CarPlay به زودی ادغام AM/FM با Gracenote خواهد داشت

همانطور که اشاره شد CNETGracenote به کاربران اجازه می دهد تا بر اساس مکان، ژانر و موارد دلخواه با پخش جریانی و ادغام ایستگاه AM/FM جستجو کنند. این شرکت از فهرست گسترده ایستگاه های رادیویی خود در سراسر کشور برای ارائه اطلاعات مربوط به ژانر و مکان استفاده می کند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


یک انتقاد طولانی مدت از سیستم CarPlay اپل عدم پشتیبانی سنتی رادیو AM/FM است. با این حال، در CES 2018، شرکت نمایه سازی رسانه Gracenote قصد دارد این خلاء را پر کند…Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

متأسفانه، Gracenote برنامه خود را مستقیماً در دسترس مصرف کنندگان قرار نمی دهد. درعوض، با خودروسازان کار خواهد کرد تا کاربرد خود را به صورت موردی یکپارچه کند.

همانطور که در تصویر بالا می بینید، Gracenote به طور یکپارچه Apple Music را ادغام می کند و به شما امکان می دهد آهنگ هایی را که از رادیو می شنوید مستقیماً به کتابخانه Apple Music خود اضافه کنید.

برای اخبار بیشتر اپل در 9to5Mac در YouTube مشترک شوید:

به طور سنتی، کاربران CarPlay مجبور می‌شوند برای کنترل پخش رادیو به سیستم اطلاعات سرگرمی استاندارد خودروی خود برگردند، که زمانی که از CarPlay برای مواردی مانند پیام‌رسانی و ناوبری استفاده می‌شود، فرآیندی گیج‌کننده ایجاد می‌کند. سایر برنامه‌ها مانند iHeartRadio رادیویی را ارائه می‌دهند، اما Gracenote با پشتیبانی از رادیو AM/FM سنتی خود را متمایز می‌کند.


علاوه بر پخش رادیو محلی، این برنامه به رانندگان این امکان را می‌دهد تا از بین فهرستی از ایستگاه‌های مورد علاقه انتخاب کنند و ایستگاه‌ها را بر اساس مکان یا ژانر جستجو کنند. بهترین از همه، این است که به طور یکپارچه ایستگاه های پخش و پخش را با هم ترکیب می کند، بنابراین رانندگان می توانند موارد مورد علاقه محلی خود را در حین سفر دریافت کنند.

Gracenote که به خاطر ایجاد اطلاعات برچسب‌گذاری برای موسیقی دیجیتال معروف است، برنامه خود را معرفی کرد که یک رابط غنی برای پخش رادیو در CarPlay ارائه می‌دهد. برنامه Gracenote از پخش ایستگاه‌های رادیویی محلی مانند سیستم‌های سنتی داخل خودرو پشتیبانی می‌کند، اما از مرور ایستگاه‌های رادیویی استریم نیز پشتیبانی می‌کند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید: