اپل یک حساب کاربری توییتر برای اپل کارت راه اندازی کرد

– اپل کارت (@AppleCard) 20 آگوست 2019

در آینده، احتمالاً اطلاعات مربوط به پیشنهادات بازپرداخت نقدی تاجر جدید و غیره را به اشتراک خواهد گذاشت. اپل قبلاً با اوبر همکاری کرده بود تا در هنگام خرید سرویس‌های Uber ridesharing و Uber Eats با استفاده از Apple Pay، 3% پاداش نقدی روزانه ارائه دهد. این شرکت گفت که در ماه های آینده با بازرگانان بیشتری شریک خواهد شد.

در واقع، اپل قبلاً بنرهای اپل کارت را در فروشگاه های خرده فروشی خود نصب کرده است تا صرفه جویی های احتمالی را تبلیغ کند.


اپل یک حساب کاربری در توییتر اختصاص داده شده به سرویس کارت اعتباری خود، Apple Card، راه اندازی کرده است. می توانید اکانت را دنبال کنید @AppleCard در توییتر.

اپل رابطه جالبی با شبکه های اجتماعی دارد. در برخی مناطق بسیار متصل است. به عنوان مثال، در حالی که او یک @سیب حساب شرکت، او هرگز از آن توییت نمی کند. در عوض، حساب @Apple فقط به عنوان وسیله ای برای ارائه تبلیغات در توییت های تبلیغ شده استفاده می شود. به نظر می رسد که او از توییتر تیم کوک در درجه اول برای اطلاعیه های سطح شرکت استفاده می کند.

— پیتر پولیو (@puleiopeter) 20 آگوست 2019

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اپل حساب های زیادی برای بخش های خود مانند iTunes، Apple Music و App Store دارد. همچنین به نظر می‌رسد که امسال این سرمایه‌گذاری‌ها را افزایش می‌دهد زیرا با Apple TV+ وارد دنیای محتوای اصلی می‌شود. علاوه بر نمایه شبکه اجتماعی Apple TV، نمایش صبحگاهی خود را دارد توییتر خود و اکانت های اینستاگرام.

Source link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی

بازگشت نقدی پیش فرض برای روزانه نقدی به شرح زیر است. خریدهای انجام شده با اپل کارت فیزیکی تیتانیوم 1٪ پاداش نقدی روزانه دریافت می کنند. هر خریدی که با Apple Pay، در بازرگانان یا در وب انجام شود، 2٪ نقدی روزانه دریافت می کند. همچنین برای هر خرید اپل، خواه سخت افزار فیزیکی اپل یا سرویس های اپل مانند اپ استور و اپل موزیک، 3 درصد بازپرداخت وجود دارد.

در برنامه Wallet زندگی می کند. و در کیف پول شما
در مورد اپل کارت بیشتر بدانید https://t.co/py9EN04GiQ.
برای سوالات پشتیبانی، تماس بگیرید @AppleSupport.