Eve عرضه Matter را برای Eve Energy، Eve Door & Window و Eve Motion آغاز می‌کند

Matter همچنین از ایجاد “شبکه های مش” پشتیبانی می کند که در آن دستگاه های خانه هوشمند می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، حتی اگر در محدوده یک هاب مرکزی نباشند. این به دستگاه‌های خانه هوشمند امکان می‌دهد حتی در خانه‌های بزرگ یا خانه‌هایی با پوشش وای‌فای ضعیف، راحت‌تر متصل و پاسخگو بمانند.

Matter بر اساس چارچوب موجود HomeKit ساخته شده و از پروتکل‌های ارتباطی جدید مانند Thread و Bluetooth LE پشتیبانی می‌کند تا طیف وسیع‌تری از دستگاه‌ها را قادر به اتصال به HomeKit کند. یکی از مزیت‌های اصلی Matter این است که به دستگاه‌های خانه هوشمند اجازه می‌دهد به‌جای عبور از یک هاب یا پل مرکزی، مستقیماً با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این کار اشتراک‌گذاری اطلاعات و پاسخگویی به دستورات را برای دستگاه‌ها آسان‌تر می‌کند و در نتیجه تجربه خانه هوشمند یکپارچه‌تر و کارآمدتر را به همراه خواهد داشت.

Eve، سازنده محبوب محصولات HomeKit، اعلام کرده است که به‌روزرسانی سیستم‌افزار اختیاری را برای محصولات Eve Energy، Eve Door & Window و Eve Motion منتشر می‌کند و آنها را به اولین محصولات Thread در بازار برای استاندارد جدید Matter تبدیل می‌کند. این به‌روزرسانی به مشتریان اجازه می‌دهد تا محصولات Eve خود را به اکوسیستم Samsung SmartThings و به زودی Google Home و Amazon Alexa متصل کنند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

دارندگان فعلی این دستگاه‌ها می‌توانند برای دسترسی زودهنگام به برنامه دسترسی زودهنگام Eve x Matter ثبت‌نام کنند. یکی از مزایای اصلی به‌روزرسانی سیستم‌افزار این است که مشتریان دسترسی به ویژگی‌های سفارشی که با HomeKit به آنها عادت کرده‌اند را از دست نمی‌دهند. محصولات Eve همچنان ویژگی‌های منحصربه‌فردی را در HomeKit ارائه می‌کنند، بنابراین مشتریانی که تصمیم به ارتقاء به Matter دارند همچنان می‌توانند از ویژگی‌هایی مانند زمان‌بندی خودکار، قفل کودک و اتوماسیون‌های پیشرفته در برنامه‌های Eve و Apple Home استفاده کنند.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

برای به‌روزرسانی دستگاه‌های خود به Matter، مشتریان به یک هوم هاب سازگار با روتر Thread Border، مانند HomePod mini، Apple TV 4K (نسل دوم) یا Apple TV 4K (نسل سوم 128 گیگابایت) نیاز دارند که به Wi-Fi آنها متصل و به‌روزرسانی شده باشد. به آخرین نسخه tvOS. همچنین برای ارتقاء سفت‌افزار دستگاه‌های Eve با استفاده از برنامه Eve iPhone، به یک iPhone یا iPad دارای iOS/iPadOS 16.2 یا بالاتر نیاز دارید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.