Stage Manager در iPad: چگونه در iPadOS 16 کار می کند

در اینجا این روند در iPad به نظر می رسد:

مدیر صحنه در iPad 1

استفاده شده

 • هنگامی که Stage Manager فعال شد و برنامه ای را راه اندازی کردید، به دنبال خط مشکی منحنی در گوشه سمت راست پایین پنجره بگردید تا اندازه آن را تغییر دهید.
  • اگر به برنامه ای جابه جا می شوید و تمام صفحه است، اندازه آن را با گوشه پایین سمت راست تغییر دهید
 • شما باید برنامه های دیگر خود را در سمت چپ باز کنید – اگر سایر برنامه های شما پنهان هستند، نوار لغزنده iPad خود را به سمت چپ حرکت دهید.
 • می‌توانید چندین برنامه را به یک فضای Stage Manager بکشید
 • روی نماد سه نقطه در مرکز بالای یک برنامه ضربه بزنید تا ببندید، کوچک کنید، و گزینه های دیگر را دریافت کنید
 • در حال حاضر، پشتیبانی از صفحه نمایش خارجی تمام صفحه Stage Manager حذف شده است.
  • بعداً به آی‌پدهای M1 و M2 می‌آید، اما نه برای مدل‌های قدیمی‌تر iPad Pro

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

در ویدیوی مفصل همکارم فرناندو در زیر به Stage Manager در iPad نگاهی دقیق‌تر بیندازید!Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

“Stage Manager به طور خودکار برنامه ها و پنجره های باز را سازماندهی می کند تا کاربران بتوانند روی کار خود تمرکز کنند و همه چیز را در یک نگاه ببینند. پنجره فعلی که کاربران در آن کار می کنند به طور برجسته در مرکز نمایش داده می شود و در “دیگر پنجره های باز در سمت چپ ظاهر می شوند تا آنها ظاهر شوند.” می تواند به سرعت و به راحتی بین کارها جابجا شود. کاربران همچنین می توانند هنگام کار بر روی وظایف یا پروژه هایی خاص که به برنامه های مختلف نیاز دارند، پنجره ها را با هم گروه بندی کنند.”

این یک ویژگی پلاریزه کننده از زوایای مختلف بوده است، از جمله اینکه چگونه کار می کند (و نمی کند)، اشکالات و ویژگی های عجیب و غریب، و اینکه کدام iPad ها پشتیبانی می شوند. اپل در نهایت این ویژگی را به مدل‌های قدیمی‌تر آی‌پد پرو گسترش داد، اما فعلاً پشتیبانی از نمایشگر خارجی تمام صفحه را از همه آی‌پدها حذف کرد. اما با این وجود، در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است.

Stage Manager در iPad: چگونه در iPadOS 16 کار می کند

Stage Manager را در iPad فعال کنید

 1. اجرای iPadOS 16.1 در iPad M1، A12Z یا A12X، باز مرکز کنترل (از گوشه سمت راست بالای صفحه به پایین اسکرول کنید یا در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید)
 2. را فشار دهید مدیر دکمه (3 نماد مربع کوچک و 1 نماد مربع بزرگ در گوشه پایین سمت راست)
 3. اولین باری که Stage Manager را فعال می کنید، باید یک صفحه نمایش با یک توضیح مختصر و یک دکمه برای مشاهده کنید مدیر صحنه را فعال کنید
 4. پس از اولین باری که Stage Manager را فعال کردید، می توانید به سرعت آن را با یک کلیک در مرکز کنترل روشن و خاموش کنید.
 5. Stage Manager به طور خودکار در iPadOS سازگار با iPadOS 16.1 به Control Center اضافه می‌شود، اما می‌توانید با رفتن به تنظیمات > مرکز کنترل، مکان دکمه را مجدداً مرتب کنید.

به عنوان ویژگی جدید سرفصل – و بحث برانگیز – برای iPads و Mac سازگار در iPadOS 16.1 و macOS Ventura، در اینجا توضیح اپل از نحوه عملکرد Stage Manager آمده است:

https://www.youtube.com/watch?v=-3HDAnDUmk

آموزش های بیشتر 9to5Mac:

نظر شما در مورد Stage Manager در iPad چیست؟ آیا چیزی است که شما استفاده می کنید یا مشتاقانه منتظر استفاده از آن هستید؟ یا به نظر ناامید کننده است؟ نظر خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


و برای پوشش بسیار عمیق، بررسی کامل فدریکو ویتیچی از Stage Manager در iPad در MacStories را بررسی کنید:

اپل ویژگی جدید Stage Manager خود را با iPadOS 16.1 برای آیپدهای منتخب و با macOS Ventura در Mac راه اندازی کرد تا به “تمرکز روی وظایف و حرکت بین برنامه ها و ویندوزها راحت تر و سریعتر از همیشه” کمک کند. با نحوه فعال کردن Stage Manager در iPad، نحوه عملکرد، آیپدهای پشتیبانی شده و نحوه استفاده از ویژگی سوگیری آشنا شوید.