Mint و Apple Card پس از پرتاب سنگی دوباره ادغام می شوند – 9to5Mac

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای دسترسی به این ویژگی، به برنامه Mint بروید و حساب خود را متصل کنید تا Apple Card خود را پیوند دهید. این از شما می خواهد که با Apple ID و رمز عبور خود وارد شوید. با انجام این کار، اپل موجودی کارت، محدودیت اعتبار، اعتبار موجود، APR و سابقه تراکنش شما را با Mint به اشتراک می گذارد. برای امنیت بیشتر، کاربران باید هر 90 روز یک بار مجوز دسترسی مجدد را صادر کنند. تنظیم احراز هویت دو مرحله ای نیز توصیه می شود.

نعناع، متعلق به Intuit، یک برنامه بودجه بندی مالی است که به کاربران امکان می دهد امور مالی خود را در یک مکان مدیریت کنند. این تصویر واضحی از سلامت مالی شما ارائه می دهد و عادات خرج کردن، سرمایه گذاری ها، امتیاز اعتبار رایگان و غیره را نشان می دهد. این اساساً نیاز به استفاده از چندین برنامه را از بین می برد.

در سال 2020، Mint قابلیت ادغام Apple Card شما را در حساب شما راه اندازی کرد. پس از مشکلات جدی که بر قابلیت استفاده آن تأثیر می گذارد، این ویژگی به طور موقت حذف شده است. کاربران اپل کارت دوباره این گزینه را دارند که استفاده از کارت خود را در برنامه Mint ادغام کنند.Source link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی

در حالی که این ادغام به اندازه سایرین در برنامه Mint دقیق نیست، بهتر از هیچ است. اگر برنامه‌های بودجه‌بندی مورد علاقه شما نیستند، اپل کارت همچنین این قابلیت را دارد که صورت‌های ماهانه را به صفحه‌گسترده صادر کند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

آیا قصد استفاده از این قابلیت را دارید؟ نظر شما در مورد بازگشت مجدد چیست؟