صفحه کلید لمسی آیفون: راهنمای iOS 16

در اینجا فعال کردن صفحه کلید لمسی در iOS 16 به نظر می رسد:

صفحه کلید لمسی آیفون 1

ممکن است متوجه ضامن های بیشتری برای “Haptics” در پایین صفحه اصلی تنظیمات صداها و لمسی برای “Play Haptics در حالت حلقه”، “Play Haptics در حالت بی صدا” و موارد دیگر شوید. اما این تنظیمات صفحه کلید لمسی آیفون را که به تازگی فعال کرده اید غیرفعال یا فعال نمی کند.

درباره iOS 16 بیشتر بدانید:

پس از فعال کردن صفحه کلید لمسی، می توانید جلوه صوتی را برای بازخورد صفحه کلید غیرفعال کنید. همانطور که انتظار دارید، برخلاف بازخورد صدای صفحه کلید، بازخورد لمسی صفحه کلید زمانی کار می کند که آیفون شما روی زنگ یا بی صدا تنظیم شده باشد.

یکی از ارتقاهای iOS 16 که کمی مورد توجه قرار گرفته است، امکان استفاده از بازخورد لمسی با صفحه کلید بومی است. در اینجا نحوه فعال کردن صفحه کلید لمسی آیفون و چرایی بهتر بودن آن از صفحه کلیدهای شخص ثالث آورده شده است.

[ad_2]

Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی iOS 16 در حال حاضر در نسخه بتای عمومی رایگان یا پولی برای توسعه دهندگان در دسترس است. در راهنمای جامع ما درباره نصب iOS 16 بیشتر بدانید.

  1. در حال اجرای iOS 16 در آیفون خود، آن را باز کنید تنظیمات کاربرد
  2. شير آب صداها و هپتیک
  3. نزدیک پایین، انتخاب کنید بازخورد صفحه کلید
  4. را فشار دهید کنار Haptic را تغییر دهید برای شروع استفاده از صفحه کلید لمسی آیفون

خوشبختانه اپل یک صفحه کلید لمسی برای آیفون با iOS 16 عرضه کرده است، اما به طور پیش فرض غیرفعال است.

صفحه کلید لمسی آیفون: در iOS 16 فعال شود

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


اگرچه برای مدتی شاهد بودیم که صفحه‌کلیدهای شخص ثالث مانند Gboard گوگل بازخورد لمسی ارائه می‌دهند، بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند از صفحه کلید اصلی iOS استفاده کنند. یکی از دلایل اصلی حفظ حریم خصوصی است، زیرا صفحه کلیدهای شخص ثالث اغلب درخواست دسترسی برای ردیابی تمام ضربه های کلید شما را می دهند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید: