Asphalt 8 بدون خرید درون برنامه ای به Apple Arcade می آید

Asphalt 8: Airborne+ از 27 آگوست برای مشترکین Apple Arcade در دسترس خواهد بود. کاربران اکنون می توانند یک یادآور در فروشگاه برنامه تنظیم کنید تا از تاریخ انتشار رسمی مطلع شود. این بازی با iPhone، iPad، Mac و Apple TV سازگار است.

همچنین بخوانید:

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

در حالی که Apple Arcade اساساً به عنوان یک پلتفرم برای بازی های جدید و انحصاری راه اندازی شد، اپل در اوایل سال جاری تصمیم گرفت عناوین کلاسیک را به سرویس بازی های اشتراکی خود بیاورد. اواخر این هفته، بازی محبوب مسابقه‌ای «Asphalt 8: Airborne» به اپل آرکید خواهد آمد، این بار بدون خرید درون‌برنامه‌ای.

یکی از جنبه های جالب در دسترس بودن Asphalt 8 در Apple Arcade تغییر در مدل گیم پلی است. بازی‌های فعلی آسفالت (از جمله آسفالت 8) رایگان هستند، به این معنی که هر کسی می‌تواند آن‌ها را بدون پرداخت هزینه دانلود کند، اما این بازی دارای آیتم‌های متعددی است که فقط از طریق خرید درون‌برنامه به دست می‌آیند.

همه بازی‌های موجود در Apple Arcade باید همه عناصر را بدون هزینه اضافی ارائه دهند زیرا کاربران قبلاً برای اشتراک پرداخت می‌کنند. به عبارت دیگر، نسخه Apple Arcade بازی Asphalt 8 تنها بر روی سکه های به دست آمده در بازی برای باز کردن محتوای بیشتر متکی است.

فرنچایز Asphalt قدیمی‌تر از فروشگاه App iPhone است و به عنوان یک بازی Nintendo DS در سال 2004 آغاز شد. 17 سال بعد، Asphalt نسخه‌های جدیدی را به دست آورد و به پلتفرم‌های بیشتری از جمله iOS، Windows و حتی macOS گسترش یافت. Asphalt 9، آخرین نسخه موجود، یکی از پردانلودترین بازی های App Store است.

با بیش از 120 میلیون دانلود، بهترین سری بازی های مسابقه ای آرکید روی موبایل به نقطه عطف جدیدی می رسد! با بیش از 90 خودروی رویایی دارای مجوز در یک تجربه رانندگی شدید با موتور فیزیک کاملاً جدید، شیرین کاری‌های هوایی پرسرعت پویا را انجام دهید.

با این حال، چیزی که این بار به Apple Arcade می آید، Asphalt 8 است که در سال 2013 منتشر شد. درست مانند سایر بازی های آسفالت، این بازی نیز دارای مسابقات آرکید شدید با چندین اتومبیل و موتور سیکلت است که می توان آنها را سفارشی کرد و ارتقا داد. این عنوان حتی در برخی از تبلیغات اپل نیز به چشم می خورد زیرا یکی از اولین بازی های موجود برای سیستم عامل tvOS بود.

[ad_2]

Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.