرکت آسان‌تر می‌کند و در عین حال به شما امکان می‌دهد فایل‌های طراحی مشترک را در حال حرکت مرور و حاشیه‌نویسی کنید.
 • بهبود یافته! نمایش عملکرد در ویندوز 10: CorelDRAW Graphics Suite 2021 برای استفاده کامل از GPU سیستم ویندوز شما بهینه شده است تا تا 14.6 برابر حرکت روان تر و 4.4 برابر زوم نرم تر ارائه دهد.
کورل این خبر را در یک به اشتراک گذاشت بیانیه مطبوعاتی امروز:

برخی از ویژگی‌های اصلی جدید شامل داشبورد بازطراحی‌شده، کامنت‌گذاری زنده، ادغام تیم‌های مایکروسافت، نمای چند صفحه، صادرات چند دارایی، طراحی چشم‌انداز و برنامه جدید آی‌پد است.

نکات انتشار کامل CorelDRAW Graphics Suite 2021:

CorelDRAW Graphics Suite 2021 برای مک که اکنون از سیلیکون اپل پشتیبانی می کند، به گونه ای طراحی شده است که از قدرت و عملکرد استثنایی تراشه Apple M1 استفاده کند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


همکاری نسل بعدی باعث صرفه جویی در زمان می شود و امکان برقراری ارتباط، حفظ پروژه ها و کار با یکدیگر را از هر نقطه در زمان واقعی امکان پذیر می کند.

 • جدید! داشبورد: داشبورد CorelDRAW® 2021 و CorelDRAW.app به عنوان یک مرکز همکاری شامل تمام فایل‌های طراحی در فضای ابری عمل می‌کند و با یک کلیک، پیش‌نمایش، تعداد نظرات و اعضای تیم و همچنین وضعیت پروژه را نمایش می‌دهد. بدون نیاز به باز کردن هر فایل، طرح ها را مستقیماً از CorelDRAW 2021 به اشتراک بگذارید.
 • جدید! تفسیر زنده: بازبین‌ها و تأییدکنندگان اکنون می‌توانند در CorelDRAW.app نظر بدهند و یک سند را حاشیه‌نویسی کنند و نظرات فوری در فایل کاری طراح در برنامه CorelDRAW 2021 در سیستم Windows یا Mac آنها ظاهر می‌شود. به اشتراک گذاری یادداشت ها و نظرات در زمان واقعی کاهش سرعت را از بین می برد و سرعت تایید را افزایش می دهد.
 • جدید! ادغام تیم های مایکروسافت: مشتریان سازمانی می توانند فایل های طراحی را با استفاده از CorelDRAW.app for Teams مشاهده و ویرایش کنند. برای ایجاد طرح‌های جدید و بررسی طرح‌ها با اعضای تیم مستقیماً در کانال‌های Teams، با یک حساب کاربری سازمانی Microsoft 365 وارد شوید.

تمام جزئیات مربوط به نسخه 2021 را با ویدیو و یادداشت های پچ زیر بررسی کنید:

CorelDRAW Graphics Suite 2021 با ارائه تصاویر برداری، طرح‌بندی و تایپوگرافی، ویرایش عکس و موارد دیگر، گردش‌های کاری پیچیده را ساده می‌کند و به طراحان کنترل کامل بر نحوه خلق بهترین آثار خود – در ویندوز، مک، وب و موبایل – می‌دهد. با تمرکز بر همکاری، بهره وری و نتایج بی عیب و نقص، نکات برجسته جدید عبارتند از:

ویژگی‌های تصویرسازی پیشرفته با قابلیت‌های چیدمان دقیق و ابزارهای نوآورانه که گردش‌های کاری پیچیده را ساده می‌کنند، نتایج خیره‌کننده‌ای را در زمان رکورد ارائه می‌دهند.

 • جدید! ترسیم پرسپکتیو: اشیاء یا صحنه های مصور را در پرسپکتیو بکشید، سریعتر و راحت تر از همیشه. پرسپکتیو 1، 2 یا 3 نقطه ای را انتخاب کنید، گروهی از اشیاء موجود را در یک صفحه پرسپکتیو مشترک بکشید یا اضافه کنید، و آزادانه اشیا را بدون از دست دادن پرسپکتیو حرکت داده و تغییر دهید.
 • بهبود یافته! رهنمودها و ضربه زدن جدید به خود: دستورالعمل های سفارشی را مدیریت کنید و نماها را از مقیاس جهانی به اندازه صفحه با یک کلیک تغییر دهید. بعلاوه، با Snap to Self، به سرعت و با دقت عناصر طراحی را با توانایی جدید برای روشن و خاموش کردن رفتارهای snapping جابجا کرده و تغییر دهید.

