Eve Thermo امروز در یک به‌روزرسانی جدید از Thread پشتیبانی می‌کند

Eve Thermo یک شیر رادیاتور هوشمند است که به شما امکان می‌دهد دمای اتاق‌ها را به روش‌های مختلف کنترل کنید، از جمله سیری…

Thread یک استاندارد فنی پیشرفته برای کنترل محصولات خانه هوشمند است که توسط بسیاری از شرکت ها از جمله اپل پشتیبانی می شود. به جای اینکه هر دستگاه مجبور باشد با یک هاب ثابت ارتباط برقرار کند، پیام های کنترلی را می توان توسط هر دستگاه دارای Thread در خانه شما منتقل کرد. این شامل HomePod mini نیز می شود.

در اینجا Eve مزایای Thread را شرح می دهد:

Eve، سازنده خانه های هوشمند آلمانی، امروز آپدیت مورد انتظار نسخه جدید Eve Thermo را منتشر کرد که قابلیت Thread را اضافه می کند. این به‌عنوان به‌روزرسانی آتی توسط این شرکت در اواخر سال 2020 اعلام شد، که به دنبال سایر محصولات Eve است که اکنون محصولات جدیدی را با Thread منتشر کرده‌اند یا Thread را در محصولات فعلی فعال کرده‌اند.

اول، این یک شبکه مش همتا به همتا است، به این معنی که دستگاه ها برای برقراری ارتباط با یکدیگر نیازی به اتصال مستقیم به هاب مرکزی ندارند. دوم، این شبکه به گونه ای طراحی شده است که یک شبکه خودنگهدار و خود ترمیم شونده باشد، بنابراین حتی اگر برخی از دستگاه ها بیایند و بروند، اتصال همچنان حفظ می شود و شبکه به طور خودکار خود را در صورت نیاز پیکربندی مجدد می کند. سوم، از ابتدا با در نظر گرفتن خانه هوشمند طراحی شده است، به این معنی که تمرکز خاصی روی عمر باتری و مصرف انرژی برای دستگاه هایی که منبع تغذیه دائمی ندارند، وجود دارد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.
Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

پانل های نور هوشمند نانولیف پشتیبانی Thread را در به روز رسانی ماه گذشته به دست آورد.

سیستم‌های گرمایش هوشمند معمولی به شما امکان می‌دهند دمای مورد نظر را معمولاً برای یک ترموستات واحد تنظیم کنید. اما ممکن است دمای متفاوتی در اتاق‌های مختلف در زمان‌های مختلف داشته باشید، مانند اتاق خواب و اتاق نشیمن، و ممکن است فقط در اتاق‌های بلااستفاده مانند اتاق‌های مهمان، زمانی که هیچ‌کس به آن مراجعه نمی‌کند، بخواهید گرمای تعمیر و نگهداری داشته باشید.

Thread یک شبکه مش است. این بدان معناست که دستگاه های شبکه می توانند مستقل از یک پل مرکزی یا هاب با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این، آنها می توانند پیام ها را با عبور دادن آنها به دستگاه های دیگر ارسال کنند تا به دستگاهی برسند که در غیر این صورت به دلیل برد، دیوارها یا عوامل دیگر غیرقابل دسترسی است. و اگر برخی از دستگاه ها از شبکه جدا شوند، شبکه می تواند خود سازماندهی شود.

شرکت تجهیزات خانه هوشمند Eve پشتیبانی Thread را به آن اضافه کرده است طیف محصولات آنو Eve Thermo آخرین دستگاه مجهز به HomeKit است که به روز شده است.

Eve پشتیبانی Thread را در ماه آوریل به سه محصول خود اضافه کرد و اخبار هوم کیت گزارش می دهد که حوا ترمو امروز دنبال شد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

Eve Thermo راه حلی ارائه می دهد که به رادیاتورهای جداگانه متصل می شود تا به طور خودکار کنترل شوند تا به دمای مورد نظر برای آن اتاق برسند.