Polestar CarPlay را عرضه می کند زیرا فولکس واگن به Apple Car شک دارد


جاه طلبی های خودرویی اپل از جایگزینی سیستم اطلاعات سرگرمی شما با آیفون تا فروش یک روزه خودروهای برقی خودران را شامل می شود. با این حال، همه مدیران خودرو متقاعد نشده‌اند که اپل برای ارسال خودروی خود از خط پایان عبور خواهد کرد. در همین حال، خودروسازان بیشتری همچنان از Apple CarPlay استقبال می‌کنند، حتی در حالی که این شرکت چشم‌انداز بزرگ بعدی خود را برای تصاحب نرم‌افزار خودروی شما به چالش می‌کشد.

“این یک تلاش بزرگ خواهد بود.”

مدیرعامل فولکس واگن، هربرت دیس، هنگام صحبت درباره برنامه های خودروسازی اپل در کنفرانس فناوری hub.berlin امروز در برلین، ابراز تردید کرد. تلاش اپل برای پروژه تایتان چندین سال را در بر می گیرد و درب گردانی از پیشکسوتان صنعت خودرو که این پروژه را مدیریت می کنند.

مدیرعامل فولکس واگن گفت: نمی‌دانم که آیا اپل در نهایت خودروهای خود را عرضه خواهد کرد یا خیر. پیش بینی کرد. دیس افزود: “این یک تلاش بزرگ خواهد بود.”

مدیر اجرایی فولکس واگن نیز گفت که “ماشین احتمالاً دیجیتالی ترین وسیله ای خواهد بود که می توانید تصور کنید”. هر کسی که از سال 2015 اپل را دنبال کرده باشد، پروژه تایتان را می شناسد قبلا، پیش از این دارد فشار بزرگی بود، و اظهارنظر مدیر عامل در مورد تبدیل شدن این خودرو به “دیجیتال ترین دستگاه” توضیح می دهد که چرا اپل سرمایه گذاری زیادی در این پروژه انجام داده است.

پاییز گذشته، اپل، معاون فناوری خود، کوین لینچ، را برای رهبری پروژه خودرو انتخاب کرد. لینچ در سال 2013 ادوبی را به مقصد اپل ترک کرد و به‌عنوان اولین مأموریت اصلی خود با اپل واچ از خط پایان عبور کرد.

Polestar و CarPlay

آنچه مدیر اجرایی فولکس واگن پیشنهاد می کند این است که به جای ارسال خودروی خود، سازنده سخت افزار می تواند نسخه بعدی CarPlay را که اوایل این ماه در WWDC به نمایش گذاشته بود، عرضه کند.

اپل CarPlay را به گونه ای طراحی کرد که فراتر از صفحه نمایش های کوچک و خوشه های ابزار باشد و از تمام اطلاعات نمایش داده شده در یک وسیله نقلیه پشتیبانی کند. این نسخه از CarPlay که اپل می‌گوید در اواخر سال آینده در خودروهای پیش‌نمایش معرفی می‌شود، همچنین می‌تواند عملکردهای خودرو مانند کنترل‌های HVAC و موارد دیگر را کنترل کند.

شرکت سازنده وسایل نقلیه الکتریکی Polestar امروز اعلام کرد که نسخه فعلی CarPlay را با یک به‌روزرسانی نرم‌افزار هوایی به خودروهای برقی Polestar 2 می‌آورد. با این حال، اجرای CarPlay نیاز به اتصال آیفون از طریق سیم دارد، اگرچه CarPlay بی‌سیم در سال‌های اخیر برجسته‌تر شده است.

با این حال، Polestar قصد دارد اولین پذیرنده تجربه نسل بعدی CarPlay اپل باشد.

این شرکت همچنین گفت: “ما همچنین خوشحالیم که اعلام کنیم نسل بعدی CarPlay در آینده به خودروهای Polestar خواهد آمد.” اعلامیه اوایل این ماه

گرفتن 9to5Mac

هر روز نیست که ما نقشه راه اپل برای برنامه های فعلی، کوتاه مدت و بلندمدت محصولات را می بینیم. این قطعاً همان چیزی است که در CarPlay همانطور که امروز می شناسیم، نسل بعدی CarPlay چند سال دیگر و گزارش های پیشرفت پروژه Titan می بینیم. ممکن است مدتی طول بکشد تا واقعیت را درک کنید، اما نظرات مدیر عامل فولکس واگن به خوبی پیر نمی شود. در همین حال، Polestar در حال ایجاد یک رابطه سالم با شرکتی است که روزی به یک رقیب تبدیل خواهد شد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی