تیم کوک می گوید درآمد اپل با وجود تورم به رشد خود ادامه خواهد داد


اپل امروز بعدازظهر نتایج سه ماهه سوم خود را منتشر کرد که با 83 میلیارد دلار درآمد در این سه ماهه پیشی گرفته بود. تیم کوک مدیر عامل شرکت CNBC در صحبت با CNBC نظرات خود را در مورد انجام تجارت در شرایط اقتصادی فعلی، انتظارات برای رشد در سه ماهه سپتامبر و موارد دیگر به اشتراک گذاشت.

استیو کواچ از CNBC درست بعد از اینکه اپل درآمد سه ماهه سوم خود را به اشتراک گذاشت، با کوک صحبت کرد. در مورد اقتصاد، کوک گفت که این شرکت تورم را در “ساختار هزینه” خود می بیند.

وی در ادامه در مورد تورم گفت: “ما آن را در مواردی مانند لجستیک، دستمزدها و برخی اجزای سیلیکونی می بینیم و همچنان در حال استخدام هستیم، اما به عمد این کار را انجام می دهیم.” این اظهار نظر خاص پس از گزارش اخیر بلومبرگ بیان می‌شود که اپل با کاهش سرعت استخدام، هزینه‌ها را کاهش می‌دهد.

اگرچه این نسبت نسبت به سه ماهه سوم سال گذشته بسیار کم بود، اما کوک “سطح سوئیچ رکورد” و “رشد دو رقمی برای مشتریان جدید آیفون” را به عنوان کمک به ثبت رکورد جدید با درآمد 83 میلیارد دلاری عنوان کرد.

خدمات اپل نیز در این سه ماهه 12 درصد افزایش یافته است که به متعادل کردن کاهش در مک، آی پد و ابزارهای پوشیدنی در سه ماهه سوم کمک کرده است.

با نگاهی به سه ماهه سپتامبر این شرکت که شامل محصولات جدیدی مانند آیفون 14، اپل واچ سری 8 و موارد دیگر می شود، کوک خوشبین است:

از نظر دورنمای کلی، ما انتظار داریم که درآمد در سه ماهه سپتامبر با وجود برخی نقاط ضعف، سرعت بیشتری بگیرد.

کوک نیز با او صحبت کرد امیلی چانگ از بلومبرگ و افزود که اپل شاهد “بهبود قابل توجه عرضه و تقاضا در چین” بوده است که می تواند یکی دیگر از عوامل افزایشی برای سه ماهه ماه سپتامبر قوی تر باشد.

در پوشش کامل ما درباره نتایج سه ماهه سوم اپل بیشتر بدانید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

Source link

بخش appl 9to5mac فارسی