iOS 16 HomeKit: چشم اندازی جدید برای برنامه HomeSource link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی iOS از iOS 16 به عنوان بهبود قابلیت اطمینان کلی Homekit یاد می کند. به طور کلی، من با HomeKit خیلی خوش شانس بودم، اما می‌دانم که بسیاری از آن‌ها ممکن است به انتخاب دستگاه و راه‌اندازی Wi-Fi شما بستگی داشته باشد. Matter به طور رسمی در iOS 16 زمانی که در دسترس باشد پشتیبانی می‌شود. پاییز امسال در دسترس خواهد بود. اپل به کمک به یافتن Matter از طریق HomeKit اشاره کرد. اگرچه تا مدتی نمی دانیم، امیدوارم که Matter بتواند کاری را که استانداردهای Wi-Fi برای صنعت Wi-Fi انجام داده اند، برای فناوری خانه هوشمند انجام دهد. خرید یکی از روترهای Wi-Fi6E جدید Eero برای خانه جدیدم، بنابراین من مشتاقانه منتظر آزمایش آن در ماه های آینده هستم.

افکار عمومی در مورد ارتقای HomeKit iOS 16

در iOS 16، iPad همچنان می تواند به عنوان HomeKit Home Hub استفاده شود، اما فقط در صورتی که جدیدترین ویژگی های HomeKit را نمی خواهید.

من گمان می کنم مشتریانی که از آیپد در خانه استفاده می کنند، بودند بسیار درصد کمی استفاده از HomePod mini، Apple TV یا حتی HomePod اصلی بسیار راحت تر است. اگر با مفهوم خانه هاب آشنا نیستید، این همان چیزی است که برای دسترسی به محصولات HomeKit زمانی که خارج از خانه هستید، لازم است. همچنین استفاده از HomeKit Secure Video با دوربین های سازگار الزامی است. ویدیوی ضبط شده توسط دوربین های HSKW شما به صورت خصوصی در هاب خانه شما رمزگذاری شده و در iCloud آپلود می شود تا فقط شما و کسانی که آن را با آنها به اشتراک می گذارید می توانید آن را ببینید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

در حالی که ما در HomeKit Secure Video ضبط مداوم نداشتیم، اپل با ارتقاهای Homekit iOS 16 چشم اندازی فوق العاده از آینده برنامه Home به ارمغان آورد. تمام تصاویری که تا کنون دیده‌ام به من نشان می‌دهد که اپل درک می‌کند که مشتریان از تعداد انگشت شماری محصولات در خانه‌های خود فراتر رفته‌اند و به راحتی می‌توان بیش از 30 دستگاه HomeKit را بین چراغ‌ها، درها، سیستم‌های هشدار، دوربین‌ها و غیره داشت.

در آزمایش اولیه iOS 16، فکر می‌کنم اپل به چیزی اشاره می‌کند که در طول سال گذشته متوجه شدم: رابط کاربری HomeKit iOS 15 با تغییر محیط HomeKit شما مقیاس نمی‌شود. از ده دستگاه بیشتر می‌شود. طراحی مجدد اپل برای راه اندازی خانه هوشمند ساخته شده بر اساس HomeKit عالی است. به نظر می رسد رویکرد اصول اول اپل برای برنامه Home یک ارتقاء فوق العاده است.

هاب iPad و Home

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و همه چیز مربوط به چارچوب خانه هوشمند اپل تمرکز دارد.


به روز رسانی برنامه HomeKit iOS 16

برنامه Home تغییر نکرده است این بسیاری از نسخه اصلی او دسته بندی دستگاه های جدیدی را اضافه کرده است، اما عملکرد کلی یکسان است. با iOS 16، اپل خانه هوشمند را دوباره طراحی کرده است. کلید چراغ، ترموستات، سیستم امنیتی و دوربین‌ها دستگاه‌های مشابهی نیستند، بنابراین برنامه Home رفتار متفاوتی با آن‌ها ارائه می‌کند. iOS 16 امکان دسترسی سریع‌تر به دسته‌های خاص مانند تلویزیون، بلندگو، دوربین، چراغ‌ها و غیره را فراهم می‌کند. اگر به بخش آب و هوا نگاه کنید، تمام لوازم جانبی مرتبط با آب و هوا را در خانه خود خواهید دید. اگرچه iOS 16 به جزئیات HomeCam نیست، اما مشاهده همزمان چندین دوربین را نیز بهبود می بخشد. همچنین بسیاری از نمادهای جدید برای استفاده برای تشخیص دستگاه ها وجود دارد. من به خصوص دوست دارم که چگونه می توانید دستگاه های مختلف را آیکون هایی با اندازه های مختلف داشته باشید.

در ماه مه، گفتم که یک برنامه هوم بازطراحی شده در لیست علاقه مندی های iOS 16 من قرار دارد و WWDC ناامید نشد. HomeKit با iOS 16 به‌روزرسانی بزرگی را دریافت می‌کند، از جمله یک برنامه کاملاً جدید Home، ویجت‌های صفحه قفل، ارائه‌دهندگان جدید کلید Home، پشتیبانی عمیق‌تر از Matter و غیره. بیایید نگاهی به به‌روزرسانی‌های HomeKit iOS 16 بیاندازیم.

از آنجایی که iPad با معماری جدید به عنوان یک هاب خانگی پشتیبانی نخواهد شد، کاربرانی که برای این منظور به iPad اعتماد می کنند نیازی به به روز رسانی معماری خانه ندارند و می توانند همچنان از تمام ویژگی های موجود لذت ببرند.

iOS 16 HomeKit پشتیبانی از Matter را به ارمغان می آورد