Verizon در مقابل T-Mobile در مقابل AT&T

آیا می خواهید گزینه های اپراتور تلفن خود را بررسی کنید؟ رقابت در بازار قوی است، به این معنی که پیشنهادات جذاب برای کسانی که تغییر می کنند. برای مروری بر بهترین اپراتورهای تلفن در ایالات متحده به ادامه مطلب مراجعه کنید. ما Verizon در مقابل T-Mobile در مقابل AT&T و همچنین برخی از بهترین برنامه های مقرون به صرفه آیفون از اپراتورهای کوچکتر را پوشش خواهیم داد. این راهنما همچنین نحوه یافتن نقشه‌های پوشش دنیای واقعی، نحوه آزمایش یک شرکت مخابراتی به صورت رایگان با eSIM، آخرین نتایج عملکرد از مطالعات مستقل و موارد دیگر را شرح می‌دهد.

همه نقشه‌های پوشش شرکت‌های اصلی احتمالاً در وب‌سایت‌هایشان عالی به نظر می‌رسند، در اینجا چند نکته برای فهمیدن اینکه پوشش واقعاً چگونه خواهد بود وجود دارد:

  • برای آزمایش پوشش، از یک سیم کارت رایگان استفاده کنید
  • پوشش را با برنامه مستقل شخص ثالث Opensignal بررسی کنید
    • Opensignal داده های دنیای واقعی را از میلیون ها دستگاه و میلیاردها اندازه گیری دریافت می کند
  • مقایسه سریع پوشش 4G/5G با Signalchecker را برای منطقه خود انجام دهید
  • با دوستان، خانواده یا افرادی در محل کار که از شرکت مخابراتی مورد نظر شما استفاده می کنند، گپ بزنید

ما شبکه‌های برتری که هر ارائه‌دهنده استفاده می‌کند، ویژگی‌های کلیدی و موارد دیگر را با طرح‌هایی که فقط از 10 دلار برای هر خط شروع می‌کنند، مرور می‌کنیم.

خلاصه ای از بهترین اپراتورهای تلفنSource link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

همه اپراتورهای تلفن بزرگ (در زمان نگارش مقاله) تا 1000 دلار را برای معامله در هنگام خرید یک دستگاه جدید ارائه می دهند. اما T-Mobile با حداکثر 650 دلار برای هزینه های خاتمه زودهنگام یا پوشش موجودی فعلی دستگاه، تهاجمی ترین است.

به روز رسانی فوریه 2023: ما این راهنما را با آخرین نتایج عملکرد شبکه از آزمایش‌های Ookla و Opensignal به‌روزرسانی کرده‌ایم.

در اینجا نگاهی به مقایسه سه اپراتور برتر برای میانگین سرعت ایالات متحده در مطالعات Ookla و Opensignal داریم:

TL; DR

  • Verizon سریع‌ترین سرعت‌ها را در صورت/جایی که پوشش 5G UWB دارید، دارد
  • T-Mobile سریع ترین سرعت متوسط ​​5G را با پوشش متوسط ​​بیشتر دارد
بهترین حامل سریع گوشی آیفون Ookla
داده های Ookla برای سه ماهه چهارم سال 2022

اگر کاهش هزینه قبض تلفن شما اولویت اصلی است، راهنمای جامع ما را در مورد بهترین برنامه های مقرون به صرفه آیفون بررسی کنید.

به یاد داشته باشید که اپراتورهای کوچک (MVNO) دسترسی به شبکه‌های سه اپراتور بزرگ ایالات متحده را اجاره می‌کنند. در حالی که به طور کلی عملکرد یکسانی خواهید داشت، ممکن است در زمان های شلوغ محدودیت ها و محدودیت های داده وجود داشته باشد.

سرعت

نتایج Opensignal میانگین سرعت دانلود 5G را در ایالات متحده در سه ماهه چهارم 2022 نشان می دهد.

بهترین سیگنال باز سرعت حامل های آیفون

بهترین اپراتورهای تلفن: قیمت ها

وقتی صحبت از بهترین اپراتورهای تلفن به میان می‌آید، انتخاب یک برنده واحد دشوار است. کدام یک برای شما مهم تر است، احتمالاً بین پوشش موقعیت مکانی، قیمت، انگیزه های تغییر و تعداد خطوطی که دارید، تصمیم خواهید گرفت.

