اینتل می‌گوید که M1 Mac‌ها با رایانه‌های شخصی در وب‌سایت مقایسه جدید «فقط مقایسه نمی‌شوند».

این اولین باری نیست که او ادعاهای عجیبی در مورد مقایسه رایانه های شخصی با M1 مک های اپل دارد. ماه گذشته، اینتل مجموعه‌ای از معیارهای مشکوک را منتشر کرد که ادعا می‌کرد تراشه‌های اینتل همچنان می‌توانند از سیلیکون اپل پیشی بگیرند. او همچنین اخیراً یک کمپین تبلیغاتی با حضور جاستین لانگ، ستاره سابق “من مک هستم” راه اندازی کرده است.

اینتل همچنین از M1 Mac به دلیل نیاز به «دستگاه‌ها و تجهیزات اضافی» و تنها پشتیبانی از یک نمایشگر خارجی انتقاد می‌کند. این شرکت همچنین می‌گوید که کاربران M1 Mac تنها به «برنامه‌های خلاقانه، بازی‌ها و پشتیبانی دستگاه محدود» دسترسی دارند. و در حالی که می‌توانید رایانه‌های شخصی اینتل را با صفحه‌نمایش لمسی دریافت کنید، مک‌های M1 تنها با نوار لمسی در دسترس هستند.

Source link

بخش اپل سیلیکون 9to5mac فارسی

چیزی تصادفی که در میان تمام تبلیغات اینتل به آن فکر کردم: اپل هنوز یک تبلیغ برای Mac M1 ایجاد نکرده است، درست است؟ شما فکر می کنید “طولانی ترین باتری در مک” انتخاب آسانی است.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اگر علاقه مند هستید، می توانید کل آن را پیدا کنید وب سایت “Apple M1 vs Intel” در اینجا.

رایانه شخصی با اکثر برنامه ها و پلاگین های محبوب، به ویژه در ساخت موسیقی مانند Abelton و Serato، سازگار است. با M1 Mac، کاربران باید بررسی کنند که آیا هدست فعلی یا برنامه مورد علاقه آنها کار می کند یا خیر.

اینتل بدون ارائه هیچ یک از تحقیقات خود ادعا می کند که “تحقیق واقعی” دارد تا ثابت کند که پردازنده های نسل یازدهم این شرکت “بیشتر از تراشه های M1 اپل به کاربران ارائه می دهند”.

اینتل ادعا می کند که «همه چیز فقط روی رایانه شخصی کار می کند»، برخلاف زندگی در «باغ دیواری کاملاً کنترل شده اپل».

اینتل به کمپین ناامیدانه خود علیه اپل سیلیکون ادامه می دهد. پس از به خدمت گرفتن جاستین لانگ ستاره سابق “من یک مک هستم” برای یک سری تبلیغات ویدئویی، اینتل اکنون یک راه اندازی کرده است. وب سایت اختصاصی مقایسه تراشه M1 اپل با اینتل جای تعجب نیست که ادعاهای اینتل کمی گمراه کننده هستند…

در دنیای واقعی، رایانه شخصی مجهز به پردازنده موبایل نسل یازدهم Intel® Core™، اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد و ما برای اثبات آن نتایج تحقیقات و آزمایش واقعی داریم. بسیاری از ادعاهای اپل M1 به استفاده واقعی ترجمه نمی شوند و مشکوک به نظر می رسند. در مقایسه با رایانه شخصی مجهز به پردازنده نسل یازدهم اینتل Core™، ویژگی‌های MacBook M1 به سادگی کنار هم نیستند.

ممنون سام

در طراحی نوآوری، هیچ مقایسه ای بین Mac و PC با پردازنده Intel Core وجود ندارد. رایانه‌های شخصی را می‌توان برای تناسب با نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خاص کاربر به گونه‌ای سفارشی کرد که به روشی که کاربر دوست دارد کار کند. نکته اصلی این است که رایانه شخصی به کاربران امکان انتخابی را می دهد که کاربران با Mac نمی توانند انتخاب کنند.

در این صفحه وب، اینتل خریداران بالقوه را تشویق می‌کند که در خرید بعدی خود «واقعی شوند» و «به رایانه شخصی بروند». سازنده تراشه چندین نکته مورد علاقه خود را در مورد طراحی، صفحه نمایش لمسی، لوازم جانبی و موارد دیگر تکرار می کند.

انتظار می‌رود اپل در سال 2021 از مک‌بوک‌های قدرتمند سیلیکونی اپل، از جمله مک‌بوک پروهای جدید و آی‌مک بازطراحی‌شده، رونمایی کند. آیا فکر می‌کنید آخرین کمپین اینتل علیه M1 به خوبی پیر خواهد شد؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


نمودارهای وب سایت اینتل نیز مکرراً مک بوک پرو 16 اینچی Apple Silicon را نشان می دهد که هنوز با تراشه سیلیکون اپل در دسترس نیست.

اینتل همچنین ادعا می کند که در مورد “نوآوری طراحی” هیچ مقایسه ای بین رایانه شخصی و مک وجود ندارد.