اپل به سرنگونی اتحادیه توسط کارگران بازرگانی آتلانتا متهم شد

این شرکت هنوز بیانیه مستقیمی در مورد اتحادیه سازی نداده است. با این حال، او دارد وکلای ضد اتحادیه از لیتلر مندلسون استخدام کرد برای کمک به. همچنین شروع به ارسال اعلان‌هایی در فروشگاه‌های خرده‌فروشی کرد که مزایای اپل و همچنین تعهدات آن به تنوع و گنجاندن را برجسته می‌کرد.

طبق NLRB غیرقانونی است

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

ربات جاروبرقی Roborock Q5+


ثابت شده است که این سیاست با شیوه های مدیریت اپل در فروشگاه های خرده فروشی آن مرتبط است. کارمندان روز خود را با یک جلسه “دانلود روزانه” شروع می کنند تا از اخبار شرکت و فروشگاه مطلع شوند. کارمندان اپل استور تماس گرفتند لبهبا ذکر اینکه چگونه مدیریت به طور فزاینده ای موضوعاتی مانند فرهنگ، مزایا و پیام های ضد اتحادیه را در این جلسات ادغام کرده است.

درباره اتحاد فروشگاه های اپل بیشتر بدانید:Source link

بخش اپل استور 9to5mac فارسی

این مجوز اجبار یک ناهنجاری در قانون کار است که با حمایت قانون از انتخاب آزادانه کارکنان ناسازگار است. این بر اساس یک سوء تفاهم اساسی از حق صحبت کارفرمایان است.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

با این حال، الف یادداشت اخیر از جنیفر آبروزو، مشاور عمومی NLRB راه دیگری قرار دهید آبروزو خاطرنشان کرد که این جلسات قانون ملی روابط کار را نقض می کند و NLRB اقدام تهاجمی علیه این تاکتیک انجام خواهد داد. توسط آبروزو:

مطابق با لبه، جلسات با مخاطبان اسیر تاکتیکی است که در آن روسا از کارکنان درخواست می کنند با پیام های ضد اتحادیه در جلسات شرکت کنند. به طور کلی توسط هیئت ملی روابط کار (NLRB) تا دوره 24 ساعته قبل از انتخابات اتحادیه مجاز است.

در حالی که کارمندان می گویند که عاشق اپل هستند، دستمزدهای بالاتر، مزایای بهتر و پروتکل های بهداشتی فروشگاه بهبود یافته می خواهند. کامبرلند در حال حاضر یکی از سه فروشگاه اپل است که برای اتحادیه‌سازی تلاش می‌کنند در حالی که سایر فروشگاه‌ها در حال تشکیل اتحادیه هستند.

ماه گذشته، کارمندان در فروشگاه اپل در آتلانتا روند اتحادیه‌سازی را آغاز کردند. اکنون همین کارمندان غول فناوری را به فروپاشی اتحادیه ها متهم می کنند. کارگران ارتباطات آمریکا اپل را به نقض قوانین روابط کار ایالتی متهم می کنند. گفته می شود که این شرکت برای مقابله با کمپین کارگری در فروشگاه کامبرلند مال جلساتی را با مخاطبان اسیر برگزار کرده است.