tvOS 16.6 پشتیبانی سیری را به زبان عبری برای Apple TV و HomePod اضافه می کند

بر اساس به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری قبلی، اپل معمولاً زمانی که این شرکت قصد دارد بلندگوی هوشمند خود را در کشور جدیدی راه‌اندازی کند، پشتیبانی از یک زبان جدید را در HomePod فعال می‌کند. در جولای 2022، نرم افزار HomePod 15.6 پشتیبانی زبان نروژی و سوئدی را به سیری اضافه کرد. در ماه دسامبر، HomePod mini در نروژ، سوئد و فنلاند عرضه شد.

خط هوم پاد شامل دو بلندگوی مختلف است. HomePod mini که در سال 2020 معرفی شد، یک نسخه بسیار کوچکتر از اولین اسپیکر هوشمند اپل است که در سال 2017 معرفی شد. از طرف دیگر، نسل دوم هوم پاد در اصل همان هوم پاد اصلی 2017 است، اما با سنسورهای دما و رطوبت، به علاوه یک سیم برق قابل جدا شدن.

در مورد به روز رسانی های نرم افزاری، مشخص نیست چه زمانی در دسترس عموم قرار خواهند گرفت. از آنجایی که اپل قبلاً نسخه های RC را منتشر کرده است، انتشار رسمی باید در چند روز آینده انجام شود.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش سیری 9to5mac فارسی

در اوایل سال جاری، گزارش شد که اپل به صورت داخلی پشتیبانی از سیری عبری را برای هوم پاد با iOS 16.4 آزمایش کرده است – و حتی ویدیویی از این زبان جدید در حال اجرا بر روی یک HomePod mini در حال اجرای بتا داخلی وجود دارد. اکنون، با iOS 16.6 و tvOS 16.6، اپل رسما سیری را به زبان عبری برای HomePod و Apple TV عرضه می کند.

HomePod به زبان عبری از سیری پشتیبانی می‌کند و به راه‌اندازی آن در اسرائیل اشاره می‌کند

اگرچه سیری در حال حاضر به زبان عبری در iPhone و iPad در دسترس است، اپل هرگز از این زبان در Apple TV پشتیبانی نکرده است. همچنین، HomePod هنوز در اسرائیل راه اندازی نشده است. بنابراین، اپل با اضافه کردن پشتیبانی زبان عبری به سیری در HomePod نشان می دهد که بلندگوی هوشمند این شرکت ممکن است به زودی وارد کشور شود.

همانطور که اشاره شد تایید کننده، زبان گزینه جدید برای سیری اکنون برای کاربرانی ظاهر می شود که iOS 16.6 RC و tvOS 16.6 RC (Release Candidates) را نصب کرده اند. این به‌روزرسانی‌ها روز سه‌شنبه در اختیار توسعه‌دهندگان و آزمایش‌کنندگان بتا قرار گرفت، اما هیچ ویژگی جدید جدیدی اضافه نکردند.

شایان ذکر است که هیچ فروشگاه اپل یا حتی فروشگاه اینترنتی اپل در اسرائیل وجود ندارد، بنابراین احتمالاً HomePod و HomePod mini توسط نمایندگی‌های فروش مجاز در آنجا فروخته می‌شوند.

درباره هوم پاد بیشتر بدانید

هم هوم پاد مینی و هم نسل دوم هوم پاد از سیری و ایرپلی پشتیبانی می کنند. آنها با Apple HomeKit ادغام می شوند و به عنوان مرکزی برای لوازم جانبی خانه هوشمند عمل می کنند. در ایالات متحده، هوم پاد مینی ۹۹ دلار قیمت دارد، در حالی که نسل دوم هوم پاد ۲۹۹ دلار قیمت دارد.