Aaron Pearce توسعه‌دهنده مستقل در HomeLog و رفع مشکلات HomeKit [Interview]

Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

علاقه من به HomeKit پس از خرید چند لامپ Hue و نگاهی به چارچوب ارائه شده توسط اپل شروع شد. من از کمبود برنامه برای HomeKit متعجب بودم، بنابراین تصمیم گرفتم برخی از مشکلاتی را که با آن مواجه بودم برطرف کنم، با مشاهده چندین دوربین به طور همزمان، که همان چیزی است که HomeCam متولد شد.

در این مرحله فعلی، من انتظار ندارم که Matter به طور کامل جایگزین HomeKit در واقعیت شود. دستگاه‌هایی مانند دوربین‌ها به پهنای باند بسیار بیشتری نسبت به آنچه Matter در حال حاضر برای آن طراحی شده است نیاز دارند، اما امیدوارم Matter در چند سال آینده دستگاه‌هایی با پهنای باند بالاتر داشته باشد.

مشکل HomeKit مورد علاقه شما که با برنامه های خود حل کرده اید چیست؟

HomeLog از تمایل خودم برای دریافت اطلاعات بیشتر از HomeKit متولد شد. ورود به سیستم چیزی است که همه سیستم های خانه هوشمند باید داشته باشند. اشکال زدایی اتوماسیون ها یا حتی دستگاه های خراب بدون گزارش رویداد خوب غیرممکن است.

توسعه دهنده مستقل آرون پیرس اخیراً یک برنامه مدیریت کاملاً جدید HomeKit به نام راه اندازی کرده است HomeLog. Pearce مجموعه ای از برنامه ها را توسعه داده است که پلتفرم HomeKit اپل را در طول سال ها بهبود می بخشد. ابزار جدید به گونه ای طراحی شده است که عیب یابی مشکلات HomeKit را کمتر خسته کننده کند. 9to5Mac اخیراً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد HomeLog و عیب یابی مشکلات HomeKit با Aaron آشنا شده ایم.

در طی چند سال آینده، من بسیار امیدوار هستم که اپل به شدت به سمت Matter سوق دهد تا جایی که بتواند. فرصت هایی که این به ارمغان خواهد آورد بسیار زیاد خواهد بود. دستگاه های بیشتر، دسته بندی دستگاه های بیشتر و امکانات بیشتر برای برنامه ها.

مشغول چه کاری هستید و اهل کجا هستید؟

چه چیزی شما را خوشحال می کند که ربطی به کار ندارد؟

باید بگویم که HomeLog برنامه ای است که من شخصاً در یک ماه اخیر که در دسترس بوده بیشترین کاربرد را پیدا کرده ام. دیدن جزئیات بیشتر در مورد آنچه که HomeKit واقعاً هنگام آزمایش اتوماسیون یا پیدا کردن یک صحنه شکسته انجام می دهد بسیار ارزشمند است.

قبل از برنامه های HomeKit، من سری فوق برنامه های مرتبط با DeviantArt را به همراه چند برنامه اسباب بازی کوچک اجرا کردم. در کارهای روزانه‌ام، در ژانرهای دیگری مانند اپلیکیشن‌های خرید، تدارکات، و حتی یک اپلیکیشن پیام‌رسانی برای کودکان، Kinzoo، کار کرده‌ام.

امیدوارید HomeKit در سه سال آینده به کجا برسد؟

در خارج از محل کار، من در حال حاضر در حال بازسازی یک خانه از ابتدا هستم. من واقعاً از غواصی در این فرآیند با فراز و نشیب های مدیریت پروژه خود لذت بردم. کار با چیزی فیزیکی با یک محصول دیجیتال بسیار متفاوت است.

بعد از

آیا سازنده برنامه HomeKit بودن به نوعی نیاز به تنظیم کامل HomeKit در خانه دارد؟

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


و HomeKit؟

می توانم بگویم که اکثریت قریب به اتفاق کاربران من واقعاً از داشتن یک نسخه پشتیبان از کدهای راه اندازی HomeKit خود از طریق HomePass استقبال می کنند. فکر نمی کنید تا زمانی که کدی را از دست ندهید یا نتوانید به دستگاه دسترسی پیدا کنید، لازم نیست، اما زمانی که این اتفاق می افتد، خوب است که یک نسخه از کدهای خود را در دسترس داشته باشید. برنامه آماده برای استفاده.

HomeLog در حال حاضر است با قیمت 4.99 دلار موجود است در مک، آیفون و آیپد. برنامه های HomeKit بیشتری از Aaron Pearce را بررسی کنید اینجا.

من نسبت به برخی از کاربران برنامه‌ام تنظیمات نسبتاً کوچکی دارم، اگرچه تعداد قابل توجهی دوربین HomeKit برای آزمایش دارم، زیرا هر کدام می‌توانند در نحوه عملکردشان بسیار متفاوت باشند.

چه چیزی شما را برای ایجاد HomeLog ترغیب کرد؟

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

من توسعه دهنده یک سری از برنامه های مرتبط با HomeKit در نیوزیلند هستم: HomeCam، HomePass، HomeLog، HomeRun، HomePaper و HomeScan.

و فکر می کنید پاسخ کاربران شما چه خواهد بود؟

و به نظر شما چقدر این اتفاق می افتد؟

چگونه به توسعه اپلیکیشن علاقه مند شدید؟

قبل از شروع فرصت های HomeKit روی چه چیزهایی کار می کردید؟

در نوجوانی، در سنین جوانی به سمت برنامه نویسی کشیده شدم و به خودم یاد دادم که چگونه وب سایت و در نهایت برنامه های iOS بسازم. من قبل از پیوستن به آنها برای راه اندازی برنامه رسمی خود در اوایل کارم، با برنامه های شخص ثالث برای DeviantArt شروع کردم.