Verizon اکنون یک اشتراک دائمی برای Apple Arcade ارائه می دهد

برنامه‌های نامحدود Verizon مزایای دیگری از جمله دسترسی رایگان به Disney+، Hulu، ESPN+ و حتی Apple Music را ارائه می‌دهد.

ورایزون سال گذشته اعلام کرد که مشتریانی که برنامه‌های نامحدود دارند، بسته به طرح، به مدت 6 تا 12 ماه از اپل آرکید رایگان برخوردار خواهند شد. اکنون، این شرکت فاش کرده است که مشتریان طرح‌های «5G Play More» و «5G Get More» اکنون به پلتفرم بازی اپل دسترسی دائمی خواهند داشت.

با طرح «5G Play More»، 25 گیگابایت هات اسپات تلفن همراه با داده نامحدود با سرعت کم دریافت می‌کنید، در حالی که طرح «5G Get More» 50 گیگابایت هات اسپات تلفن همراه را ارائه می‌دهد. هر دو طرح همچنین تماس ها و پیامک های نامحدود، رومینگ در هنگام سفر در مکزیک و کانادا و پشتیبانی از شبکه های 5G و 5G Ultra Wideband را ارائه می دهند.

[ad_2]

Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی

مشتریانی که قبلاً مشترک یکی از طرح‌های نامحدود Verizon بوده‌اند، اکنون می‌توانند به صورت رایگان با Apple Arcade و Google Play Pass به طرح جدید ارتقا دهند. اگر مشترک نیستید، می توانید اطلاعات بیشتر را در این آدرس بیابید برنامه های نامحدود Verizon در اینجا.

همچنین بخوانید:

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


همانطور که در جزئیات وب سایت Verizon، هر دو طرح اکنون شامل اشتراک دائمی در Apple Arcade یا Google Play Pass هستند تا زمانی که مشتری طرح نامحدود را حفظ کند. اپل فقط یک ماه آزمایشی رایگان از Apple Arcade را به کاربران جدید ارائه می دهد، بنابراین دسترسی نامحدود رایگان به این پلتفرم قطعا یک امتیاز خوب است.