HomeKit Weekly: چگونه با استفاده از HOOBS و Homebridge زنگ در eufy را به HomeKit اضافه کنیم

در موردش نوشتم هوپس در مقاله‌های قبلی، اما اگر ناآشنا هستید، اجازه دهید با HOOBS و Homebridge آشنا شوید.

[ad_2]

Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

با فرض اینکه HOOBS قبلاً در شبکه شما راه اندازی شده است، وارد پورتال شوید و به آن بروید eufy-plugin. هنگامی که آن را اضافه کردید، به بخش Setup بروید و اطلاعات حساب مهمان eufy را که قبلا ایجاد کردید وارد کنید. پس از اتمام، زنگ در باید به طور جادویی در برنامه Home شما ظاهر می شود – با فرض اینکه HOOBS به درستی پل شده است.

برنامه My Home بلافاصله زنگ در eufy را به عنوان یک دستگاه جدید با قابلیت زنگ در نشان داد. هنگامی که آن را زنگ می زنید، به عنوان یک اعلان در برنامه تلویزیون ظاهر می شود. همچنین می‌توانید آن را طوری پیکربندی کنید که چراغ‌ها را روشن کند و اتوماسیون‌های دیگری ایجاد کند، درست مانند هر دستگاه HomeKit دیگری.

خلاصه

eufy doorbell homekit
قبل از شروع، توصیه می کنم a حساب مهمان eufy و این همان حسابی است که HOOBS برای دسترسی به دوربین شما از آن استفاده می کند. باید از برنامه eufy خارج شوید و با استفاده از حساب مهمانی که برای پذیرش اشتراک‌گذاری باید ایجاد کنید، وارد شوید.

استفاده كردن هوپسمن توانستم خودم را پر کنم ایوفی زنگ در و HomeKit تا بتوانم از تمام مزایای زنگ خانه HomeKit بدون نیاز به خرید زنگ خانه جدید لذت ببرم. HOOBS یک محصول فوق العاده است و اضافه کردن Ring، دوربین های UniFi، Nest و سایر محصولات غیر HomeKit را با استفاده از Homebridge به HomeKit آسان می کند. آخرین دستگاه غیر هوم کیت من بالاخره در HomeKit قرار گرفت.

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر کردم، مدتهاست که می خواستم خودم را بدست بیاورم ایوفی زنگ در در HomeKit برای استفاده از برخی از آخرین ویژگی های زنگ در در iOS و tvOS. هنگامی که زنگ خانه HomeKit دارید، ممکن است پنجره ای در Apple TV شما هنگام زنگ زدن ظاهر شود – این ویژگی به تنهایی ارزش آن را دارد.

Homebridge یک پلت فرم در حال رشد است. پروژه های بی شمار دیگر همه محصولات خانه هوشمند شما را با HomeKit سازگار می کند. فرض کنید می‌خواهید بدون نیاز به نصب نرم‌افزار یا مدیریت پیکربندی سرور، از اکوسیستم در حال رشد Homebridge (2000 افزونه) استفاده کنید. با هوپسشما یک محصول “HomeBridge در جعبه” دریافت می کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


HomeKit هفتگی مجموعه ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می شود تمرکز دارد.


پس از باز کردن بسته بندی دستگاه، نصب آسان است. هنگامی که آن را به شبکه و قدرت خود وصل کردید، بازدید می کنید برای شروع فرآیند راه اندازی مزیت اصلی HOOBS این است که شما از تمام مزایای هومبریج بدون نیاز به راه اندازی آن بهره می برید. جادوگر شما را در تنظیم نام کاربری و رمز عبور، افزودن دستگاه به HomeKit و افزودن دستگاه ها راهنمایی می کند. پس از راه‌اندازی، می‌توانید آن را از طریق Wi-Fi نیز اجرا کنید. از آنجایی که جعبه بسیار کوچک است، به راحتی می‌توانید آن را در کنار روتر خود ذخیره کنید. کل این فرآیند از ابتدا تا انتها حدود 10 دقیقه طول کشید. اگر می خواهید کل کاتالوگ را مرور کنید، می توانید با آن مشورت کنید دفترچه تلفن که HOOBS ساخته است.

افزودن زنگ Eufy به HomeKit از طریق HOOBS

eufy مدتهاست که یک ارائه دهنده محبوب HomeKit بوده است دوربین های بی سیم در فضای باز چندین سال با من بوده اند قبل از اینکه چند گزینه برای زنگ خانه HomeKit داشته باشم، آن را نصب کردم زنگ در سیمی eufy و من از آن زمان از آن راضی هستم. با این حال، یک چیز نداشت: دسترسی به HomeKit. من بالاخره این مشکل را حل کردم، با تشکر از هوپس و پلاگین eufy Homebridge. برای اطلاعات بیشتر در مورد اتصال a به ادامه مطلب مراجعه کنید ایوفی زنگ در و HomeKit.

هوپس به سه شکل مختلف می آید اولین مورد با یک جعبه واقعی است که به شبکه خود وصل می کنید. دومی از قبل روی کارت میکرو SD بارگذاری شده است. نفر سوم تصویر HOOBS را با 7 دلار کمک مالی دانلود می کند. اگر کارت SD را خریداری کنید یا تصویر را دانلود کنید، باید یک را خریداری و تنظیم کنید رزبری پی، کیس، آداپتور برق و غیره برای پیکربندی آن من نمی خواستم نگران جنبه سخت افزاری باشم، بنابراین تصمیم گرفتم جعبه HOOBS مستقل را بخرم.