تیرانداز فروشگاه اپل در آمستردام 227 میلیون دلار به صورت رمزنگاری درخواست کرد

پلیس همچنین فاش کرد که گروگانگیر در حین دستگیری توسط یک خودروی پلیس زیر گرفته شده است ثروت.

طبق بیانیه ای که توسط TechCrunch به دست آمده، اپل می گوید همه کارمندان و مشتریان «پس از این تجربه وحشتناک» در امنیت هستند. این شرکت افزود: تحقیقات هنوز ادامه دارد.

تیرانداز فروشگاه اپل آمستردام که دیروز یک گروگان را گرفت و خواستار پرداخت 200 میلیون یورو (227 میلیون دلار) باج ارز دیجیتال شد. پلیس این به روز رسانی را در یک کنفرانس مطبوعاتی منتشر کرد.

تیرانداز فروشگاه اپل آمستردام

علاوه بر گروگان تیرانداز – که هنوز نامش فاش نشده است – پلیس چهار نفر دیگر را که در کمد داخل فروشگاه پنهان شده بودند، پیدا کرد. آنها به سلامت نجات یافتند و حدود 70 نفر دیگر قبلاً سالم از فروشگاه خارج شده بودند.

عکس: اسکات راجرسون/پاشیدن

این حادثه ابتدا به عنوان یک سرقت اشتباه گزارش شد. هنوز مشخص نیست که آیا درخواست باج در همان لحظه پس از اینکه تیرانداز فروشگاه را در محاصره پلیس مسلح پیدا کرد، تحریک شده بود یا اینکه در تمام مدت برنامه او بوده است.

گروگانگیری در فروشگاه پرچمدار شرکت اپل در آمستردام با انتقال مظنون پس از برخورد با خودروی پلیس به بیمارستان با جراحات شدید به پایان رسید.

پلیس گفت که مظنون یک اسلحه خودکار و یک اسلحه کمری در اختیار داشت و حداقل چهار گلوله شلیک کرد.

این حادثه دیروز اتفاق افتاد و پلیس در آن زمان کمی اظهار داشت.

Source link

بخش اپل استور 9to5mac فارسی

بحران فنی بیانیه ای از اپل دریافت کرد.

به روز رسانی: تیرانداز اکنون به دلیل جراحات وارده بر اثر برخورد خودروی پلیس جان خود را از دست داده است. پلیس برای نجات گروگان وارد عمل شد که گروگان از فروشگاه فرار کرد و مرد مسلح او را تعقیب کرد. نام تیرانداز هنوز مشخص نشده است اما پلیس می گوید او ساکن آمستردام با سابقه کیفری بود

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

واحد پلیس آمستردام تایید کرده است که یک سرقت مداوم در فروشگاه اپل در Leidseplein به گروگان تبدیل شده است. در پیامی که در توییتر منتشر شد، پلیس آمستردام گفت که یک “گروگان گیری” در فروشگاه اپل وجود دارد، اما در حال حاضر جزئیات بیشتری را “برای ایمنی افراد درگیر” به اشتراک نمی گذارد.

پلیس جزئیات بیشتری را فاش می کند

مقامات پلیس آمستردام در یک کنفرانس خبری گفتند که مظنون، ساکن آمستردام 27 ساله، در مورد این حادثه با مقامات تماس گرفت و خواستار 200 میلیون یورو (227 میلیون دلار) ارز دیجیتال و خروج امن از فروشگاه اپل در میدان شلوغ Leidseplein شد. اوایل چهارشنبه […]

سخنگوی اپل ادامه داد: «ما می‌خواهیم از مجریان قانون محلی برای کار استثنایی و تحقیقات مداومشان تشکر کنیم.» “تیم ها و مشتریان ما به سرعت عمل کردند و امروز قدرت و اراده باورنکردنی از خود نشان دادند و ما از حمایت و مراقبتی که در چنین شرایط سختی به یکدیگر نشان داده اند بسیار سپاسگزاریم.”