ExpressVPN اکنون به صورت بومی روی مک های سیلیکونی اپل کار می کند

آیا برنامه macOS مورد علاقه شما در حال حاضر به صورت بومی برای تراشه های M1 و M2 کار می کند؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

این شرکت می‌گوید که کاربران ExpressVPN اکنون می‌توانند «با به‌روزرسانی به جدیدترین برنامه Mac از تمام مزایای عملکردی مک‌های سیلیکونی اپل لذت ببرند».

در حالی که این برنامه انکار نمی کند که چقدر تجربه بهتر خواهد بود، این شرکت مزایای نسخه ای را که به طور خاص برای مک های سیلیکونی اپل طراحی شده است، می شناسد، زیرا برنامه ExpressVPN “حتی یکپارچه تر بر روی جدیدترین مدل های کامپیوترهای Mac کار می کند و به کاربران این امکان را می دهد. برای لذت بردن از عملکرد بهبود یافته با کاهش مصرف باتری.Source link

بخش اپل سیلیکون 9to5mac فارسی

به همین دلیل است که ما برنامه مک خود را برای داشتن پشتیبانی سیلیکون بومی اپل بازسازی کرده ایم. کاربران ExpressVPN با Apple Silicon Mac اکنون می‌توانند از اثرات کامل بهبود در قابلیت اطمینان، عملکرد، سرعت و عمر باتری رایانه‌های خود، صرفاً با به‌روزرسانی به آخرین نسخه برنامه Mac ما، لذت ببرند.

اپل اولین دسته از مک M1 خود را چند سال پیش معرفی کرد. با تکمیل انتقال چند ماه پیش، این شرکت در حال حاضر دو مک بوک اول را با تراشه M2 عرضه کرده است که قابلیت‌های GPU، CPU و Neural Engine را بهبود می‌بخشد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


مک‌های سیلیکونی اپل هنوز جدید هستند و بسیاری از برنامه‌ها هنوز از آنها پشتیبانی نمی‌کنند. در عوض، این برنامه ها باید توسط نرم افزاری به نام Rosetta 2 “ترجمه” شوند تا بتوانند روی سیلیکون اپل استفاده شوند. با این حال، برنامه های ترجمه شده به خوبی برنامه های بومی کار نمی کنند.

ExpressVPN می گوید که اگر از یک رایانه قدیمی اپل مبتنی بر اینتل استفاده می کنید، نسخه 11.5.0 به کار خود ادامه می دهد و همچنین این برنامه یک “دودویی جهانی است که از هر دو معماری پشتیبانی می کند.” می توانید آخرین نسخه ExpressVPN برای macOS را اینجا پیدا کنید.

ExpressVPN به نسخه 11.5.0 برای کاربران macOS به روز شده است. در نهایت پشتیبانی بومی را برای مک‌های سیلیکونی اپل به ارمغان می‌آورد، به این معنی که کاربران مک M1 و M2 می‌توانند از مزایای این VPN که به صورت بومی بر روی رایانه‌هایشان اجرا می‌شود، استفاده کنند.