Apple Pay در روسیه: تعلیق سرویس منجر به مراحل قانونی می شود

هرکسی که معتقد است با تصمیم اپل حقوقش نقض شده است و باید در قبال اقدامات خود “پاسخگو” باشند، می توانند با موسسه حقوقی تماس بگیرند و به شکایت علیه این شرکت بپیوندند.

گرفتن 9to5Mac

بانک های مورد نظر عبارتند از: VTB Group، Sovcombank، Novikombank، Promsvyazbank و Otkritie. بانک مرکزی روسیه خاطرنشان می کند که کارت های صادر شده توسط این پنج بانک دیگر با Apple Pay یا Google Pay کار نمی کنند، زیرا هر دو پلت فرم در ایالات متحده مستقر هستند.

به گفته این وکیل، تصمیم این شرکت باید به عنوان “آسیب اخلاقی عمدی” به کاربران روسی و صاحبان دستگاه های اپل تلقی شود. این وکیل ادعا کرد که مبلغ بازیابی باید قابل توجه باشد تا خسارت وارده به مصرف کنندگان روسی توسط تصمیم اپل جبران شود. […]

سرویس Apple Pay در این کشور در ماه فوریه به عنوان بخشی از تحریم های آمریکا علیه پنج بانک روسی به حالت تعلیق درآمد.

وکلای شرکت حقوقی Chernyshov، Lukoyanov and Partners (CLP) تصمیم گرفته اند علیه اپل به دلیل خاموش کردن سرویس پرداخت Apple Pay در دستگاه های روسیه شکایت کنند. […]

پس از حمله روسیه به اوکراین، دولت آمریکا و اتحادیه اروپا تحریم‌های اقتصادی را علیه این کشور وضع کردند، از جمله محدود کردن تراکنش‌های خارجی به بانک‌های روسیه. در نتیجه، Apple Pay، Google Pay و سایر کیف پول های دیجیتال در روسیه به حالت تعلیق درآمده اند […]

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


Apple Pay در روسیه ماه گذشته توسط شرکت کوپرتینویی به عنوان بخشی از یک سری تحریم ها علیه این کشور به دلیل تهاجم این کشور به اوکراین به حالت تعلیق درآمد. اکنون یک شکایت دسته جمعی علیه اپل تنظیم شده است، با این استدلال که مصرف کنندگان روسی با از دست دادن دسترسی به خدمات کیف پول الکترونیکی آسیب دیده اند.

از شهروندان روسی که تحت تأثیر برداشت Apple Pay در این کشور قرار گرفته اند دعوت می شود تا به این پرونده بپیوندند.

زمینه

بلافاصله پس از آن، اپل تمام فروش خود را در فروشگاه آنلاین اپل روسی متوقف کرد و عرضه تمام محصولات اپل به نمایندگی های فروش در این کشور را متوقف کرد.

شکایت برای تعلیق Apple Pay در روسیه

مایه تاسف است که شهروندان بی گناه روسیه به طرق مختلف از تحریم ها رنج می برند، اما از دست دادن Apple Pay به سختی یکی از بزرگترین آنهاست – و درمان آن در دست پوتین است، نه اپل.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

بعید به نظر می رسد که این شکایت حتی در روسیه به نتیجه برسد، زیرا تعلیق Apple Pay نتیجه مستقیم تحریم های دولت ایالات متحده علیه بانک های روسیه است. به عبارت دیگر، اپل حتی اگر بخواهد نمی تواند به صورت قانونی خدماتی را در آنجا ارائه دهد.Source link

بخش appl 9to5mac فارسی

کنستانتین لوکویانوف به تاس گفت این شرکت حقوقی تصمیم گرفت از اپل شکایت کند زیرا حقوق مصرف کنندگان روسی با بسته شدن “غیر موجه” و “یک جانبه” Apple Pay نقض شد.

جمهوری جهان گزارش های آزمایشی