Home+ توانایی ویرایش انبوه صحنه ها و اتوماسیون های HomeKit را برای جایگزینی دستگاه های خراب به دست می آورد

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی Home+ برای بارگیری از اپ استور رایگان است و برای همه ویژگی‌ها یک بار باز کردن قفل 14.99 دلاری وجود دارد.

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های مدیریت HomeKit، برخورد با لوازم جانبی خراب است که باید در برابر صحنه‌ها و اتوماسیون‌های موجود جایگزین شوند. با این حال، با نسخه جدید Home+، اکنون می‌توانید صحنه‌ها و خودکارهای HomeKit خود را به راحتی ویرایش کنید. هنگام افزودن لوازم جانبی جایگزین به HomeKit، به سادگی به صفحه جزئیات لوازم جانبی قدیمی در Home+ بروید و گزینه «Replace Accessory» را انتخاب کنید. Home+ به طور خودکار صحنه ها و اتوماسیون های شما را تجزیه و تحلیل می کند و آنها را برای استفاده از لوازم جانبی جدید به جای لوازم جانبی قدیمی به روز می کند. این شامل اصلاح رویدادها، شرایط و اقدامات برای اطمینان از استفاده صحیح از لوازم جانبی جایگزین است.

Home+ یک برنامه قدرتمند برای بردن تجربه HomeKit شما به مکان‌هایی است که برنامه Home معمولی حتی نزدیک به لمس کردن آن نیست. چه یک کاربر معمولی یا قدرتمند باشید، Home+ دارای ویژگی‌ها و ابزارهایی است که برای استفاده حداکثری از خانه هوشمند خود نیاز دارید.

Home+ به شما امکان می‌دهد به همه ویژگی‌های لوازم جانبی دسترسی داشته باشید، حتی آنهایی که توسط برنامه Home در معرض نمایش قرار نمی‌گیرند. این به شما کنترل و انعطاف بیشتری بر روی دستگاه های خود می دهد و به شما امکان می دهد تنظیمات آنها را مطابق میل خود تنظیم کنید. در میان بسیاری از ویژگی های محبوب آن، مورد علاقه من قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی است که به شما امکان می دهد در صورت نیاز به تنظیم مجدد دستگاه ها و بازیابی بدون پشتیبان گیری iCloud، از پیکربندی HomeKit خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

Home+ توانایی ویرایش انبوه صحنه ها و اتوماسیون ها را به دست می آورد