CarPlay در iOS 12: بهبود برنامه های صوتی، فریم جدید، برنامه های ناوبری شخص ثالث

ابتدا، اپل جزئیات بهبود برنامه های صوتی در CarPlay را شرح داد. آلبرت وان، یکی از اعضای تیم iOS Car Experience، توضیح داد که iOS 12 بر چهار پیشرفت اصلی CarPlay تمرکز دارد:

  • عملکرد بهبود یافته
  • دنباله بوت سریعتر
  • انیمیشن های روان تر
  • ارتباط بهتر با اپلیکیشن شما

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.
Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

چارچوب CarPlay یک رابط کاربری ایجاد شده و میزبانی شده از سیستم را ارائه می دهد که شما برای نمایش برنامه ناوبری خود سفارشی می کنید. این فریم ورک عناصر رابط کاربری مانند اندازه هدف لمسی، اندازه فونت و رنگ، نکات برجسته و غیره را کنترل می کند، در حالی که به برنامه شما اجازه می دهد تا کاشی های نقشه سفارشی، اطلاعات سفرها و مسیرها و غیره را نمایش دهد.

در مرحله بعد، Mike Knippers، همچنین یکی از اعضای تیم iOS Car Experience، روند یکپارچه سازی برنامه های ناوبری موجود با CarPlay را توضیح داد. او گفت که چارچوب جدید CarPlay به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که “کمی تلاش” را برای آوردن برنامه های خود به CarPlay انجام دهند:

برای برنامه های ناوبری در CarPlay، اپل بر سه نکته اصلی تاکید دارد. اینها شامل مرور رابط نقشه، ارائه هشدارهای ناوبری و ارائه ناوبری کامل است. این شامل جزئیاتی مانند زمان رسیدن کاربر به مقصد، تخمین زمان و مانورهای آتی است.

نکته ای که وان به توسعه دهندگان بیان کرد این است که آنها باید سناریوهای رانندگی رایج را در نظر بگیرند، مانند آیفون متصل به CarPlay که با رمز عبور و سیگنال شبکه متغیر قفل شده است. به عنوان مثال، برنامه باید تا حد امکان محتوا را پر کند تا از قطع شدن شبکه بر پخش صدا جلوگیری کند.

در نهایت، اپل امیدوار است که فریم ورک جدید CarPlay این کار را برای توسعه دهندگان آسان تر کند تا برنامه های موجود خود را به CarPlay بیاورند.


این انعطاف‌پذیری به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به ساختن برنامه‌ای که روی همه سیستم‌های CarPlay پشتیبانی‌شده کار می‌کند، روی ارائه یک تجربه عالی CarPlay تمرکز کنید.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

در WWDC روز دوشنبه، اپل رسما اعلام کرد که CarPlay اکنون از برنامه های نقشه برداری شخص ثالث مانند Waze و Google Maps پشتیبانی می کند. اپل در جلسه WWDC این هفته جزئیات بیشتری در مورد این ویژگی و همچنین بهبودهایی در برنامه‌های CarPlay موجود ارائه کرد…

برای اخبار بیشتر اپل در 9to5Mac در YouTube مشترک شوید:

جلسه کامل WWDC 2018 در مورد برنامه های صوتی و ناوبری CarPlay است در اینجا موجود است.

“چارچوب CarPlay جعبه ابزار شما برای ایجاد تجربیات تعاملی عالی در صفحه ماشین است. از مجموعه ثابتی از الگوها استفاده می کند که برنامه های شما می توانند ایجاد و استفاده کنند، و iOS به یک رابط کاربری ارائه شده در بالای برنامه شما منجر می شود. با این، و با کمی تلاش از جانب شما، برنامه های شما از تمام سیستم های CarPlay پشتیبانی خواهند کرد.