آیفون و آیپد را با شارژر مک بوک پرو سریع شارژ کنید؟

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.

[ad_2]

Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

اپل خاطرنشان می‌کند که می‌توانید از کابل USB-C به لایتنینگ آن استفاده کنید یا «یک آداپتور برق USB-C شخص ثالث که از USB Power Delivery (USB-PD) پشتیبانی می‌کند» نیز مانند سری Powerline Anker کار می‌کند.

اگرچه ممکن است عجیب به نظر برسد، اما استفاده از شارژرهای قدرتمندتر USB-C اپل بی خطر است زیرا این آیفون یا آی پد شماست که تعیین می کند چقدر انرژی دریافت می کند، نه شارژر. اپل حتی آزمایشات خود را با کل خط آداپتورهای برق USB-C خود انجام می دهد.

شارژر سریع آیفون مک بوک

اگر به دنبال یک شارژر USB-C انعطاف‌پذیرتر هستید یا یک شارژر اضافی می‌خواهید، شارژر 40 واتی دو پورت USB-C Anker و شارژر 65 واتی 3 پورت گزینه‌های عالی برای شارژ سریع آیفون و آی‌پد به طور همزمان هستند.

از آنجایی که آیفون 13 و 14 پرو مکس می توانند تا 27 وات برق مصرف کنند، استفاده از آداپتورهای برق 30 وات پلاس سریع ترین زمان شارژ را برای شما به ارمغان می آورد.

آموزش های بیشتر 9to5Mac را بخوانید:

خبر خوب این است که آیفون‌ها و آی‌پدهای مدرن با تمام شارژرهای MacBook USB-C حتی تا مدل 140 وات کار می‌کنند.

توصیه هایی برای شارژ سریع آیفون (یا آی پد) معمولاً شامل آداپتور برق 20 واتی اپل یا موارد مشابه است. اما در مورد استفاده از شارژر قدرتمندتر USB-C از مک بوک پرو یا مک بوک ایر چه می شود؟ آیفون‌ها و آی‌پدهایی را که می‌توانید با شارژرهای مک بوک اپل یا گزینه‌های شخص ثالث شارژ کنید، ردیابی کنید.


اپل می گوید دستگاه های iOS زیر با آداپتورهای 18 وات، 20 وات، 29 وات، 30 وات، 61 وات، 87 وات، 96 وات و 140 وات برای شارژ سریع سازگار هستند:

  • آیفون 8/8 پلاس و جدیدتر
  • آیپد پرو 12.9 اینچی (نسل اول به بعد)
  • آیپد پرو 11 اینچی (نسل اول به بعد)
  • آیپد پرو 10.5 اینچی
  • آیپد ایر نسل سوم به بعد
  • آیپد مینی نسل پنجم به بعد

شارژ سریع تا 50 درصد باتری را در 30 دقیقه تحویل می دهد. اما خرید کابل USB-C به لایتنینگ و پد شارژ 20 واتی از اپل 40 دلار هزینه دارد. گزینه های شخص ثالث هزینه کمتری دارند، اما در مورد استفاده از چیزی که از قبل دارید چطور؟

توجه: بسته به ظرفیت فعلی باتری شما، دستگاه شما سطوح مختلف انرژی مصرف می کند. به عنوان مثال، یک باتری 10 درصد شارژ شده انرژی بیشتری نسبت به باتری شارژ شده 80 درصد مصرف می کند.

آیفون/آیپد را با شارژرهای مک بوک به سرعت شارژ کنید؟