را مجموعه گرافیکی CorelDRAW 2021 امروز با طیف وسیعی از ویژگی های جدید ارائه شد و به ویژه، نسخه مک شامل پشتیبانی بومی Apple Silicon است. این راه اندازی همچنین یک برنامه جدید iPad را برای مجموعه طراحی به ارمغان می آورد.

مجموعه گرافیکی CorelDRAW 2021 همراه با یک آزمایش 15 روزه، سپس اجرا می شود 249 دلار در سال یا یکی خرید یک بار 499 دلاری.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

با ویرایش پیش رونده عکس، CPHOTO-PAINT™ 2021یک مسیر سریعتر و آسانتر برای تصاویر بی عیب و نقص که فراتر از انتظارات مشتری است را ارائه می دهد.

 • جدید! تنظیمات داکر/بازرس: فوراً به بحرانی ترین و پرکاربردترین فیلترها دسترسی داشته باشید تا به صورت غیر مخرب، در زمان واقعی و در زمینه کار کنند. با استفاده از حالت تنظیمات محلی جدید، اشیا و مناطق را در تصاویر خود به سرعت جدا کنید. به‌علاوه، تنظیمات را برای استفاده مجدد ذخیره کنید و فیلترهای دلخواه را سفارشی کنید تا فوراً شروع کنید.
 • جدید! جایگزینی رنگ ها: Replace Colors که در Docker/Inspector جدید Adjustments موجود است، به شما امکان می دهد تغییرات هدفمند و دقیقی را در رنگ، اشباع و روشنایی تصویر ایجاد کنید. با این گردش کار رنگی بهبود یافته، طراحان می توانند نتایج ویرایش عکس طبیعی تری را بسیار سریعتر از قبل به دست آورند.
 • جدید! پشتیبانی HEIF: با پشتیبانی از فرمت فایل تصویری با کارایی بالا (HEIF)، اکنون در Corel PHOTO-PAINT و CorelDRAW 2021 از عکس‌های گرفته شده در آیفون بهره ببرید.

فضای طراحی انعطاف پذیر کاملاً جدید به کاربران امکان می دهد کارآمدتر و با کنترل بیشتری بر روی پروژه ها و دارایی های خود کار کنند.

 • جدید! نمایش چند صفحه ای: همه دارایی های دیجیتال پروژه خود را در یک نمای واحد مشاهده، مدیریت و ویرایش کنید. اشیاء را از صفحه‌ای به صفحه دیگر جابه‌جا کرده و کپی کنید، طرح‌ها را کنار هم مقایسه کنید، و آزادانه صفحات را جابه‌جا کنید تا آن‌ها را طوری که می‌خواهید مرتب کنید.
 • جدید! Docker/Page Inspector: Docker/Inspector Pages همه صفحات را در یک طرح با نمای شبکه ای بند انگشتی جدید فهرست می کند، که مدیریت و مرتب سازی صفحات شما را آسان تر می کند. پروژه های خود را مرور کنید، صفحات را اضافه، حذف و تغییر نام دهید و با یک کلیک، حالت های مشاهده را تغییر دهید تا روی یک صفحه تمرکز کنید یا از نمای چند صفحه ای جدید استفاده کنید.
 • جدید! صادرات چند دارایی: با طیف انعطاف پذیری از گزینه ها برای خروجی صفحات و اشیا در زمان صرفه جویی کنید و یک لیست سفارشی از دارایی ها ایجاد کنید تا با یک کلیک صادر کنید. به طور همزمان یک عنصر طراحی را در اندازه‌ها، وضوح‌ها و فرمت‌های فایل مختلف صادر کنید – ایده‌آل برای کارهای طراحی وب و برنامه تلفن همراه – یا به راحتی چندین عنصر را با استفاده از تنظیمات یکسان صادر کنید. صفحات یا اشیاء را در چندین فرمت استاندارد صنعتی از جمله PDF ارسال کنید.