Spotify آزمایش بتا ویژگی جدید لیست پخش بی پایان را برای برنامه CarPlay آغاز می کند

اخیراً سرویس پخش صدا، قابلیت صف بندی آهنگ ها را در نسخه CarPlay اپلیکیشن خود راه اندازی کرده است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


در حالی که شبیه ویژگی پخش خودکار اپل موزیک در iOS 14 است که آهنگ های مربوط به آهنگی را که در حال گوش دادن به آن هستید پخش می کند، ویژگی Go to Song Radio Spotify یک تفاوت مهم دارد: هر بار که دکمه Go to Song Radio را فشار می دهید. در CarPlay هنگام گوش دادن به یک آهنگ، یک لیست پخش جدید مرتبط با موسیقی که به آن گوش می دهید شروع می شود.

الگوریتم Spotify همان چیزی است که در پشت این ویژگی نهفته است و به کاربران قول می دهد دقیقاً آنچه را که می خواهند ارائه دهد.

Spotify همچنان به آزمایش ویژگی های جدید برای برنامه CarPlay خود ادامه می دهد. با عملکرد جدید «برو به آهنگ رادیویی»، کاربران Spotify CarPlay می‌توانند یک لیست پخش طولانی از آهنگ‌های مشابه آهنگ در حال پخش ایجاد کنند.

ویژگی «برو به رادیو آهنگ» هنوز در حال آزمایش است، بنابراین فقط افرادی که در برنامه بتا Spotify هستند می‌توانند آن را امتحان کنند، و بتای TestFlight Spotify در حال حاضر کامل شده است. مشخص نیست چه زمانی این ویژگی به عنوان یک به‌روزرسانی رسمی به برنامه CarPlay Spotify راه پیدا می‌کند.

در یک رویداد مجازی ماه گذشته، Spotify همچنین اشتراک سطح HiFi را برای سرویس خود اعلام کرد که موسیقی را با کیفیت CD و فرمت صوتی بدون افت به دستگاه شما تحویل می دهد. اسپاتیفای همچنین افزایش 24 درصدی مشترکین پولی را نسبت به سال قبل اعلام کرد و به 155 میلیون نفر رسید.

در نهایت، Spotify در ماه‌های آینده مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و ابزارهای جدید دیگر را برای هنرمندان و کاربران وعده داده است، از جمله نظرسنجی و ویژگی‌های پرسش و پاسخ، پشتیبانی ویدیویی در پادکست‌ها، مشارکت با وردپرس برای تبدیل متن به پادکست و موارد دیگر.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

همانطور که توسط 8 بیت (در حال گذراندن Reddit)، این اولین بار است که این ویژگی در صفحه Now Playing برنامه CarPlay Spotify ظاهر می شود.

به غیر از برنامه CarPlay، Spotify سایر برنامه های خود را نیز به روز کرده است. این سرویس استریم سال گذشته برنامه خود را برای اپل واچ منتشر کرد و iOS 14.5 گزینه ای را برای تنظیم Spotify به عنوان برنامه اصلی موسیقی خود به همراه خواهد داشت.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید: