Zendure SuperBase 500 پاوربانک نهایی است (بررسی)

در نهایت یک چراغ قوه تعبیه شده است.

استفاده شده

SuperBase 500 است برای پیش‌سفارش از Zendure موجود استبا شروع قیمت از 449 دلار. با تخفیف 50 دلاری از کد کوپن SB500 استفاده کنید.

برای استفاده از AC، دو پریز برق دریافت می کنید، اما البته در صورت تمایل می توانید آداپتورهای چند طرفه را وصل کنید. در مجموع می‌توانید تا 600 وات برق بکشید، که برای تامین انرژی برخی از دستگاه‌های واقعاً قوی مانند روشنایی استودیویی و اجاق‌های القایی کافی است.

البته چنین قابلیتی به یک باتری عظیم نیاز دارد، بنابراین این چیز کوچک یا سبک نیست، اما کمی کوچکتر از رقبا است…

نگاه کنید و احساس کنید

البته، در انگلیس در دسامبر، توانایی من برای آزمایش این … محدود بود. بهترین چیزی که در یک روز آفتابی در اواسط راه دیدم 14 وات بود. در یک روز بارانی برای ارائه 1 وات مشکل داشت. اما من می توانم باور کنم که در یک روز تابستانی خوب در ایالات متحده می توانید مسیر مناسبی را به حداکثر 100 وات ادعایی داشته باشید.

Zendure SuperBase 500: قیمت گذاری و نتیجه گیری

[ad_2]

Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اندازه آن به اندازه باتری موتور سیکلت یا اسکوتر است و ابعاد آن حدود 8 اینچ ارتفاع، 8 اینچ عرض و 5 اینچ عمق است. او 11 پوند وزن دارد. مطمئناً این چیزی نیست که بخواهید به طور معمولی بپوشید – یا خیلی دور. در عین حال کمتر از نصف اندازه معروف است جکی اکسپلورر 500که ابعاد کلی آن 859 اینچ مکعب در مقایسه با 369 Zendure است.

همانطور که گفته شد ظرفیت کل واحد 518 وات ساعت می باشد. برای در نظر گرفتن این موضوع، یک مک بوک ایر 14 بار شارژ می شود. اما در بیشتر مواقع، زمانی که به انرژی زیادی نیاز دارید، چه برای دستگاه‌های جداگانه یا برای اجرای همزمان چندین دستگاه، مانند چندین مک بوک، از آن استفاده خواهید کرد.

Zendure عاشق پاوربانک های قدرتمند خود است، مانند پاوربانک 100 واتی که تابستان امسال تست کردم، اما Zendure SuperBase 500 باید بهترین باشد. همانطور که از نام آن پیداست، ظرفیت عظیم 500 وات ساعت (دقیقاً 518 وات ساعت) را ارائه می دهد. برق AC و DC را تامین می کند و می تواند تا 600 وات خروجی همزمان را پشتیبانی کند.

به عنوان مثال، من مک بوک پرو 16 اینچی خود را برای یک روز 10 ساعته بدون هیچ مشکلی تغذیه کردم. شدیدترین آزمایش من یک پتوی برقی بود که به یکی از پریزهای AC وصل شده بود. 150 وات مصرف کرد و سه ساعت کار کرد و هنوز 39 درصد باتری در پایان باقی مانده بود. این می تواند کمپینگ را در هوای سرد بسیار راحت کند!

یک نکته قابل توجه است: یک فن با اندازه خوب در داخل وجود دارد و هنگام روشن کردن پتو صدای آن کاملاً بلند بود. برنامه Apple Watch Noise من آن را در یک متر 43dB اندازه گیری کرد. توصیف کردن جایی بین “صداهای کتابخانه آرام” و یخچال. شخصاً می‌توانم بگویم که خیلی بیشتر شبیه دو طرفدار مک‌بوک پرو است که دریچه گاز تمام می‌شوند! اما با تامین انرژی مک، آی پد و آیفون، بسیار بی صدا بود.

