Verizon در مقابل T-Mobile در مقابل AT&T

ما شبکه‌های برتری که هر ارائه‌دهنده استفاده می‌کند، ویژگی‌های کلیدی و موارد دیگر را با طرح‌هایی که فقط از 10 دلار برای هر خط شروع می‌کنند، مرور می‌کنیم.

خلاصه ای از بهترین اپراتورهای تلفن

اما امیدوارم اکنون بدانید که چگونه اپراتورهای اصلی را مقایسه کنید، چگونه به طور مستقل پوشش شبکه را بررسی کنید و یک آزمایش بدون دردسر را شروع کنید. از خواندن راهنمای ما در مورد بهترین اپراتورهای تلفن متشکریم!

در اینجا نگاهی به مقایسه سه اپراتور برتر برای میانگین سرعت ایالات متحده در مطالعات Ookla و Opensignal داریم:

TL; دکتر

  • Verizon سریع‌ترین سرعت‌ها را دارد اگر و در کجا پوشش 5G UWB داشته باشید
  • T-Mobile سریع ترین سرعت متوسط ​​5G را با پوشش متوسط ​​بیشتر دارد
داده های سه ماهه سوم سال 2022 Ookla

به خاطر داشته باشید که این قیمت ها ممکن است بسته به تعداد خطوط مورد نیاز شما متفاوت باشد.

قیمت AT&T تی موبایل Verizon
پایه نامحدود 35 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط 26.25 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط هر تلفن 30 دلار با پرداخت خودکار و 4 خط
آپدیت نامحدود 40 دلار برای هر تلفن همراه با پرداخت خودکار و 4 خط 35 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط 35-45 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط
حق بیمه نامحدود 50 دلار به ازای هر تلفن همراه با پرداخت خودکار و 4 خط 42.50 دلار برای هر گوشی با پرداخت خودکار و 4 خط 55 دلار / تلفن با پرداخت خودکار و 4 خط

در حالی که ورایزون از نظر بیشترین مشتری (و هنوز هم هست) و همچنین گسترده‌ترین پوشش در دهه گذشته، برترین اپراتورهای تلفن همراه بوده است، T-Mobile با خرید Sprint و استقرار سریع خود زمینه‌های زیادی را به دست آورده است. 5G این بدان معناست که ورایزون و AT&T هر دو کمی با T-Mobile در پوشش 5G همکاری می کنند زیرا در تلاش برای گسترش طیف میانی بیشتر هستند.

مانند پوشش، سرعت اپراتور به عوامل مختلفی از جمله موقعیت مکانی، دستگاه، قدرت سیگنال، ازدحام شبکه و موارد دیگر بستگی دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های مصرف کننده به ادامه مطلب مراجعه کنید…

بهترین اپراتورهای تلفن: Verizon vs T-Mobile vs AT&T plus plans budget

آزمایش‌های رایگان eSIM فوری

تست بهترین اپراتورهای تلفن

به روز رسانی دسامبر 2022: آزمایش‌های رایگان از طریق eSIM اخیراً برای Verizon و AT&T (از طریق کریکت بی‌سیم) به T-Mobile که اولین شرکتی بود که این گزینه را ارائه می‌کرد، راه‌اندازی شده است.

اگر کاهش هزینه قبض تلفن شما اولویت اصلی است، راهنمای جامع ما را در مورد بهترین برنامه های مقرون به صرفه آیفون بررسی کنید.

نتایج Opensignal میانگین سرعت دانلود 5G را در ایالات متحده در سه ماهه دوم 2022 نشان می دهد.

بهترین حامل های تلفن با سرعت 5g

بهترین اپراتورهای تلفن: قیمت ها

T-Mobile ادعا می کند که در مقایسه با AT&T و Verizon حدود 20٪ قیمت کمتری برای برنامه های نامحدود خود ارائه می دهد. T-Mobile همچنین مالیات و هزینه ها را در قیمت های تبلیغاتی خود لحاظ می کند.

با این حال، Verizon پوشش 5G UWB خود را تا پایان سال 2022 به 175 میلیون نفر رساند.

TL; دکتر

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. ذیل.


و اگر در یک شهر بزرگ یا یک شهر کوچک زندگی می کنید، سرعت می تواند بسیار متفاوت باشد. اگر پوشش 5G UWB داشته باشید، ورایزون با سریع‌ترین سرعت بیش از 1000 مگابیت در ثانیه پیشتاز است، اما T-Mobile در حال حاضر با باند میانی 5G نسبتاً سریع‌تر، زمان آپدیت بیشتری دارد.

