اینتل می‌گوید که M1 Mac‌ها با رایانه‌های شخصی در وب‌سایت مقایسه جدید «فقط مقایسه نمی‌شوند».

ممنون سام

اینتل همچنین ادعا می کند که در مورد “نوآوری طراحی” هیچ مقایسه ای بین رایانه شخصی و مک وجود ندارد.

اینتل بدون ارائه هیچ یک از تحقیقات خود ادعا می کند که “تحقیق واقعی” دارد تا ثابت کند که پردازنده های نسل یازدهم این شرکت “بیشتر از تراشه های M1 اپل به کاربران ارائه می دهند”.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اینتل ادعا می کند که «همه چیز فقط روی رایانه شخصی کار می کند»، برخلاف زندگی در «باغ دیواری کاملاً کنترل شده اپل».

رایانه شخصی با اکثر برنامه ها و پلاگین های محبوب، به ویژه در ساخت موسیقی مانند Abelton و Serato، سازگار است. با M1 Mac، کاربران باید بررسی کنند که آیا هدست فعلی یا برنامه مورد علاقه آنها کار می کند یا خیر.

اینتل همچنین از M1 Mac به دلیل نیاز به «دستگاه‌ها و تجهیزات اضافی» و تنها پشتیبانی از یک نمایشگر خارجی انتقاد می‌کند. این شرکت همچنین می‌گوید که کاربران M1 Mac تنها به «برنامه‌های خلاقانه، بازی‌ها و پشتیبانی دستگاه محدود» دسترسی دارند. و در حالی که می‌توانید رایانه‌های شخصی اینتل را با صفحه‌نمایش لمسی دریافت کنید، مک‌های M1 تنها با نوار لمسی در دسترس هستند.

در طراحی نوآوری، هیچ مقایسه ای بین Mac و PC با پردازنده Intel Core وجود ندارد. رایانه‌های شخصی را می‌توان برای تناسب با نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خاص کاربر به گونه‌ای سفارشی کرد که به روشی که کاربر دوست دارد کار کند. نکته اصلی این است که رایانه شخصی به کاربران امکان انتخابی را می دهد که کاربران با Mac نمی توانند انتخاب کنند.

در دنیای واقعی، رایانه شخصی مجهز به پردازنده موبایل نسل یازدهم Intel® Core™، اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد و ما برای اثبات آن نتایج تحقیقات و آزمایش واقعی داریم. بسیاری از ادعاهای اپل M1 به استفاده واقعی ترجمه نمی شوند و مشکوک به نظر می رسند. در مقایسه با رایانه شخصی مجهز به پردازنده نسل یازدهم اینتل Core™، ویژگی‌های MacBook M1 به سادگی کنار هم نیستند.

انتظار می‌رود اپل در سال 2021 از مک‌بوک‌های قدرتمند سیلیکونی اپل، از جمله مک‌بوک پروهای جدید و آی‌مک بازطراحی‌شده، رونمایی کند. آیا فکر می‌کنید آخرین کمپین اینتل علیه M1 به خوبی پیر خواهد شد؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

اگر علاقه مند هستید، می توانید کل آن را پیدا کنید وب سایت “Apple M1 vs Intel” در اینجا.


نمودارهای وب سایت اینتل نیز مکرراً مک بوک پرو 16 اینچی Apple Silicon را نشان می دهد که هنوز با تراشه سیلیکون اپل در دسترس نیست.

—بنجامین مایو (@bzamayo) 18 مارس 2021

Source link

بخش اپل سیلیکون 9to5mac فارسی