می‌توانم بگویم که SuperBase 500 به راحتی شما را در کمپینگ‌های فنی آخر هفته همراهی می‌کند، حتی اگر مک‌بوک‌ها، آی‌پدها، آیفون‌ها، چراغ‌ها و شارژ دوربین و پهپاد را شارژ کنید. اما اگر نیاز دارید قدرت خود را بیش از چند شب افزایش دهید، یک پنل خورشیدی تاشو ۱۰۰ واتی اختیاری وجود دارد. فقط باید یک کابل را بین پنل و منبع تغذیه وصل کنید.

این نوع پاوربانک ناهموار واقعاً برای حمل در فواصل کوتاه و استفاده برای مواردی مانند عکاسی در فضای باز یا سفرهای کمپینگی که شامل یک ون یا چادر خارج از شبکه در نزدیکی ماشین شما است، طراحی شده است.

ظرفیت و بنادر

در سمت DC، دو سوکت 12 ولت، یک سوکت فندک 12 ولت، دو سوکت USB-C (یکی 60 وات PD، دیگری تلفن 3A) و دو سوکت USB-A وجود دارد. یکی از آنها یک سوکت استاندارد تلفن 3A است، دیگری سوکت 18 واتی است که از شارژ سریع برای اکثر تلفن های هوشمند مدرن پشتیبانی می کند.

صفحه نمایش درصد شارژ، تعداد واتی که در حال حاضر مصرف می کنید و عمر باتری باقیمانده را در این قرعه کشی به شما نشان می دهد. همچنین دارای نشانگرهایی است که به شما اطلاع می دهد از کدام پورت ها استفاده می کنید. پورت ها در بخش بعدی پوشش داده شده اند.

البته، قیمت به این معنی است که این یک خرید معمولی نیست. شما به دلیل خوبی برای خرید آن نیاز دارید – اگرچه با داشتن قطعی برق در بیشتر روزهای آخر هفته، می‌توانم بگویم که اگر می‌توانید این نوع پول را خرج کنید، این گزینه بسیار خوبی است که فقط به عنوان یک اورژانس خانه پشتیبان داشته باشید. یک دستگاه “فقط در مورد”

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


SuperBase 500 یک واحد پلاستیکی آجدار خاکستری تیره است که دارای سوکت ها، نمایشگر و دکمه ها در جلو و یک دسته فلزی محکم در بالای آن است.

با این حال، اکثراً این را می بینم که عکاسان و فیلمبردارانی که برای عکسبرداری تمام روز در فضای باز نیاز به برق رسانی به مک بوک دارند، و «گلمپرها» – کسانی که ایده کمپینگشان چادری است که در نزدیکی ماشینشان برپا شده و با تمام امکانات رفاهی مدرن، خریده است.

اگر از برق شارژ می کنید، می توانید SuperBase 500 را در کمتر از چهار ساعت به طور کامل شارژ کنید. پس از بارگذاری، شما برای یک آماده هستید طولانی زمان با اکثر دستگاه ها!

قیمت Super Early Bird از 449 دلار شروع می شود. این خود پاوربانک را در راستای ظرفیت بسیار بزرگتر اما یکسان قرار می دهد جکی اکسپلورر 500، در حالی که گزینه پنل خورشیدی Zendure ارزان تر است. اگر به این نوع محصول نیاز دارید، SuperBase 500 با کمی تفاوت گزینه جذاب تری است. با این حال، برای تحویل باید تا ماه مارس صبر کرد.

به غیر از این، چیز زیادی برای گفتن در مورد استفاده وجود ندارد – بدون هیچ مشکلی کار می کند.

پنل خورشیدی اختیاری

دو دکمه پاور وجود دارد، یکی برای AC (که پورت های DC را نیز فعال می کند)، دیگری فقط برای DC. دلیل هر دو حالت این است که DC کارآمدتر است، بنابراین شما فقط در صورت نیاز می خواهید از حالت AC استفاده کنید.