FBI از رمزگذاری سرتاسر جدید iCloud راضی نیست

شرکت‌ها باید از تلاش برای مربع کردن دایره با قرار دادن اشکالات در جیب خود به دستور دولت‌ها دست بردارند و بر حمایت از کاربران و حقوق بشر خود تمرکز کنند. امروز اپل گام بزرگی در هر دو جبهه برداشت. تعدادی از گزینه‌های پیاده‌سازی وجود دارد که می‌تواند بر امنیت کلی ویژگی جدید تأثیر بگذارد، و ما از اپل فشار می‌آوریم تا مطمئن شود که رمزگذاری تا حد ممکن قوی است. در نهایت، ما می خواهیم اپل کمی جلوتر برود. فعال کردن این ویژگی های حریم خصوصی به طور پیش فرض به این معنی است که همه کاربران می توانند از حقوق خود محافظت شوند.

گرفتن 9to5Mac

اما در حالی که FBI از اعلامیه اپل انتقاد می کند، این شرکت مورد استقبال دیگران قرار می گیرد. بنیاد Electronic Frontier از اپل به دلیل گسترش رمزگذاری سرتاسر و همچنین تصمیمش برای توقف پروژه های تشخیص CSAM برای iCloud Photos تمجید کرد.

اواخر چهارشنبه، FBI اعلام کرد که “عمقاً در مورد تهدید ناشی از رمزگذاری انتها به انتها و محدودیت دسترسی کاربران نگران است.”

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.
Source link

بخش appl 9to5mac فارسی اپل باید می‌دانست که با اعلان رمزگذاری انتها به انتها برای iCloud با واکنش FBI و سایر آژانس‌های مشابه مواجه خواهد شد. اگرچه برخی از داده‌های iCloud برای سال‌ها رمزگذاری شده‌اند، اما این قابلیت برای اولین بار به مواردی مانند دستگاه ابری و پشتیبان‌گیری از پیام‌ها گسترش می‌یابد.

اپل دیروز طیف وسیعی از فناوری های امنیتی جدید را برای پلتفرم های خود معرفی کرد، از جمله گسترش رمزگذاری سرتاسر به انواع دیگر داده های iCloud. با این حال، در پاسخ به این اعلامیه، اپل در حال حاضر با انتقاد FBI روبرو شده است که گفته است “عمیقا نگران تهدید ناشی از رمزگذاری سرتاسر و محدودیت دسترسی کاربران است.”

FBI از اپل راضی نیست (دوباره)

این تأثیر قابل توجهی بر FBI و سایر سازمان های مجری قانون خواهد داشت، زیرا اپل کلید باز کردن هیچ یک از این داده ها را در دست نخواهد داشت. در گذشته، اپل در شرایطی که داده‌ها با رمزگذاری سرتاسر محافظت نمی‌شدند، مجبور شده بود از درخواست‌های مجری قانون پیروی کند.

اپل و اف‌بی‌آی قبلاً بیش از سهم خود اختلاف نظر داشتند. مهم‌تر از همه، FBI در سال 2016 از اپل خواست تا یک درب پشتی در آیفون بسازد تا قفل آیفون مورد استفاده تیرانداز سن برنادینو را باز کند. اپل از انجام این درخواست خودداری کرد و آن را “یک اقدام بی سابقه که امنیت مشتریان ما را تهدید می کند” خواند.

این دفتر در بیانیه ای ایمیلی گفت: «این توانایی ما را برای محافظت از مردم آمریکا در برابر اعمال جنایتکارانه از حملات سایبری و کودک آزاری گرفته تا قاچاق مواد مخدر، جنایت سازمان یافته و تروریسم را مختل می کند. “در این دوره از امنیت سایبری و الزامات “امنیت بر اساس طراحی”، FBI و شرکای مجری قانون به “دسترسی قانونی از طریق طراحی” نیاز دارند.”

خبر خوب برای این آژانس‌ها این است که ویژگی جدید رمزگذاری end-to-end هنوز هم در حال حاضر انتخاب شده است. کاربران باید به صورت دستی به برنامه تنظیمات بروند و روی «محافظت از داده‌های پیشرفته» کلیک کنند تا رمزگذاری سرتاسری را به این دسته‌های جدید داده‌های iCloud اضافه کنند. این احتمالاً در مقطعی در آینده تغییر خواهد کرد، در این صورت ما انتظار شکایت های بیشتری از FBI و دیگران داریم.

در حالی که FBI در نهایت توانست بدون کمک اپل قفل آیفون را باز کند (فقط برای اینکه چیز مهمی در دستگاه پیدا کند)، اپل از آن زمان رمزگذاری را دو برابر کرده و بر حفظ حریم خصوصی کاربران تاکید کرده است. این ما را به جایی می‌رساند که این هفته هستیم، با گسترش رمزگذاری سرتاسری به چندین نوع جدید از داده‌های iCloud، از جمله پشتیبان‌گیری از دستگاه، داده‌های ابری iMessage، عکس‌ها و موارد دیگر.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

قابل پیش بینی است که FBI از این تصمیم راضی نیست. در بیانیه ای که به واشنگتن پست، FBI گفت که در مورد تهدید ناشی از رمزگذاری انتها به انتها “عمیقا نگران” است. اف‌بی‌آی همچنین می‌گوید که مانع از توانایی آن در «محافظت از مردم آمریکا در برابر اعمال جنایتکارانه» مانند حملات سایبری، سوء استفاده از کودکان و قاچاق مواد مخدر خواهد شد.

من علاقه مندم که ببینم شکایات سازمان های دولتی چگونه بر برنامه های اپل برای ارائه حفاظت پیشرفته داده در سطح جهانی تأثیر می گذارد. این ویژگی تنها در زمان راه اندازی در ایالات متحده در دسترس است و ما انتظار واکنش شدیدتر از سوی سایر دولت ها را داریم.