Starling Home Hub با سازگاری HomeKit نظارت 24 ساعته را به آشکارسازهای دود Nest می‌آورد

برای شروع کار با Starling Protect، به Starling Home Hub و Nest Protect نیاز دارید. در نهایت یک آشکارساز دود و مونوکسید کربن مجهز به HomeKit با نظارت 24/7 ایستگاه مرکزی خواهید داشت. اگر هنوز Nest Secure قدیمی را دارید، این مورد نیز پوشش داده خواهد شد. با یک آشکارساز دود مجهز به HomeKit، شما همچنین گزینه های نامحدودی برای اتوماسیون HomeKit دارید.

با پرداخت 7.99 دلار در ماه (بدون قرارداد با یک ماه آزمایشی رایگان) با Starling Protect، اگر زنگ هشدار دود Nest دود/مونوکسید کربن را تشخیص دهد یا زنگ هشدار Nest Secure شما توسط مهاجم فعال شود، مامور ایستگاه مرکزی فوراً از طریق شما را مطلع می‌کند. پیامک و تماس بگیرید اگر وضعیت اضطراری را تأیید کنید یا نتوانند با شما تماس بگیرند، در صورت لزوم خدمات آتش نشانی/پلیس محلی را به خانه شما اعزام خواهند کرد. این تضمین می کند که حتی اگر در خانه نیستید یا در شرایط سختی قرار ندارید، همیشه هشدارهای به موقع و کمک های حرفه ای را در مواقع اضطراری دریافت خواهید کرد.

تنها گزینه تشخیص دود HomeKit با نظارت 24/7

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

یکی از صنایعی که من در آن تجربه دارم، سیستم های امنیتی خانگی و تجاری است. در اولین کارم بعد از کالج، به یک شرکت تلفن مستقل کمک کردم تا خط جدیدی از کسب و کار را راه اندازی کند که خدمات نصب و نظارت را ارائه می دهد. این صنعتی است که من از آن زمان دنبال کرده ام. در خانه، من در حال حاضر از سیستم هشدار خانه استفاده می کنم و آن را دوست دارم. همچنین سازگاری HomeKit را ارائه می دهد. اگر روی یک سیستم Nest Secure سرمایه گذاری کرده باشید یا از آشکارسازهای دود Nest استفاده کرده باشید و بخواهید سازگاری HomeKit و نظارت 24 ساعته را داشته باشید، چه؟ گوگل پشتیبانی از Nest Secure را به نفع شراکت جدید ADT متوقف کرده است و هیچ نظارت مستقلی برای تشخیص دود توسط Google وجود ندارد. این پلی است که سرویس جدید سازنده Starling Home Hub قصد دارد با Starling Protect ارائه دهد.

یکی از قانع‌کننده‌ترین دلایل انتخاب Starling Protect با آشکارسازهای دود Nest این است که تنها گزینه‌ای است که آشکارسازهای دود را در HomeKit ادغام می‌کند و در عین حال نظارت 24/7 را از ایستگاه مرکزی ارائه می‌کند. Starling Protect هزینه اشتراک ماهانه واحدی را برای پوشش تمام خانوارها و مراکزی که شما مالک آن هستید، دریافت می کند، بر خلاف بسیاری از خدمات نظارت حرفه ای دیگر که برای هر خانوار هزینه دریافت می کنند. بنابراین اگر از محصول در خانه اجاره ای و همچنین محل سکونت اصلی خود استفاده می کنید، فقط یک اشتراک ماهانه وجود دارد. بعلاوه، Starling Protect دارای گواهینامه UL و TMA Five Diamond Certified است که می تواند در بسیاری از شرکت های بیمه خانه تخفیفی برای شما به ارمغان بیاورد که اغلب بیشتر از هزینه اشتراک واقعی است.

اگرچه سیستم Nest Secure متوقف شده است، اما هنوز به طور گسترده توسط بسیاری از مشتریان استفاده می شود. Brinks نظارت حرفه‌ای را برای Nest Secure ارائه می‌کند، اما این سرویس در دسامبر 2023 متوقف می‌شود. من از زمانی که محصولات Starling در سال 2020 کشف شدند، بسیار طرفدار بوده‌ام. این یک راه کلیدی برای ادغام همه محصولات Nest شما در اکوسیستم Apple است. . من در حال حاضر دوربین‌های Nest flood و زنگ در Nest را با استفاده از محصول در HomeKit نشان می‌دهم. من واقعاً نمی توانم به اندازه کافی چیزهای خوب در مورد آن بگویم. با فقط 99 دلار، سادگی بسیار شبیه اپل است.

از سار محافظت کنید