Ecobee «Hey Siri» و Airplay را با ترموستات هوشمند خود ادغام می کند

استوارت لومبارد، بنیانگذار و مدیر عامل اکوبی:

می توانید بیانیه مطبوعاتی کامل Ecobee را در اینجا بخوانید.

امروز ecobee اعلام کرد که سیری با کنترل صوتی با به‌روزرسانی نرم‌افزار رایگان به ترموستات هوشمند می‌آید. مشتریان می توانند از دستیار هوشمند اپل برای گفتن “Hey Siri” به ترموستات هوشمند ecobee خود استفاده کنند و از هندزفری برای تنظیم دما، ارسال پیام مخابره داخلی و موارد دیگر کمک بگیرند. به‌روزرسانی نرم‌افزار اکنون شروع به انتشار کرده است و طی چند هفته آینده برای همه مشتریان ترموستات هوشمند ecobee در دسترس خواهد بود.

هنگامی که دو سال پیش ترموستات هوشمند با کنترل صوتی را بررسی کردیم، آن را بهترین گزینه HomeKit در بازار نامیدیم و این امر امروز نیز صادق است. در آن زمان، بخش «کنترل صوتی» دستگاه به الکسای آمازون محدود بود، اما با اعلام امروز این موضوع تغییر می‌کند.

همچنان، همانطور که اشاره شد حاشیه، غیرمتمرکز، این به‌روزرسانی همچنین ترموستات هوشمند Ecobee شما را به هدف AirPlay 2 تبدیل می‌کند. آن را در تنظیمات چند اتاق با سایر دستگاه‌های دارای AirPlay فعال کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


به عنوان مثال، اگر بگویید “Hey Siri, قفل درب ورودی را باز کن”، ترموستات هوشمند Ecobee می تواند درخواست شما را بپذیرد، آن را به HomePod mini در اتاق دیگری ارسال کند، جایی که در نهایت دستور در آنجا اجرا می شود.

Ecobee در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد:

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

در WWDC تابستان امسال، اپل اعلام کرد که برای اولین بار در دسترس بودن Siri را به دستگاه های شخص ثالث گسترش می دهد. امروز، Ecobee اعلام کرد که پشتیبانی از یکپارچه سازی سیری را برای ترموستات هوشمند محبوب خود با کنترل صوتی ارائه می کند. برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه کار به زیر سر بزنید.

Ecobee می‌گوید این به‌روزرسانی برای SmartThermostat با مدل‌های فرمان صوتی منتشر می‌شود و طی چند هفته آینده به همه کاربران دسترسی خواهد داشت. شما به یک نرم افزار HomePod mini در حال اجرا نسخه 15 نیاز دارید و برای اینکه SmartThermostat شما بر روی سیستم عامل 4.7.5.352 باشد.

ما خوشحالیم که مشتریان می توانند مستقیماً از ترموستات هوشمند ecobee با کنترل صوتی با سیری صحبت کنند و به مشتریان اپل تجربه یکپارچه تری از خانه را ارائه دهند. با هر بهبودی در محصولات خود، امیدواریم زندگی مشتریان خود را بهبود بخشیم، با دستگاه هایی که آسایش و راحتی بیشتری را در زندگی روزمره به ارمغان می آورند. این ادغام جدید با گشودن راه‌های جدیدی برای مشتریان ما برای کنترل خانه‌شان با ترموستات هوشمند ما، این وعده را زنده می‌کند.Source link

بخش سیری 9to5mac فارسی

همانطور که اپل در WWDC اعلام کرد، یک هشدار مهم برای پشتیبانی از Siri در دستگاه های شخص ثالث وجود دارد: شما به یک HomePod mini در همان شبکه Ecobee خود نیاز دارید. این به این دلیل است که وقتی از «Hey Siri» استفاده می‌کنید و از طریق Ecobee درخواست می‌کنید، درخواست را از طریق شبکه شما و از طریق HomePod mini هدایت می‌کند.