اپراتورهای اصلی همچنین شامل یک سرویس پخش ویدیوی رایگان با برخی برنامه های نامحدود هستند. و Verizon بیش از بسته Disney+ ارائه می دهد. بسته به طرح نامحدود، می توانید مزایای دیگری مانند Apple Music، Apple Arcade و غیره دریافت کنید.

تمام اپراتورهای تلفن بزرگ (در زمان نوشتن مقاله) بین 800 تا 1000 دلار برای معامله در هنگام خرید یک دستگاه جدید ارائه می دهند. اما T-Mobile با حداکثر 650 دلار برای هزینه های خاتمه زودهنگام یا پوشش موجودی فعلی دستگاه، تهاجمی ترین است.

در مقابل، T-Mobile Connect، Mint Mobile و Consumer Cellular قیمت‌های کمتر از 10 تا 20 دلار را برای هر خط ارائه می‌کنند.

مشوق ها و پیشنهادات

T-Mobile، Verizon و AT&T از فناوری استفاده می کنند که به مشتریان بالقوه این امکان را می دهد که بلافاصله شبکه های خود را به صورت رایگان در کنار اپراتور فعلی خود آزمایش کنند.

در همین حال، Uncarrier میزبان «سه‌شنبه‌های T-Mobile» است تا مزایا و پس‌اندازهای منظمی را برای مشتریان فراهم کند.

Verizon و T-Mobile هر دو تا 50 درصد تخفیف اینترنت خانگی 5G را برای مشتریان تلفن همراه خود ارائه می دهند.

بهترین جایگزین های مقرون به صرفه برای حامل های اصلی

به یاد داشته باشید که اپراتورهای کوچک (MVNO) دسترسی به شبکه‌های سه اپراتور بزرگ ایالات متحده را اجاره می‌کنند. در حالی که به طور کلی عملکرد یکسانی خواهید داشت، ممکن است در زمان های شلوغ محدودیت ها و محدودیت های داده وجود داشته باشد.

سرعت

ما همچنین یک مقایسه اختصاصی برای طرح های تجاری داریم:

یکی از بهترین چیزها در مورد آزمایش‌های eSIM این است که می‌توانید سیگنال شرکت مخابراتی فعلی خود و شرکتی که در حال آزمایش آن هستید را به طور همزمان ببینید. و حتی می‌توانید تصمیم بگیرید که از شرکت مخابراتی و شماره موجود خود برای تماس‌های تلفنی در حین استفاده آزمایشی برای داده‌های تلفن همراه استفاده کنید.

پتو

پوشش بهتر اپراتورهای تلفن

وقتی صحبت از بهترین اپراتورهای تلفن به میان می‌آید، انتخاب یک برنده واحد دشوار است. کدام یک برای شما مهم تر است، احتمالاً بین پوشش موقعیت مکانی، قیمت، انگیزه های تغییر و تعداد خطوطی که دارید، تصمیم خواهید گرفت.

اگرچه آزمایش یک اپراتور جدید در گذشته دشوار بوده است، اما پشتیبانی از eSIM در آیفون و سایر گوشی های هوشمند فرصت جدیدی را برای اپراتورها باز کرده است.

همه نقشه‌های پوشش شرکت‌های اصلی احتمالاً در وب‌سایت‌هایشان عالی به نظر می‌رسند، در اینجا چند نکته برای فهمیدن اینکه پوشش واقعاً چگونه خواهد بود وجود دارد:

  • پوشش را با برنامه مستقل شخص ثالث Opensignal بررسی کنید
    • Opensignal داده های دنیای واقعی را از میلیون ها دستگاه و میلیاردها اندازه گیری دریافت می کند
  • مقایسه سریع پوشش 4G/5G با Signalchecker را برای منطقه خود انجام دهید
  • برای آزمایش پوشش، از یک سیم کارت رایگان استفاده کنید
  • با دوستان، خانواده یا افرادی در محل کار که از شرکت مخابراتی مورد نظر شما استفاده می کنند، گپ بزنید

آیا می خواهید گزینه های اپراتور تلفن خود را بررسی کنید؟ در حالی که قیمت ها برای برخی از ارائه دهندگان اصلی در سال جاری افزایش یافته است، رقابت در بازار قوی است، که به معنای پیشنهادات جذاب برای کسانی است که تغییر می دهند. برای مروری بر بهترین اپراتورهای تلفن در ایالات متحده به ادامه مطلب مراجعه کنید. ما Verizon در مقابل T-Mobile در مقابل AT&T و همچنین برخی از بهترین برنامه های مقرون به صرفه آیفون از اپراتورهای کوچکتر را پوشش خواهیم داد. این راهنما همچنین نحوه یافتن نقشه‌های پوشش دنیای واقعی، نحوه آزمایش یک اپراتور را به صورت آنی رایگان با eSIM و موارد دیگر شرح می‌دهد.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی