HomeKit Weekly: سنسور جدید حرکت Aqara عمر باتری را تا پنج سال افزایش می دهد و سطوح جدیدی از حساسیت را اضافه می کند.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

آخرین ویژگی که به زودی در دسترس خواهد بود، پشتیبانی از Matter است. پروتکلی که بارها در مورد آن صحبت می شد، اما اغلب با تأخیر از اپل، گوگل، سامسونگ، آمازون و دیگران – در ابتدا قرار بود در سال 2020 معرفی شود. اکنون انتظار می رود در پاییز 2022 عرضه شود. هوا برای هاب های آن و حسگر حرکتی P1.

نتیجه گرفتن

چند هفته پیش در مورد اینکه فکر می‌کنم حسگرهای حرکتی جزء ضروری برای یک خانه هوشمند هستند، نوشتم تا بدون تلاش زیاد، کارهای روزمره شما را خودکار کند. به جای استفاده از سیری برای روشن کردن چراغ‌ها، یک حسگر حرکتی می‌تواند به طور خودکار نور را بر اساس افراد اتاق روشن کند. به‌جای استفاده از برنامه Home برای خاموش کردن چراغ‌ها، به حسگر حرکت اجازه دهید هنگامی که به مدت 10 دقیقه دیگر کسی را در اتاق تشخیص نمی‌دهد، آن را خاموش کند. من می گویم محصولات زیادی وجود ندارد که باید در هر اتاق خانه شما وجود داشته باشد، اما یک حسگر حرکتی مجهز به HomeKit در بالای لیست من است حسگرهای حرکتی دستگاه‌های غیرفعال هستند، به این معنی که ضبط نمی‌کنند یا نیازی به تعامل با شما ندارند. هنگامی که متوجه شدید که سنسور حرکت کدام لوازم جانبی را باید خودکار کند، تجربه ای است که «آن را تنظیم کنید و فراموشش کنید».

نقطه ورود a مرکز آقارا و ردیاب حرکت Aqara P1 اغلب می تواند کمتر از یک آشکارساز حرکت مستقل باشد. به نظر می رسد نسخه اصلی باشد، اما ویژگی های جدید کافی را در خود جای داده است که اگر می خواهید اتوماسیون های HomeKit مبتنی بر حرکت را اضافه کنید، قطعا ارزش در نظر گرفتن دارد. هیچ چیز در مورد این محصول جدید خارق‌العاده نیست، اما بهبودی نسبت به نسخه اصلی با قیمتی رقابتی است که استفاده از آن را در سرتاسر خانه‌تان معقول می‌کند، به‌ویژه وقتی با سایر محصولات Aqara جفت شود.

سنسور حرکتی Aqara P1 بر اساس پروتکل Zigbee 3.0 است که به نظر من بسیار قابل اعتماد است. سنسورهای Aqara در خانه من از قابل اعتمادترین محصولاتی هستند که من نصب کرده ام. حرکت جدید یک تاخیر تشخیص قابل تنظیم و یک سطح حساسیت قابل تنظیم اضافه می کند. سنسور P1 به کاربران اجازه می دهد زمان تشخیص را بین 1 تا 200 ثانیه در آن تنظیم کنند برنامه Aqara Home. هنگامی که با سایر محصولات Aqara ترکیب می شود، یک تنظیم بسیار مفید است. در کنار سطوح حساسیت، اکنون گزینه های بالا، متوسط ​​و پایین دارید که به فاصله ای که سنسور از آن فعال می شود اشاره دارد. اگر دستگاه را در یک پلان طبقه باز قرار دهید، برای نظارت بر حسگرها در فاصله نزدیک تر مفید خواهد بود.

سنسور حرکتی Aqara P1

محصولات Aqara نزدیک به دو سال است که بخشی جدایی ناپذیر از راه اندازی HomeKit من بوده است. با قیمت ورودی رقابتی و طیف وسیعی از لوازم جانبی مجهز به HomeKit، این بهترین راه برای شروع سفر خانه هوشمند خود بدون عرق کردن است. آ سنسور حرکت Aqara جدید اکنون در دسترس است و من این فرصت را داشتم که چند هفته آن را در خانه آزمایش کنم.

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می‌شود تمرکز دارد.


با جدید سنسور حرکت Aqara P1، Aqara بهبودهای خوبی را به محصول اضافه می کند. آیا ارزش ارتقاء حسگرهای حرکتی موجود خود را دارد؟ احتمالاً نه، اما اگر به دنبال افزودن اتوماسیون مبتنی بر حرکت به اتاق‌های دیگر هستید، غلبه بر ارزشی که Aqara به ارمغان می‌آورد دشوار است. یکی از ویژگی های کلیدی حسگر حرکتی جدید که مشتریان از آن استقبال می کنند، عمر باتری پنج ساله است. پس از نصب a مرکز آقارا (پروتکل Zigbee را به HomeKit پیوند می دهد)، به طیف گسترده ای از لوازم جانبی Aqara در برنامه Home دسترسی خواهید داشت. یکی از محصولات مورد علاقه من Aqara است سنسور نشت آب. با قیمت کمتر از 20 دلار، ارزش گذاشتن یک سینک زیر هر سینک در خانه را دارد.

Aqara Motion Sensor P1 Home App

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


پس از اتصال به HomeKit، از طریق Siri و برنامه Home دسترسی کامل خواهید داشت، که سپس می‌توانید آن‌ها را با سایر محصولات HomeKit برای صحنه‌ها و اتوماسیون ترکیب و مطابقت دهید. می توانید از کد تبلیغاتی استفاده کنید MOTIONUS 10% تخفیف تا 29 فروردین فروشگاه آمازون Aqara.