Livescribe Symphony، یک Apple Pencil Plus برای دوستداران کاغذ – 9to5Mac

قیمت سمفونی Livescribe 110 دلار است. قیمت هر لپ‌تاپ در بسته‌های چندگانه حدود ۶.۲۵ دلار است.

من عاشق این هستم که چگونه می توانم یک دفترچه یادداشت بسازم. به عنوان مثال، من عاشق دودل کردن هستم، بنابراین چیزی که با یادداشت برداری بسیار ساده شروع شد، تبدیل به هنر می شود.

OCR

بنابراین این در واقع یک بررسی پروکسی است: من فقط تجربیات او را گزارش می کنم.

من در نهایت بهانه ای مبهم برای خرید یک قلم اپل پیدا کردم، اما حتی آن هم کمی کشدار بود و من هنوز از آن برای هیچ چیز دیگری استفاده نمی کنم. همه اینها باعث نمی شود که من یک کاندید واضح برای قلم دیجیتال طراحی شده برای استفاده با کاغذ باشم…

دوم – و این چیزی است که آن را از اکثر قلم های دیجیتال دیگر موجود در بازار متمایز می کند – یک میکروفون وجود دارد. وقتی می‌خواهید صدای زنده را در کنار یادداشت‌هایتان ضبط کنید، می‌توانید آن را فعال کنید. این بدیهی است که برای مواردی مانند سخنرانی ها و مصاحبه ها مفید است، جایی که می توانید خلاصه یادداشت ها را یادداشت کنید و سپس به راحتی صدای همراه را برای هر بخش از آن پخش کنید.

و تجربه کلی:

عملکرد OCR چشمگیر است، تنها با اشکالات گاه به گاه.

قیمت گذاری و نتیجه گیری Livescribe سمفونی

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

فروش آدوراما 4 جولای


ممکن است شخصاً به آن نیاز نداشته باشم، اما قطعاً این چیزی است که من آن را یک ابزار زیبا می دانم.

این می تواند آن را به صورت زنده انجام دهد – هر چیزی که در iDevice خود بنویسید یا بکشید – یا می تواند بیش از 1000 صفحه از نامه نگاری و طراحی آمریکایی را برای همگام سازی بعدی ذخیره کند. این کار را از طریق تعدادی سرویس ابری مختلف از جمله Dropbox، Google Drive و OneNote انجام می دهد. همچنین می تواند یادداشت های شما را به Evernote وارد کند.

قطعاً چیزی کاملاً شبح آور یا جادویی در مورد دیدن تکرار زنده هر چیزی که کسی در یک دفترچه یادداشت معمولی می نویسد یا ترسیم می کند در iPhone یا iPad وجود دارد! در اینجا یک ویدیوی سریع وجود دارد:

در دست، احساس می کند … مانند یک خودکار.

استفاده شده

دقیقا شبیه یک خودکار معمولی است. اگر آن را به عنوان خودکار به من می دادید، نمی دانستم که یک ابزار است.

این یک خودکار معمولی است که روی کاغذ می نویسد، با چند اضافات. ابتدا یک دوربین، به سمت قلم اشاره کرد. این کار هر چیزی را که قلم می‌نویسد ضبط می‌کند و نسخه دیجیتالی آن را به دستگاه همراه – آیفون یا آی‌پد – منتقل می‌کند.

اما در حالی که من یادداشت‌های کاغذی را آثار تاریخی عجیب و غریب می‌دانم، دوست دخترم آنها را دوست دارد، به دلایلی که به او اجازه می‌دهم توضیح دهد.

من احساس این یکی را دوست دارم، همان طور که کتاب های کاغذی را به جای کتاب های الکترونیکی دوست دارم. نوشتن روی کاغذ یک تجربه حسی است، حس، بوی کاغذ، بافت هایی که بر نحوه حرکت قلم در صفحه تأثیر می گذارد.

قلم کاملاً معمولی به نظر می رسد. این فلز سیاه است، با کلاهک خاکستری اسلحه‌ای، و فکر نمی‌کنم کسی دوبار به آن نگاه کند مگر اینکه نام برند را تشخیص دهد.

