WhatsApp برنامه CarPlay را برای پیام‌رسانی در حین رانندگی اضافه می‌کند

[ad_2]

Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

تا به امروز، لیست برنامه های پشتیبانی شده توسط CarPlay تحت سلطه برنامه های صوتی بوده است. واتس اپ ممکن است اولین برنامه پرمخاطب باشد که از ادغام پیام رسانی CarPlay برای برنامه های شخص ثالث پشتیبانی می کند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

با آخرین آپدیت خود، واتس اپ کاربران هنگام اتصال به CarPlay یک نماد برنامه جدید پیدا می کنند. نماد WhatsApp و رابط برنامه اصلی روی صفحه اکنون بخشی از تجربه CarPlay هستند، فراتر از آنچه قبلاً توسط ادغام SiriKit WhatsApp ارائه شده بود.

اگر این برنامه توانایی بیشتری داشت، خوب بود، اگرچه بسیاری از آن به بهبود APIهای CarPlay اپل بستگی دارد که در معرض دید توسعه دهندگان قرار می دهد. با این حال، قطعا بهتر از هیچ است. به روز رسانی به آخرین نسخه واتساپ برای لذت بردن از تجربه CarPlay. اکنون واتس اپ باید روی یک اپلیکیشن اپل واچ کار کند…


برنامه CarPlay برای WhatsApp با تعداد پیام‌های خوانده نشده جدید نشان داده می‌شود. اعلان ها با نام فرستنده روی صفحه ظاهر می شوند. کاربران می توانند برای شنیدن صحبت سیری محتوای پیام را لمس کنند. واتس‌اپ همچنین در نوار کناری CarPlay، در اسلات پیام‌رسانی و برنامه‌های تلفن ظاهر می‌شود. این به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت بین کارها در حین رانندگی جابجا شوند.

CarPlay با پشتیبانی از برنامه های صوتی راه اندازی شد. همچنین یکپارچه سازی برنامه VoIP را برای تماس در حین حرکت و نه از طریق برنامه بومی Phone اضافه کرد. در iOS 10، اپل قابلیتی برای برنامه های پیام رسان برای شرکت در CarPlay اضافه کرد.

نمی‌توانید فهرستی از مکالمات را مرور کنید، اما می‌توانید روی نماد ضربه بزنید تا پیام جدیدی با استفاده از دیکته ارسال شود. اعلان‌های واتس‌اپ نیز در رابط کاربری CarPlay ظاهر می‌شوند و کاربران می‌توانند برای گوش دادن و پاسخ به آن ضربه بزنند.

بر خلاف ایجاد یک برنامه iPhone یا iPad، توسعه دهندگان کنترل مستقیمی بر نحوه عملکرد یا نمایش برنامه های CarPlay خود بر روی صفحه نمایش ندارند. در عوض، اپل مجموعه محدودی از APIها را برای برنامه‌ها برای توصیف محتوای خود در معرض دید قرار می‌دهد – سیستم رابط را فراهم می‌کند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

CarPlay یک فناوری است که در بسیاری از خودروهای جدید ساخته شده است (جایگزین های موجود) برای آوردن ضروری ترین عناصر تجربه آیفون به صفحه نمایش ماشین. این به رانندگان اجازه می دهد تا با خیال راحت از ویژگی هایی مانند تماس های تلفنی، پیام رسانی، موسیقی و سیری استفاده کنند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.