Aqara Curtain Driver E1 اکنون با پشتیبانی HomeKit در دسترس استSource link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی درایور پرده Aqara E1 را می توان از آمازون خریداری کرد (از کد استفاده کنید USRIDEAU در ایالات متحده و کانادا و RIDEAUUKEU در فرانسه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و بریتانیا با 20 درصد تخفیف) یا از طیف دیگری از خرده فروشان تایید شده Aqara. اگر این اولین محصول Aqara شما است، برای استفاده از آن به هاب Aqara نیاز دارید.

سرعت درایور پرده قابل تنظیم است و می‌توان دستگاه را طوری تنظیم کرد که صبح‌ها آرام‌تر کار کند یا به آرامی باز شود، جایی که پرده‌ها را به آرامی برای بیش از یک ساعت حرکت می‌دهد تا به تدریج آفتاب صبحگاهی که می‌آید وارد شود. وقت بیدار شدن است.

برنامه Aqara Curtain Driver E1
برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

چند ماه پیش، محصول اتوماسیون پرده Switchbot را بررسی کردم و کاملاً تحت تأثیر قرار گرفتم. تنها نقطه ضعف دسترسی به HomeKit این است که نیاز به استفاده از HOOBS یا حفظ یک سرور Homebridge فعال دارد. اگرچه این یک فرآیند ساده است، اما بهتر است در صورت امکان یک محصول HomeKit بومی داشته باشید. امروز Aqara این را با Aqara Curtain Driver E1 به بازار می آورد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


درایور پرده Aqara E1 بر اساس پروتکل Zigbee 3.0 ساخته شده است، بنابراین قابلیت اطمینان، برد و بهره وری انرژی بهتری خواهید داشت. درایور Curtain تا 12 ماه عمر باتری بین شارژها از طریق درگاه USB-C دارد.

دو نوع مختلف درایور پرده Aqara E1 وجود دارد: نسخه میله ای برای سیستم های پرده میله ای و نسخه تراک برای U-track و I-track است. موتور داخل محصول می تواند پرده های سنگین تر را تا وزن 26 پوند باز و بسته کند. اگرچه من اکوسیستم HomeKit را ترجیح می دهم، اما درایور پرده Aqara با Google Assistant، Alexa و IFTTT نیز سازگار است. آقارا گفت که در اواخر امسال با Matter نیز کار خواهد کرد.

از آنجایی که این محصول مقاوم سازی است، نصب آن ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که درایور پرده Aqara E1 را روی میله پرده یا مسیر نصب کنید و به ابزار اضافی نیاز ندارید. یک سنسور نور داخلی به پرده اجازه می دهد تا زمانی که بیش از حد روشن است بسته شود و بالعکس. همچنین می‌توان آن را به‌طور هوشمند با شرایط دیگر کنترل کرد، مانند برنامه‌های از پیش تعیین‌شده، طلوع/غروب خورشید، آب‌وهوای محلی، یا بر اساس اینکه چه کسی در خانه است یا نه. به لطف سازگاری HomeKit، می توان آن را با سنسورهای حرکتی داخل ساختمان یا سنسورهای دما ادغام کرد.