در حالی که ورایزون از نظر بیشترین مشتری (و هنوز هم هست) و همچنین گسترده‌ترین پوشش در دهه گذشته، برترین اپراتورهای تلفن همراه بوده است، T-Mobile با خرید Sprint و استقرار سریع خود زمینه‌های زیادی را به دست آورده است. 5G این بدان معناست که ورایزون و AT&T هر دو کمی با T-Mobile در پوشش 5G همکاری می کنند زیرا در تلاش برای گسترش طیف میانی بیشتر هستند.

یکی از بهترین چیزها در مورد آزمایش‌های eSIM این است که می‌توانید سیگنال شرکت مخابراتی فعلی خود و شرکتی که در حال آزمایش آن هستید را به طور همزمان ببینید. و حتی می‌توانید تصمیم بگیرید که از شرکت مخابراتی و شماره موجود خود برای تماس‌های تلفنی در حین استفاده آزمایشی برای داده‌های تلفن همراه استفاده کنید.

پتو

پوشش بهتر اپراتورهای تلفن

مانند پوشش، سرعت اپراتور به عوامل مختلفی از جمله موقعیت مکانی، دستگاه، قدرت سیگنال، ازدحام شبکه و موارد دیگر بستگی دارد.

اگرچه آزمایش یک اپراتور جدید در گذشته دشوار بوده است، پشتیبانی از eSIM در آیفون و سایر گوشی های هوشمند فرصت جدیدی را برای اپراتورها باز کرده است.

اما امیدوارم اکنون بدانید که چگونه اپراتورهای اصلی را مقایسه کنید، چگونه به طور مستقل پوشش شبکه را بررسی کنید و یک آزمایش بدون دردسر را شروع کنید. از خواندن راهنمای ما در مورد بهترین اپراتورهای تلفن متشکریم!

ما همچنین یک مقایسه اختصاصی برای طرح های تجاری داریم:

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های مصرف کننده به ادامه مطلب مراجعه کنید…

بهترین اپراتورهای تلفن: Verizon vs T-Mobile vs AT&T plus plans budget

آزمایش‌های رایگان eSIM فوری

تست بهترین اپراتورهای تلفن
به خاطر داشته باشید که این قیمت ها ممکن است بسته به تعداد خطوط مورد نیاز شما متفاوت باشد.

قیمت AT&T تی موبایل Verizon
پایه نامحدود 35 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط 25 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط 25-30 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط
آپدیت نامحدود 40 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط 35 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط 31-41 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط
حق بیمه نامحدود 50 دلار به ازای هر تلفن همراه با پرداخت خودکار و 4 خط 42.50 دلار برای هر گوشی با پرداخت خودکار و 4 خط 41-55 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.


Verizon و T-Mobile هر دو تا 50 درصد تخفیف اینترنت خانگی 5G را برای مشتریان تلفن همراه خود ارائه می دهند.

بهترین جایگزین های مقرون به صرفه برای حامل های اصلی

با این حال، Verizon پوشش 5G UWB خود را تا پایان سال 2022 به 175 میلیون نفر رساند.

TL; DR

T-Mobile ادعا می کند که در مقایسه با AT&T و Verizon حدود 20٪ قیمت کمتری برای برنامه های نامحدود خود ارائه می دهد. T-Mobile همچنین مالیات و هزینه ها را در قیمت های تبلیغاتی خود لحاظ می کند.

و اگر در یک شهر بزرگ یا یک شهر کوچک زندگی می کنید، سرعت می تواند بسیار متفاوت باشد. اگر پوشش 5G UWB داشته باشید، ورایزون با سریع‌ترین سرعت بیش از 1000 مگابیت در ثانیه پیشتاز است، اما T-Mobile در حال حاضر با باند میانی 5G نسبتاً سریع‌تر، زمان آپدیت بیشتری دارد.

T-Mobile، Verizon و AT&T از فناوری استفاده می کنند که به مشتریان بالقوه این امکان را می دهد که بلافاصله شبکه های خود را به صورت رایگان در کنار اپراتور فعلی خود آزمایش کنند.

در همین حال، Uncarrier میزبان «سه‌شنبه‌های T-Mobile» است تا مزایا و پس‌اندازهای منظمی را برای مشتریان فراهم کند.

در مقابل، T-Mobile Connect، Mint Mobile و Consumer Cellular قیمت‌های کمتر از 10 تا 20 دلار را برای هر خط ارائه می‌کنند.

مشوق ها و پیشنهادات

اپراتورهای اصلی همچنین شامل یک سرویس پخش ویدیوی رایگان با برخی برنامه های نامحدود هستند. و Verizon بیش از بسته Disney+ ارائه می دهد. بسته به طرح نامحدود، می توانید مزایای دیگری مانند Apple Music، Apple Arcade و غیره دریافت کنید.