اگر استفاده از دوربین برای ثبت حرکات قلم بسیار هوشمندانه به نظر می رسد، یک فریب جزئی وجود دارد. قلم باید با کاغذی استفاده شود که حاوی ریزنقطه‌هایی است که به سختی قابل مشاهده است و به آن اجازه می‌دهد حرکت قلم را در سراسر کاغذ دنبال کند.

برای من، این بهترین هر دو جهان است. تجربه نوشتن لمسی، اما با قابلیت به اشتراک گذاری آسان محتوا با دوستان. به عنوان مثال، من دوست دارم هنر نساجی ایجاد کنم، و از این طریق می توانم ایده ها یا طرح ها را ترسیم کنم و سپس آنها را با هنرمندان دیگر به اشتراک بگذارم، بنابراین برای همکاری عالی است.

Livescribe Symphony Pen

قلم دیجیتال Livescribe Symphony چیست؟

من واقعاً نوت‌بوک‌های Livescribe را دوست دارم – آنها مانند نوت‌بوک‌های با جلد گالینگور سطح بالایی که در گذشته خریداری کرده‌ام، مانند اقلام باکیفیتی هستند.

من مطلقاً هیچ دلیلی برای بررسی قلم دیجیتال Livescribe Symphony ندارم. همانطور که خوانندگان معمولی دفتر خاطرات iPad Pro من می دانند، من نمی نویسم. یا نقاشی کنید. حدود سه دهه است که هیچ چیز قابل توجهی ننوشته ام. اگر بیشتر از چند خط بنویسم از کیبورد استفاده می کنم. اگر کوتاه‌تر باشد، معمولاً به سیری دیکته می‌کنم.

در اینجا یافته های استف آمده است:

و این چیزی است که استف در مورد احساس هنگام نوشتن می گوید:

می‌توانید قالبی را انتخاب کنید که کلماتتان در آن ذخیره شوند: یا متن دست‌نویس اصلی، یا می‌تواند از OCR داخلی برای تبدیل آنها به متن ساده استفاده کند.

همچنین به طرز شگفت‌انگیزی سبک است و وزن آن ۲۷ گرم است که تفاوت خاصی با وزن ۲۱ گرمی Apple Pencil 2 ندارد.

قیمت قلم نسبت به آنچه هست منصفانه است، و من اغلب برای یک لپ‌تاپ سنتی بیشتر هزینه می‌کنم، بنابراین در کل به نظر می‌رسد ارزش پولی خوبی دارد.Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی اگر دوست دارید روی کاغذ بنویسید اما هنوز یک زندگی عمدتا دیجیتالی دارید، پس این روش ایده آلی است که بین کاغذ و دنیای دیجیتال پل می زند بدون اینکه نیازی به فکر کردن در مورد آن باشد. توانایی قلم برای همگام‌سازی بعداً به این معنی است که من مجبور نیستم تصمیم بگیرم چه زمانی چیزها را به صورت دیجیتالی ضبط کنم، اما می‌توانم بعداً تصمیم بگیرم این کار را انجام دهم.

برای فعال کردن میکروفون، یک علامت ضبط را فشار می دهید که در هر صفحه از نوت بوک چاپ شده است. روی نماد توقف ضربه بزنید تا متوقف شود. مراقب باش!

چگونه کار می کند؟

سمفونی Livescribe است در آمازون موجود است، قیمت 109.99 دلار. نوت بوک ها در دسترس هستند اندازه ها و فرمت های مختلفبه صورت تکی و چند بسته.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

البته این به معنای خرید است دفترچه های مخصوص، که دارای حق بیمه قیمت نسبت به استانداردها هستند. اما قیمت آنها در مقایسه با مدل های معمولی با کیفیت مساوی دیوانه کننده نیست و محصولات شخص ثالث نیز وجود دارد – که از آن پوست خال. در نهایت، اگر واقعاً به پرداخت آنها اعتراض دارید یا می خواهید چیزی سفارشی برای نیازهای خود ایجاد کنید، Livescribe الگوهای رایگانی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد کاغذ میکرودات خود را چاپ کنید در قالب های مختلف

نگاه کنید و احساس کنید