iOS 16.2 معماری جدیدی را در اپلیکیشن Home معرفی می کند

اما برای کسانی که آماده ارتقاء به معماری جدید هستند، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه Home را باز کنید، روی دکمه More options ضربه بزنید و سپس تنظیمات Home را بزنید. منوی به روز رسانی نرم افزار را انتخاب کنید و روی بنر Home Upgrade Available ضربه بزنید. باز هم، این فقط برای آیفون‌ها و آیپدهایی که iOS 16.2 بتای دارند در دسترس است.

آیا تغییرات دیگری در نسخه امروز iOS 16.2 beta 1 مشاهده کردید؟ در نظرات زیر یا در زیر به ما اطلاع دهید توییتر @9to5Mac.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

iOS 16.2 و iPadOS 16.2 برنامه جدید Freeform را معرفی می‌کنند که در ماه ژوئن در جریان WWDC 2022 معرفی شد. این برنامه به کاربران امکان می‌دهد در یک بوم مشترک با هم بنویسند و نقاشی کنند. همانطور که توسط 9to5Macهنگامی که Emergency SOS به اشتباه فعال می شود، از کاربران نرم افزار جدید خواسته می شود تا بازخورد خود را برای اپل ارسال کنند.

Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

با این حال، حداقل در حال حاضر، ارتقاء اختیاری است. این به این دلیل است که بر تجربه برخی از کاربران تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، در معماری جدید همه دستگاه‌هایی مانند HomePod باید نرم‌افزار 16.2 را نصب کنند. در همان زمان، اپل قبلاً تأیید کرده است که iPad دیگر به عنوان هاب HomeKit با معماری جدید برنامه Home عمل نخواهد کرد.

به‌روزرسانی‌ها همچنین با بهبود فعالیت‌های زنده همراه هستند. برای کاربران iPad، iPadOS 16.2 پشتیبانی از صفحه نمایش خارجی را با Stage Manager اضافه می کند. با این حال، در حال حاضر مشخص نیست که این به روز رسانی چه زمانی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

هنگامی که برنامه Home برای اولین بار روی دستگاهی که iOS 16.2 نسخه بتا دارد باز می شود، اکنون از کاربران می پرسد که آیا می خواهند برنامه خود را به معماری جدید ارتقا دهند. به گفته اپل، معماری جدید Home برای کنترل دستگاه‌های سازگار «حتی کارآمدتر و قابل اعتمادتر» است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


روز دوشنبه، اپل iOS 16.1 را منتشر کرد که به طور رسمی استاندارد Matter را به کاربران معرفی می کند. این استاندارد جدید که توسط شرکت‌هایی از جمله اپل، آمازون و گوگل پشتیبانی می‌شود، هدف آن این است که دستگاه‌های خانه هوشمند را با پلتفرم‌های مختلف قابل اجرا کند.

درباره iOS 16.2 بیشتر بدانید

یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های iOS 16، طراحی مجدد برنامه Home است که بخشی از تلاش اپل برای تقویت HomeKit و استاندارد جدید Matter برای دستگاه‌های خانه هوشمند است. اکنون، با نسخه بتای iOS 16.2، این شرکت سرانجام معماری جدید وعده داده شده را در برنامه Home معرفی می کند که باید تجربه را برای کاربران قابل اعتمادتر کند.

معماری جدید برنامه Home آن را قابل اعتمادتر می کند