[Update: iOS 15 support] بررسی: این آداپتور CarPlay استاندارد را به CarPlay بی سیم تبدیل می کند و به نوعی عمل می کند

کامل! خب تقریبا با توجه به تجربه‌ام در رانندگی با CarPlay استاندارد و بی‌سیم، می‌دانم که هنگام استفاده از کنترل‌های فرمان برای رد شدن از مسیر، انتظار تاخیر دارم. نکته مهم این است که کنترل های فرمان برای صدا، پرش آهنگ و ورودی صدا در واقع کار می کنند.

استاندارد CarPlay دو نوع سطح صدا دارد: حجم ناوبری و هر چیز دیگری. اگر صدای سیستم سرگرمی خود را در حالی که ناوبری صحبت می کند تغییر دهم، میزان صدای ناوبری در مقیاس 0-11 تنظیم می شود. اگر ناوبری صحبت نمی کند، ماشین من برای هر چیز دیگری مقیاس صدا دارد که از 0 تا 40 متغیر است. ناوبری همچنین روی صداهای دیگر پخش می شود تا بتوانید نوبت بعدی خود را حتی اگر در حال گوش دادن به موسیقی هستید بشنوید.

اکنون راه حلی برای چرخش وجود دارد CarPlay استاندارد به CarPlay بی سیمحداقل برای برخی از مدل ها، و واقعا کار می کند!

من از a استفاده کردم آداپتور CarLink 2.0 برای هوندا سیویک 2017 من. انتظارات من واقعا پایین بود. من انتظار نداشتم این کار موثر باشد، اما ارزش هزینه آزمایش را داشت. معلوم می شود که محصول تقریباً کامل است!

نصب آسان

تنظیم آداپتور دشوارتر از جفت شدن با Wireless CarPlay نیست. آداپتور را به پورت USB خودروی خود متصل کنید که CarPlay سیمی را تغذیه می کند، سپس آیفون خود را از طریق بلوتوث از برنامه تنظیمات به آداپتور متصل کنید.

CarPlay سیمی در مقابل CarPlay بی سیم با استفاده از آداپتور

مشکل هنگام استفاده از CarPlay بی‌سیم با آداپتور این است که موسیقی و پادکست‌ها می‌توانند پس از هشدار ناوبری با حجم کم گیر کنند. تلاش برای افزایش موسیقی (در مقیاس 0-40) فقط صدای پیمایش (0-11) را تغییر می دهد. راه حل این است که آداپتور فیزیکی را قطع و وصل کنید، اما در نهایت این اتفاق دوباره رخ می دهد.

می توانید کارهای بیشتر من را در این آدرس دنبال کنید 9to5Mac و فضای کاوش شدهدر پادکست Happy Hour 9to5Mac به من گوش دهید و من را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام!

تعداد انگشت شماری آداپتور وجود دارند که ادعا می کنند CarPlay را با قیمت حدود 100 دلار به CarPlay بی سیم تبدیل می کنند. با این حال، سازگاری با خودروها و مدل‌های خاص، بخش دشواری است. اولین سفارش من از آداپتور CarPlay بی سیم سال گذشته توسط تامین کننده به دلیل مشکلات سازگاری لغو شد. دوست من جیک پوگ تجربه مثبتی با آداپتوری داشتم که او در سال 2016 Chevy Volt خود را امتحان کرد، بنابراین من اخیراً از فرصت دیگری استفاده کردم تا خودم یکی را امتحان کنم.

[Update May 15, 2021: There are new versions of the hardware we tested! We’ll have to try it out soon. In the meantime, one of the main concerns about this adapter for me wasn’t if the adapter would hold up over time. Instead I was worried that the next major version of iOS might break something about how the adapter works. Fortunately that hasn’t been the case through all of iOS 14 with the iPhone 12. We’ll continue tracking support with iOS 15 around the corner.]

Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

اگر کابل لایتنینگ را وصل کنید، CarPlay استاندارد کنترل می‌شود

در ضمن، من فوق العاده از آن راضی هستم آداپتور CarLink 2.0. اگر از قبل CarPlay دارید اما می‌خواهید بی‌سیم باشد، توصیه می‌کنم این آداپتور یا مشابه آن را امتحان کنید.

[Updated September 20, 2021: One of the risks with an unofficial solution to turning wired CarPlay into wireless CarPlay is that any update to the iPhone software could break compatibility at any time. Fortunately, iOS 15 continues to fully support this route for turning standard CarPlay into Wireless CarPlay. This includes full support for new features including Announce Messages with Siri, Driving Focus, and using the new wallpaper options.]

[Update May 4, 2020: A firmware update has resolved the media volume issue! The firmware update process is simple enough: scan a QR code on the manual, launch a website while paired to the adapter, then check for new firmware. Bonus points for including the media volume fix in the release notes!]

سازگاری

مزیت این است که آداپتور به روز رسانی سیستم عامل را دریافت می کند! ممکن است یکی در حال حاضر موجود باشد، اما من حوصله اجرای آن را در حین نصب نداشتم. اگر هر یک از مشکلات را برطرف کرد، قطعه را به روز می کنم.

وقتی آداپتور رسید فقط برای بررسی جفت بودن آن امتحان کنید. چند روز بعد یک لحظه غافلگیر کننده و لذت کامل داشتم. بدون اینکه به آداپتور فکر کنم، در حالی که آیفون در جیبم بود، یک رانندگی کوتاه در شهر طی کردم و CarPlay به طور خودکار روی صفحه نمایش من ظاهر شد.

انتظار کمی تاخیر داشته باشید

مشکل دیگر بدون شک به استفاده از آداپتور غیر رسمی برای Wireless CarPlay مربوط می شود.

اشکال حجم ناوبری (درست شد!)

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


چند سال پیش دو تا هوندا جدید خریدم. سیویک من با Apple CarPlay عرضه شد، اما HR-V یک سیستم سرگرمی اولیه داشت، بنابراین سیستم آن را به یک ارتقاء دادم. واحد Alpine با CarPlay بی سیم. من واقعاً Wireless CarPlay را می‌خواستم، اما تعویض سیستم سرگرمی‌ام خیلی مخرب بود.

ناوبری بخش مهمی از استفاده از CarPlay در سفرهای طولانی است، اما برای من برای سفرهای کوتاه‌تر در شهر از اهمیت کمتری برخوردار است. CarPlay بی‌سیم برای سفرهای کوتاه که در آن نیازی به شارژ نیست، عالی است.

توصیه

جدای از تأخیر، دو مشکل دیگر در هنگام استفاده از آداپتور وجود دارد. اولی ارزش معامله را دارد.

قیمت می تواند بسیار مقرون به صرفه تر از خرید هد یونیت بی سیم CarPlay و پرداخت هزینه نصب باشد. این آداپتور در حال حاضر با قیمت 110.99 دلار با کد کوپن از آمازون ارسال می شود.

کار من را دنبال کنید

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

CarPlay استاندارد در ماشین من جعبه‌هایی را در اطراف محتوای روی صفحه نمایش نمی‌دهد، مانند ماشین‌هایی که دارای کنترل‌های فیزیکی برای انتخاب محتوا بدون ورودی لمسی هستند. CarPlay بی سیم با استفاده از آداپتور این جعبه ها را در اطراف دکمه ها نشان می دهد، اما من اهمیتی نمی دهم.