Philips Hue چراغ های هوشمند HomeKit جدید را راه اندازی کرد

این لوازم جانبی علاوه بر اپلیکیشن Hue از طریق HomeKit نیز قابل کنترل هستند. اگر یکی از افزونه‌های Philips Hue Smart Bridge را دارید، می‌توانید آن‌ها را با برنامه Home، HomeKit و Siri اپل نیز کنترل کنید.

این لوازم جانبی جدید Philips Hue با برنامه Hue برای iOS ادغام می شود. این شرکت همچنین برنامه همگام‌سازی Philips Hue خود را با برنامه استاندارد Philips Hue ادغام می‌کند و پشتیبانی را برای ادغام یکپارچه‌تر لوازم جانبی Sync Box با چراغ‌های شما به ارمغان می‌آورد.

قیمت و در دسترس بودن لوازم جانبی فیلامنت و داون لایت:

  • لامپ های شمعی Philips Hue White Ambiance Filament (موجود در 13 سپتامبر در اتحادیه اروپا و NAM)
  • Philips Hue Slim Downlight (موجود در 1 سپتامبر)

فیلیپس علاوه بر اینکه می‌تواند به پریزهای سنتی بپیچد، یک طناب آویزان و براکت فلزی جدید طراحی شده توسط Lightguide را نیز عرضه کرده است. این کار اضافه کردن Lightguide را بدون توجه به در دسترس بودن سوکت واقعی به تنظیمات خود آسان می کند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


لامپ های جدید Philips Hue Lightguide، با طراحی چشمگیر و معاصر خود، سبک مدرن چشم نواز را با عملکرد روشنایی هوشمند Philips Hue ترکیب می کنند. لامپ های Lightguide در سه شکل موجود هستند – کره بزرگ، بیضی و مثلثی – لامپ های Lightguide یک لوله داخلی متمایز را در خود جای می دهند که نور را در هر رنگی پخش می کند، در حالی که پوشش بازتابنده و براق آنها باعث درخشش بیشتر آنها می شود. لامپ‌های راهنمای نور به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که به‌عنوان یک قطعه مرکزی طراحی شده‌اند که دکوراسیون هر خانه مدرنی را تکمیل می‌کند و به‌طور یکپارچه با هر یک از صحنه‌های نور مورد علاقه Philips Hue ترکیب می‌شود.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

Philips Hue تعدادی لوازم جانبی خانه هوشمند جدید را معرفی کرده است و دامنه ارائه های HomeKit خود را گسترش می دهد. پیشرو در این دور از اعلامیه ها، لامپ های جدید Philips Hue Lightguide هستند که طراحی متمایز جدیدی را ارائه می دهند که در نظر گرفته شده است تا “نمایشی برای تکمیل دکوراسیون هر خانه مدرن” باشد.

قیمت و در دسترس بودن Lightguide به شرح زیر است:

  • لامپ Philips Hue Lightguide (در دسترس Q4 2022)
  • سیم‌های تعلیق Philips Hue Lightguide سیاه یا سفید (موجود Q4 2022)

لامپ های Philips Hue Lightguide برای اولین بار هفته گذشته به بیرون درز کردند و اکنون رسمی شده اند. در اینجا نحوه توصیف این شرکت این طراحی جدید مانند چوب نور است که در سه اندازه مختلف ارائه می شود:

لذت بردن از نور هوشمند رنگارنگ در سخت‌ترین مناطق خانه با نقطه فرورفته باریک جدید Philips Hue آسان‌تر شده است. اکنون به لطف طراحی باریک و بدون قوطی که در جایی که لامپ های سنتی نمی توانند مناسب باشند، می توان چراغ های سقفی رنگی را به هر اتاقی در خانه اضافه کرد. با مشخصات باریک نور پایین، به راحتی در سقف شما نصب می شود و برای استفاده در فضاهایی با فضای سر محدود و سقف های کم یا کم عمق ایده آل است. نور سقف تخت Philips Hue با 1200 لومن به اندازه کافی روشن است که فضای شما را پر از نور کند، اما همچنین می تواند به شما کمک کند تا فضای خانه خود را تنظیم کنید.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی یکی دیگر از ویژگی‌های جدید در اپلیکیشن Hue، «Mimic» نام دارد. این ویژگی با روشن و خاموش کردن خودکار چراغ‌ها در زمان‌هایی که معمولاً از آن‌ها استفاده می‌کنید، باعث می‌شود احساس کنید کسی همیشه در خانه است. این ویژگی به ویژه زمانی مفید به نظر می رسد که برای مدت طولانی از خانه دور هستید، مانند تعطیلات.

علاوه بر چراغ‌های هوشمند Lightguide، Philips Hue یک لامپ جدید Philips Hue Filament را نیز راه‌اندازی کرده است که برای اولین بار با حالت سفید در دسترس است. همچنین یک نور باریک جدید Philips Hue وجود دارد:

می توانید جزئیات بیشتر در مورد محصولات جدید Philips Hue را در وب سایت این شرکت در اینجا بیابید.