HomeKit Weekly: لامپ Cololight HomeKit با پشتیبانی از HomeKit گزینه های روشنایی پر جنب و جوش ارائه می دهد

هنگامی که همه چیز ساخته شد، باید یک کابل برق USB-A پیدا کنید. از نبودن آن در جعبه تا حدودی شوکه شدم، اما یک کشو پر از آن از خریدهای قبلی آیفون و آیپد دارم. کد HomeKit در پایین است، بنابراین باید برنامه Home را باز کنید > روی + > افزودن لوازم جانبی ضربه بزنید. می بینید که پوشش دوربین ظاهر می شود، سپس می توانید کد HomeKit را اسکن کنید. متأسفانه، این شرکت برچسب کد یدکی ندارد، بنابراین همیشه ایده خوبی است که از آن در برنامه‌هایی مانند نسخه پشتیبان تهیه کنید. کارت خانه. بدون این کد، اگر راه‌اندازی برنامه Home خود را دوباره بسازید یا نیاز به حذف/افزودن مجدد آن برای اهداف عیب‌یابی داشته باشید، در آینده نمی‌توانید آن را به HomeKit اضافه کنید.

برنامه Cololight

لامپ ColoLight HomeKitاگرچه ارزان ترین چراغ موجود در بازار نیست، اما شگفت انگیز است. از ساختن آن لذت بردیم. با HomeKit عالی کار می‌کند و گزینه‌های عالی برای ارائه گزینه‌های نورپردازی سرگرم‌کننده دارد تا ظاهر یک اتاق را خوشایند کند. به راحتی می توان آن را در کنار تخت، پشت تلویزیون یا روی میز قرار داد. امکانات بی حد و حصر است. در حال حاضر لامپ HomeKit مورد علاقه من است و در دسترس است آمازون.

HomeKit هفتگی مجموعه ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می شود تمرکز دارد.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی برنامه Cololight تعداد کمی دارد خارق العاده صحنه ها اما با نزدیک شدن به صحنه کریسمس، یک صحنه عالی وجود دارد که برای دادن حال و هوای کریسمس به فضای کوچکتر عالی است. همچنین، همانطور که در ویدیوی زیر مشاهده می کنید، هر سلول بسیار تعاملی تر از یک رنگ ثابت استاندارد است.

خلاصه

شما باید دانلود کنید برنامه آیفون Cololight برای استفاده کامل از محصول نورها را می توان با استفاده از صحنه های از پیش تعیین شده برای متحرک سازی تنظیم کرد و آنها فقط در برنامه Cololight در دسترس هستند. اگر صحنه‌ای را پیدا کردید که دوست دارید، می‌توانید با استفاده از برنامه Home یا سیری آن را خاموش و دوباره روشن کنید و آخرین تنظیماتی را که استفاده کرده‌اید به خاطر بسپارید. با این حال، تغییر به یک صحنه جدید به برنامه Cololight نیاز دارد. این چراغ همچنین دارای یک دکمه فیزیکی روشن/خاموش است – که برای محیط کودک قدردانی می کنم. این اغلب می تواند ساده تر از فعال کردن آن از سیری با استفاده از HomePod mini باشد.

بچه های من در طول سال ها به استفاده از HomeKit در خانه ما عادت کرده اند. یک دوشاخه هوشمند HomeKit دستگاه‌های نویز سفید آنها را کنترل می‌کند، ما از فیلترهای هوای مجهز به HomeKit در اتاق خواب آنها استفاده می‌کنیم و اخیراً گزینه‌های روشنایی سرگرم‌کننده برای “چراغ‌های شب” را آزمایش کرده‌ایم. من یکی از بهترین گزینه های هوم کیت نور شب را کشف کرده ام، و آن هم همین است Cololight Hexagon Light کار می کند.

به نظر می رسد این محدودیت مربوط به محیط برنامه Home باشد، زیرا سایر محصولات نیز تجربه مشابهی داشته اند. به عنوان مثال، برنامه Home به شما امکان می دهد رنگ های ثابت را انتخاب کنید اما صحنه های متحرک ایجاد نکنید.

وقتی محصول رسید، فرزندانم را در تصمیم گیری برای ساخت آن مشارکت دادم. من متوجه شدم که یکی از بهترین چیزها در مورد این محصول است – شما می توانید هر شکلی را که می خواهید ایجاد کنید. پس از نصب پایه، ساخت آن نسبتا آسان است. دو نوع کانکتور در ColoLight وجود دارد. کانکتورهای فیزیکی برای تثبیت هگزها و کانکتورهای برق وجود دارد.

به برنامه Home اضافه شد

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.