Eve Door اتوماسیون های HomeKit را باز می کند و شبکه Thread را گسترش می دهد

یکی از اتوماسیون های مورد علاقه من بیرون بردن سگمان در شب است. ما اتوماسیون هایی داریم که وقتی درها در شب باز هستند، چراغ های بیرونی را به مدت 15 دقیقه روشن می کنند. چراغ ها پس از 15 دقیقه به طور خودکار خاموش می شوند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

Thread و فناوری شبکه شبکه کم مصرف آن به یک هاب محلی متکی نیست، بنابراین هیچ نقطه شکستی برای شبکه شما وجود ندارد. در صورت قطع اتصال دستگاه ها، ممکن است مسیرهای بسته داده برای رسیدن به اینترنت جایگزین شوند. هنگامی که یک HomePod mini به شبکه اضافه می شود، لوازم جانبی دارای Thread به طور خودکار با آن و با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. این اتصال به طور خودکار بدون نیاز به پیکربندی کاربران از قبل انجام می شود. پشتیبانی از Threading یکی از ویژگی های ضروری HomePod Mini نسبت به HomePod اصلی است.

[ad_2]

Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی اگر سیستم هشدار HomeKit ندارید، یک درب حوا در تمام درهای بیرونی شما از آنجا، می‌توانید اتوماسیون‌های HomeKit را برای روشن کردن چراغ‌های خاص هنگام باز شدن در و موارد دیگر ایجاد کنید. اکثر مردم به استفاده از این اتوماسیون ها برای روشن کردن چراغ های داخلی فکر می کنند، اما من آن را برای روشن کردن نمای بیرونی مفید دیدم. آن ها

سنسورهای در و پنجره از روزهای اول بخشی از HomeKit بوده اند. موارد استفاده متعددی برای آنها وجود دارد. ابتدا می‌توانید از آنها به عنوان یک سیستم امنیتی کم‌هزینه که خودتان نظارت می‌کنید استفاده کنید. می‌توانید از آن‌ها برای مشاهده باز بودن درب استفاده کنید، اگر چنین است، مجموعه‌ای از رویدادها را راه‌اندازی کنید و سپس دوربین‌های خود را بررسی کنید. برنامه Home می تواند هر زمان که در یا پنجره باز می شود یک اعلان فشار برای شما ارسال کند.

درب حوا یک دستگاه هوم کیت کارآمد و مفید است. اگر زنگ هشدار HomeKit ندارید، باید آن را روی همه درهای بیرونی خود قرار دهید. من دوست دارم که شامل ارتقاء سیستم عامل Thread است و تنها شکایت من این است که دارای گزینه باتری قابل شارژ است. از طرف دیگر، جدا کردن مادربرد در حالی که کیس به در وصل است دشوار خواهد بود.

به غیر از درهای بیرونی شما، می تواند در جای دیگری از خانه شما مفید باشد. هر جایی که دری دارید می تواند مکانی باشد. یک کابینت مشروب دارید و می خواهید ببینید که آیا باز است (اما نمی خواهید آن را قفل کنید)؟ درب حوا را در داخل خانه نصب کنید. آیا می خواهید بدانید درب انباری شما در روز چند بار باز می شود؟ آن را دنبال کنید درب حوا.

نتیجه گرفتن

با افزایش تعداد دستگاه های دارای Thread در خانه شما، شبکه شما همچنان قدرتمندتر می شود.

حوا در کجا مفید است؟

وقتی فناوری حسگر درب را به HomeKit اضافه می‌کنید، می‌توانید کارهای بسیار سرگرم‌کننده‌ای را در نتیجه انجام دهید. مثلا در خانه من از a استفاده می کنیم سیستم هشدار محل سکونت، بنابراین من از سنسورهای درب آنها در HomeKit استفاده می کنم. مزیت HomeKit این است که بدون توجه به سنسور درب که استفاده می کنید می توانید به همان نتیجه برسید.

جعبه گشایی و راه اندازی Eve Door

اگر کسی از من بپرسد که چرا HomeKit را به پلتفرم‌های خانه هوشمند ترجیح می‌دهم، برای سهولت ایجاد اتوماسیون در برنامه Home است که می‌تواند با سیری به جای HomePod استفاده شود. دومین دلیل مورد علاقه ایجاد اتوماسیون بر اساس استفاده از حسگرها است. این هفته میخوام تماشا کنم سنسور درب/پنجره حوا با پایه نخی.

HomeKit هفتگی مجموعه ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می شود تمرکز دارد.


FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


دریافت کنید درب حوا عملیاتی تفاوت چندانی با اکثر محصولات HomeKit ندارد. آن را از جعبه خارج می‌کنید، باتری همراه را نصب می‌کنید، سپس کد را در برنامه Home اسکن می‌کنید.

از نظر فنی، سنسورهای درب بر اساس یک مفهوم ساده هستند. وقتی در بسته می شود، قسمت مغناطیسی یک حلقه جریان الکتریکی را می بندد. هنگامی که آهنربا حذف می شود، جریان قطع می شود، سپس سنسور “باز” ​​در نظر گرفته می شود. اگر یک سیستم امنیتی استاندارد دارید که به خانه شما متصل شده است، تقریباً به همان صورت عمل می کند.

شما می خواهید دانلود کنید اپلیکیشن حوا هر چند بلافاصله احتمالاً یک به‌روزرسانی میان‌افزار در انتظار شما خواهد بود که پشتیبانی Thread را اضافه می‌کند. اگر مقالات قبلی HomeKit من را خوانده باشید، می دانید که من در مورد آن هیجان زده هستم نخ. من دوست دارم که ایو به جای اینکه شما را مجبور به خرید دستگاه های جدید کند، دستگاه های موجود را برای پشتیبانی از آنها ارتقا می دهد.

سیم چیست؟