Onvis Kameleon حالت رنگ منحصر به فرد را به نوار نور HomeKit می آورد

[ad_2]

Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

باند Onvis Kameleon شامل کد HomeKit است که ردیابی آن را در آینده آسان تر می کند. را برنامه Onvis Home احتمالاً ابتدا ارزش دانلود را دارد تا بتوانید قبل از شروع استفاده از آن، به روز رسانی سیستم عامل را اعمال کنید. اگر به آن اجازه دسترسی به داده های خانه را بدهید، برنامه Onvis می تواند ادغام خود را با محیط HomeKit شما مدیریت کند.

همانطور که قبلاً اشاره کردم، برنامه Onvis یک حالت رنگ دارد و این سرگرم کننده ترین قسمت داشتن این نوار نور است. با استفاده از انگشت خود در برنامه Onvis، می توانید روی قسمت هایی از نوار “نقاشی” کنید تا رنگ منحصر به فردی به آن ببخشید. این حالت برای ایجاد یک صحنه عالی کریسمس یا هالووین در هر جایی که چراغ دارید عالی است.

من در چند ماه گذشته در مورد تعداد انگشت شماری از نوارهای نوری با قابلیت HomeKit نوشته ام، اما به نظر می رسد یک مدل جدید بهترین نمونه است. را نوارهای نور هوشمند Onvis Kameleon ویژگی های منحصر به فردی را به HomeKit بیاورید که ارزش بررسی را دارد.

را نوارهای نور هوشمند Onvis Kameleon در دو طول مختلف وجود دارد: دو متر و پنج متر. با این حال، آنها را نمی توان گسترش داد یا به محصولات اضافی متصل کرد.

از میان تمام نوارهای نور HomeKit که من استفاده کرده ام، گزینه های رنگی قابل آدرس دهی جداگانه Onvis Kameleon کاملا منحصر به فرد هستند. اگر قیمت تقریباً یکسان باشد، مطمئناً این ویژگی گروه Onvis را از رقبای خود متمایز می کند.

هنگامی که رنگ‌های خود را تنظیم کردید، آن‌ها را خاموش کرده و با استفاده از برنامه Home دوباره روشن کنید تا «رنگ» دست نخورده بماند. اگر روشنایی برنامه Home را تغییر دهید، به طور پیش‌فرض به رنگ‌های عادی برنامه Home برمی‌گردد.

خلاصه ای از نوار نوری Onvis Kameleon

این نوار شامل یک دکمه فیزیکی پاور و یک دکمه فیزیکی روشنایی است. اگر از این چراغ ها در اتاق کودک استفاده می کنید و فاقد دستگاهی برای کنترل نوار از برنامه Home هستند، این دکمه ها بسیار مفید هستند.

اونویس کاملئون

پیکربندی و کنترل HomeKit

هنگامی که نوار در HomeKit قرار گرفت، می توانید تمام اتوماسیون های معمولی خود، کنترل روشنایی و غیره را انجام دهید. اگر می خواهید از راه دور از طریق HomeKit به لایت استریپ دسترسی داشته باشید، به یک Homehub نیاز دارید که می تواند Apple TV، HomePod، HomePod mini یا یک iPad همیشه متصل باشد.

حالت نقاشی

Onvis Kameleon Paint Mode
حالت رنگ آمیزی در برنامه Onvis

به طور کلی، Onvis یک محصول عالی در اینجا با خود دارد نوار نوری Kameleon. مقرون به صرفه است، به خوبی با HomeKit کار می کند (در محدودیت های اپل)، و شامل برخی از ویژگی های منحصر به فرد است. اگرچه من هیچ اطلاعاتی در مورد Lumens ندارم، اما مطمئناً روشن تر از سایر محصولاتی که در گذشته امتحان کرده ام به نظر می رسد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

بر خلاف برخی از نوارهای نور Homekit که تنها می توانند یک رنگ را در یک زمان نمایش دهند، مدل Onvis می تواند رنگ های مختلف را به طور همزمان نمایش دهد. مناطق مختلف نوار نور می توانند رنگ، روشنایی و اشباع خود را نشان دهند. برنامه Onvis شامل تنظیمات پیش‌فرض مانند Music، Paint و Twinkle است، اما می‌توانید صحنه‌های خود را برای داشتن صحنه‌ای عالی برای تعطیلات یا مناسبت‌های خاص ایجاد کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می‌شود تمرکز دارد.


همانطور که قبلا ذکر کردم، چراغ های آدرس پذیر جداگانه این محصول را منحصر به فرد می کند. اما این ویژگی به برنامه Onvis نیاز دارد. HomeKit برای تنظیم این ویژگی در دسترس نیست. همچنان می‌توانید از برنامه Home یا سیری از طریق HomePod Mini استفاده کنید. بدیهی است که اگر همه عملکردهای نوار نور در برنامه Home در معرض دید قرار گیرند، عالی خواهد بود، اما این محدودیت خود HomeKit است.

من مشکلی در ادغام باند نداشتم، اما به روز رسانی سیستم عامل چند بار تلاش کرد. وقتی بالاخره راه افتاد، همه چیز بدون هیچ مشکلی کار کرد.