HomeKit Weekly: Eve Room کیفیت هوای داخل خانه را با نمایشگر e-ink و باتری قابل شارژ ردیابی می کند.

ایو شامل کد HomeKit روی جعبه است، بنابراین تنها چیزی که لازم است یک اسکن سریع در دستیار دستگاه جدید برنامه Home است تا شروع به ردیابی کیفیت و دمای هوا در هر اتاق در خانه شما کند. هنگامی که دستگاه به محیط HomeKit شما ملحق شد، می‌توانید به برنامه Home بگویید که در کدام اتاق است. Eve Room داده های خود را از طریق بلوتوث کم انرژی منتقل می کند، بنابراین اگر با اتصال مشکل دارید، ممکن است بخواهید توسعه دهنده بلوتوث Eve را در نظر بگیرید. من امیدوارم که نسخه بعدی اتاق حوا شامل پشتیبانی Thread باشد.

من تمام محصولات Eve را که در ایالات متحده فروخته می شود بررسی کرده ام و پیوسته از ادغام دقیق آن با HomeKit و محصولات قابل اعتماد شگفت زده شده ام. اگر اپل قصد خرید یک فروشنده برای ایجاد محصولات اختصاصی HomeKit را داشت، ایو باید در لیست بالا باشد. اخیراً به دفتر من اضافه شده است مانیتور کیفیت هوای داخل اتاق حوا.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

اتاق آماده باش تمام اندازه‌گیری‌های آن را با جزئیات تاریخی دنبال می‌کند که سپس می‌توان آن را در شب آیفون مشاهده کرد. این داده‌ها می‌توانند به شما در ردیابی تأثیر تغییرات ساده در محیط خود بر کیفیت هوا در طول زمان کمک کنند. همچنین برای ردیابی دما و کیفیت هوا در یک اتاق خاص در خانه شما (اتاق کودک و غیره) مفید است. همچنین می‌تواند جالب باشد که ببینیم چگونه آشپزی، روشن کردن شمع، یا معرفی وسایل الکترونیکی جدید به یک اتاق می‌تواند بر کیفیت اتاق تأثیر بگذارد.

من هدف خود را نظارت بر کیفیت هوا در هر اتاق خانه خود قرار دادم و اتاق حوا را برای اتاق خواب / دفتر خانه خود انتخاب کردم. این VOC ها، دما و رطوبت را با استفاده از نمایشگر e-ink ردیابی می کند. یکی از ویژگی های مورد علاقه من این است که از طریق mini USB قابل شارژ است. بسیاری از محصولات HomeKit بی سیم از باتری های معمولی استفاده می کنند، بنابراین من باید همه آنها را تقریباً سالی یک بار تعویض کنم. من عاشق این هستم که ایو مایل بیشتری را طی کرد و یک دستگاه شارژی داخلی در آن قرار داد. اتاق حوا با یک بار شارژ حدود شش هفته دوام می آورد.

ردیابی جزئیات

را اتاق آماده باش در محدوده قیمتی ردیاب کیفیت هوای HomeKit قرار دارد، اما باتری قابل شارژ آن را به گزینه ای عالی تبدیل می کند. اگر چیزی پایین تر می خواهید، آن را بررسی کنید گزینه Qingping من چند هفته پیش بررسی کردم.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

برنامه Home شامل تمام داده‌های ردیابی شده زنده است، بنابراین اگر کیفیت هوا به زیر سطح معینی کاهش یابد و غیره به شما هشدار می‌دهد عالی است. می تواند دمای بین 32 درجه تا 122 درجه فارنهایت را ردیابی کند و آن را روی جریان جوهرهای الکترونیکی 200×200 خود نمایش دهد.

پیکربندی HomeKit

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می‌شود تمرکز دارد.


پس از ورود به HomeKit، می توانید کیفیت هوا را در برنامه Home ردیابی کنید و اتوماسیون هایی برای روشن کردن فن های HomeKit یا یک تصفیه کننده هوا ایجاد کنید.

آیا اتاق حوا ارزش این قیمت را دارد؟