IKEA از هاب خانه هوشمند با پشتیبانی از Matter، یک برنامه اصلاح‌شده «Home» رونمایی کرد

برنامه فعلی IKEA Smart Home و هاب TRÅDFRI به کار خود ادامه می دهند و در صورت موجود بودن، DIRIGERA با تمام دستگاه های خانه هوشمند IKEA موجود کار می کند.

IKEA در هشت سال گذشته تعدادی از محصولات خانه هوشمند، از جمله پرده‌ها، چراغ‌ها و غیره را با استفاده از دروازه TRÅDFRI خود با قابلیت HomeKit راه‌اندازی کرده است. اکنون این شرکت اعلام کرده است که یک هاب خانه هوشمند کاملاً جدید با پشتیبانی از Matter و یک برنامه اصلاح شده “Home” در راه است.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

هدف این است که به مشتریان اطلاع داده شود که یک دستگاه خانه هوشمند با راه‌اندازی آن‌ها (کلاس پلتفرم، از جمله HomeKit) کار می‌کند و استفاده از آن‌ها را سریع‌تر، قابل اعتمادتر، ایمن‌تر و آسان‌تر می‌کند. یکی از فناوری‌های اساسی که Matter برای فعال کردن آن استفاده می‌کند Thread است. قبلاً تعدادی از شرکت‌های سازنده دستگاه‌های هوشمند را دیده‌ایم که از Thread مانند اپل با HomePod mini، Belkin، Nanoleaf استفاده کرده‌اند. حواو بیشتر.

همراه با هاب جدید با پشتیبانی از Matter، برنامه “Home” این شرکت اصلاح خواهد شد. برنامه جدید IKEA Home هوشمند راحت، آسان برای پیمایش و کاربر پسند خواهد بود تا آستانه را برای افرادی که مایل به ایجاد یک خانه هوشمند هستند کاهش دهد.

گام بعدی در سفر برای ایجاد زندگی روزمره بهتر برای هر چه بیشتر مردم و زندگی هوشمندتر، راه اندازی مرکز آماده سازی ماده برای محصولات هوشمند DIRIGERA است. DIRIGERA با نرم افزار جدید خود به گونه ای طراحی شده است که بخش های بیشتری از محصول را مدیریت کند و محصولات بیشتری را نسبت به دروازه موجود TRÅDFRI ادغام کند. همچنین برنامه هوشمند جدید و کاربرپسند IKEA Home را فعال می کند.

IKEA این خبر را در یک بیانیه مطبوعاتی امروز:

IKEA می گوید هاب جدید DIRIGERA و برنامه خانه هوشمند به روز شده در اکتبر امسال در دسترس خواهد بود. این شرکت همچنین «بسیاری دیگر» از محصولات جدید خانه هوشمند را که «در آینده» عرضه می‌شوند، مورد انتقاد قرار داد.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

Matter، همکاری بین اپل، آمازون، گوگل، سامسونگ، اتحاد استانداردهای اتصال و بسیاری از شرکت‌های دیگر از جمله IKEA، با تاخیرهای متعددی در آخرین راه‌اندازی که برای پاییز امسال در نظر گرفته شده است، مواجه شده است.

IKEA می گوید اتصال دستگاه های هوشمند به هاب جدید DIRIGERA Matter «بسیار ساده تر» از دستگاه فعلی خواهد بود. خوشه TRÅDFRI.

در مورد جدیدترین محصولات خانه هوشمند این شرکت، IKEA دو گزینه جدید کور هوشمند جدید را در ماه مارس عرضه کرد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.