HomeKit Weekly: Wemo Stage لوازم جانبی ایده آل برای ساده کردن استفاده روزانه از HomeKit است

سوال شروع این است که نصب Wemo Stage در کجای خانه شما منطقی است؟ بعد از گذراندن مدتی با یک محصول، فکر می کنم یک محصول ایده آل برای اتاق کودک یا اتاق مهمان خواهد بود. اگرچه من از برنامه Home و یک HomePod mini برای تعامل با لوازم جانبی HomeKit خود استفاده می کنم، اما اگر به داده های HomeKit دسترسی نداشته باشید، این یک مورد ایده آل نیست. من داده‌های HomeKit خود را با آی‌پدهای بچه‌هایم به اشتراک نمی‌گذارم، زیرا نمی‌خواهم آنها دما را کنترل کنند و مهمان‌ها در همان وضعیت قرار می‌گیرند.

کنترل صحنه اتاق خواب

Wemo Stage Controller
برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

[ad_2]

Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی یکی از چیزهایی که در مورد دستگاه برایم جالب بود، فرآیند به‌روزرسانی در برنامه است. من محصولات زیادی را ندیده‌ام که این ویژگی را در برنامه Home ارائه دهند، اما امیدوارم این چیزی باشد که همچنان به سایر محصولات گسترش یابد. من اکنون بیش از 10 برنامه تصادفی روی آیفون خود دارم که تنها هدف آن بررسی به‌روزرسانی‌های میان‌افزار در محصولات خانه هوشمند است.

خلاصه

به طور کلی، ورزشگاه ومو افزودنی قوی برای هر محیط HomeKit است. این فاصله بین استفاده از iOS و Siri برای کنترل دستگاه های شما و اتصال کلیدهای چراغ سیمی به HomeKit را پر می کند. قیمت آن به گونه ای است که می توانید در هر اتاق یکی را نصب کنید تا با یک کلیک به هر محصول خانه هوشمند در هر اتاق دسترسی داشته باشید.

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می‌شود تمرکز دارد.


Wemo این محصول را کاملاً بومی HomeKit طراحی کرده است، به این معنی که می‌توان آن را مستقیماً در برنامه Home اضافه، سفارشی‌سازی و حتی به‌روزرسانی کرد. کد HomeKit در دفترچه راهنما موجود است، بنابراین حتما یک نسخه پشتیبان دیجیتال از آن تهیه کنید. پس از ادغام با HomeKit، دستگاه را می توان برای حداکثر شش صحنه/لوازم جانبی پیکربندی کرد. هر یک از این سه دکمه می‌توانند یک فشار کوتاه و طولانی داشته باشند (من برای نورهای اتاق نشیمن مشترک، چراغ‌های اتاق خواب اصلی و سپس صحنه قبل از خواب کودکمان تنظیم کرده‌ام).

اگر لوازم جانبی HomeKit مانند لامپ سوئیچ، دستگاه صدا، یا چراغ شب دارید، مانند یک اتاق مهمان، کنترلر Wemo Stage به خوبی در اتاق خواب کودک قرار می گیرد. از آنجایی که با باتری کار می کند، پایه را می توان در کنار تخت کودک قرار داد تا آنها با یک کلیک به تمام لوازم جانبی HomeKit در اتاق خود دسترسی داشته باشند.

راه اندازی کنترلر مرحله هوشمند Wemo Stage

Wemo Stage Controller در HomeKit

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


اگر اتاقی با لوازم جانبی HomeKit دارید، مانند چراغ‌هایی که از طریق یک دوشاخه هوشمند یا لامپ های رنگی یا حتی الف پنکه سقفی با پشتیبانی از HomeKit، Wemo Stage راهی آسان برای مهمانان برای کنترل لوازم جانبی HomeKit در اتاقشان خواهد بود. از آنجایی که شامل یک پایه دیواری است، می توانید آن را در کنار کلید چراغ اتاق قرار دهید. با توجه به اندازه و شکل محصول، حتی می توانید از برچسب ساز برای توصیف کارهایی که هر دکمه انجام می دهد (چراغ، پنکه، تلویزیون و غیره) استفاده کنید.

اتاق بچه ها

یکی از چالش‌های «همه فراگیر» با HomeKit و دیگر پلت‌فرم‌های خانه هوشمند این است که وقتی مهمانان به خانه شما می‌آیند چالش‌هایی ایجاد می‌کند، زیرا باید چراغ‌ها را روشن کنند و غیره. با این حال کنترلر مرحله هوشمند Wemo Stage بسیار ساده و در عین حال قدرتمند برای ساده کردن استفاده روزانه از HomeKit. با قاب قابل نصب برای تطبیق با سوئیچ چراغ، ممکن است یکی از محصولات HomeKit که در آینده توصیه می شود، باشد.